REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Werner

09.10.2019 17:18

Taka strefa przydałaby się na większości obszaru Warszawy, która wobec braku cywilizowanej polityki transportowej zamieniła się w hybrydę autostrady i parkingu.

# Piottr

09.10.2019 17:24

Bielany Piaski proszą o płatne parkowanie i słupki, obecnie całe zarsane samochodami, podczas gdy płatne miejsca na parkingach stoją w dużej ilości puste. Nie rozumiem dlaczego ja mogę płacić za garaż a kochani sąsiedzi wolą dewastować publiczną przestrzeń stawiając swój czterokołowy przychówek na trawniku czy zagrabiać miejsca na chodnikach często zasłaniając widoczność.

# tomasz11

09.10.2019 17:30

W Madrycie 80 procent dróg ma ograniczenie do 30 km/h. U nas jest dzicz, dosyć, że mam 2 razy więcej samochodów niż Berlin i 3 razy więcej Niż Nowy Jork na 1000 mieszkańców, to jeszcze autostrady w centrum po 5 pasów w jedną stronę.

REKLAMA

# Kierowca

09.10.2019 19:40

#tomasz11 napisał(a) 09.10.2019 17:30
W Madrycie 80 procent dróg ma ograniczenie do 30 km/h. U nas jest dzicz, dosyć, że mam 2 razy więcej samochodów niż Berlin i 3 razy więcej Niż Nowy Jork na 1000 mieszkańców, to jeszcze autostrady w centrum po 5 pasów w jedną stronę.
U nas za to powszechna jazda 30 ponad limit, rozjezdzanie pieszych juz nie tylko na pasach ale nawet na chodnikach i korki mimo wielopasmowych arterii.
Wjazd do Centrum powinien byc platny. Rozwiązałoby to sprawę korków, parkowania a i sama jazda bylaby plynna i przyjemna, bo teraz jest koszmar, kiedy wszyscy mogą rozjezdzac miasto za darmo.

# pawel

16.10.2019 15:01

Zapraszam do obejrzenia jak wygląda zostawienia aut pod zakazem postoju (centralnie pod znakami stoją auta) Górczewska 200 -osiedle na przeciw Ratusza Bemowo. Auta blokują przejazd, wyjazd z garażu podziemnego. Polica nie przyjeżdża a straż miejska ma to chyba też gdzieś bo pojawiają się raz "na ruski rok".
Przydały by się regularne patrole i wystawianie mandatów bo stojące auta pod zakazem blokują dojazd straży pożarnej, karetek pogotowia; zasłaniają widok wyjeżdżającym z garażu podziemnego (obok są przejścia dla pieszych).
Jednym słowem nieudolność policji i straży miejskiej poraża.....
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024