REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Stańczyk

19.03.2018 10:49

Jaki ten Pobożny Błazen jest naiwny.Przecież administratorami tych grup są ludzie powiązani z folwarkiem.Z grupą zamkniętą "Bemowo: to samo.Pani Sylwestrzk usuwa kogo chcę i akceptuje tylko te wpisy , który jej nie szkodzą.

# pisowiec

19.03.2018 12:02

Wstyd mi na Pobożego. Przepraszam w jego imieniu.

# Ita

19.03.2018 12:19

Pisowski aparatczyk, któremu się wydaje, że kontroluje internety

REKLAMA

# Mateusz1983

19.03.2018 12:23

Przecież ten wpis jest z innej grupy, więc jakieś głupotki Pan pisze.

# Jelonek_!!

19.03.2018 13:05

Jak zwykle rzetelnie. A ile pod postem P. Pobożego jest słów poparcia? Tego nie przytaczacie, bo nie pasuje do tezy. Słabe dziennikarstwo reprezentujecie.

# Urzędnik 211

19.03.2018 13:13

To dopiero błazen, przywieziony w teczce pisior próbuje ustawiać wszystkich po kątach. Mam nadzieję, że mu wyborcy pokażą odpowiedni palec.

REKLAMA

# WSTYD MI ZA PIS

19.03.2018 13:34

Poboży to nie jest PIS. To jest podobnie jak Grodzki ktoś śliski, który zrobi wszystko by nic nie robić i uratować stołek. Dogada się z każdym i w każdej sprawie. Tam za tych tzw. burmistrzów rządzi stary aparat administracyjno-urzędniczy z czasów sitwy Dąbrowskiego. Oni na niczym się nie znają i nic nie umieją. i niczego nie naprawili i nie naprawią. Mam nadzieję, że stołki nie będą im ponownie dane ŻENADA. Jak ktoś się boi podejmować trudne decyzje niech wraca do książek i wykładów a nie wypisuje jakieś farmazony. Mam nadzieję, że i PIS się pozbędzie.

# K Radzikowski

19.03.2018 18:09

#Stańczyk napisał(a) 19.03.2018 10:49
Jaki ten Pobożny Błazen jest naiwny.Przecież administratorami tych grup są ludzie powiązani z folwarkiem.Z grupą zamkniętą "Bemowo: to samo.Pani Sylwestrzk usuwa kogo chcę i akceptuje tylko te wpisy , który jej nie szkodzą.

Nie jest to prawda - jest nas 4 tam a jak sam pisalem z ludzmi od ex po jest mi mocno nie po drodze - mimo to nie widze problemu w merytorycznych postach. Nie wpuscilem za to np reklamy " posla az krakowa" ktory mimo braku kampani wyborczej ja uskuteczniach proboje ... Od roku zapraszalem innych radnych do pisania na grupie - bez echa

# bemowiak

19.03.2018 18:21

słów poparcia jest około 5%, reszta to mocna krytyka tego Pana Bożego

REKLAMA

# Bemowianin

24.03.2018 09:50

Żałosny pisowski aparatczyk... A nawet nie mieszka na Bemowie. Za komuny też wiedzieli lepiej jak ludzie mają żyć, w co wierzyć...

# WybieramBemowo

26.03.2018 16:05

Aktywność radnych z Jelonek pod względem liczby złożonych interpelacji i zapytań:
Jarosław Oborski (Wybieram Bemowo) - 230
Marta Sylwestrzak (Wybieram Bemowo) - 192
Czterech radnych PiS łącznie - 92
Dwie radne PO łącznie - 30
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA