REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wiatr północny

# karolj

30.07.2003 21:29

Mieszkam na Odkrytej i capi niemiłosiernie przy tym wietrze, cholera wieczorem nie da sie wysiedziec przez tą "czajkę", a oni mowia ze wszystko jest ok. Cholerne szambo. Wczoraj, a dzis jeszcze gorzej.
pzdr
Karol

# beatas

30.07.2003 22:42

A ja mieszkam na Myśliborskiej i u nas też tak śmierdzi,że wytrzymać się nie da.Słyszałam,że mieli założyć jakieś zawory,ale w związku z połączeniem gmin trzeba czekać na przydział funduszy.

# Vladymir

30.07.2003 23:33

Capie tak, że spać nie mozna. Ludzie, wylewajcie do kanalizacji czystsze ścieki, to nie będzie tak walić gównem !!!

REKLAMA

# historyk-wyjątkowo

31.07.2003 00:15

No tak, ludzie sr...., a potem się dziwią,że śmierdzi- jak napisał klasyk-szambiarz

# Basia

31.07.2003 08:59

Chyba dobrze wiesz Historyku że nie w tym problem. Do mnie ten smród nie dociera, ale czułam go ostatnio jak byłam w Selgrosie. Współczuję ludziom którzy tam mieszkają, chociaż tak na prawdę to po prostu się im dziwię że kupili tam mieszkanie. Ale tak to bywa - najpierw kupuje się mieszkanie - potem ogląda okolice i okazuje się że śmierdzi Czajka, nie ma autobusów, itp.

# Monia

31.07.2003 09:10

A ja mieszkam na Ciołkosza i nic nie czuję, może mam węch przytępiony. Za to Polfa czasem daje nieźle.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break