REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# ALX

23.06.2015 19:59

Mniej wieje. Na rondzie Starzyńskiego też jest coś takiego.

# Daniel

23.06.2015 20:01

Mogliby nowe wiaty ustawić tam, gdzie są potrzebne. Po co wiata tutaj? Po co nowa wiata na Wysockiego przy Matki Teresy, skoro prawie nic tam nie jeździ?

# rob

23.06.2015 20:10

#Daniel napisał(a) 23.06.2015 20:01
Mogliby nowe wiaty ustawić tam, gdzie są potrzebne. Po co wiata tutaj? Po co nowa wiata na Wysockiego przy Matki Teresy, skoro prawie nic tam nie jeździ?

Będą linie zastępcze bus w związku modernizacją torowiska przez dwa trzy miesiące.

REKLAMA

# bac

13.07.2015 22:46

Mniej wieje, jest długa wygodna ławka, może parę groszy z reklam wpadnie. Taka wiata produkowana seryjnie nie powinna dużo kosztować

# Greag

24.09.2015 14:24

Bez przesady przynajmniej można usiąść , a jak jest śnieg czy coś innego to te boki przystanku przed tym chronią , i właśnie nie mówcie za wszystkich że się śmieją bo ja jakoś o ty mnie słyszałem , a jeżdżę tam prawie codziennie . Na Staszyńskiego też jest robiona wiata pod wiaduktem , to nawet ładnie wygląda .

 Ali88

09.03.2016 15:36

No i bardzo dobrze, takie wiaty pewnie miasto dużo nie kosztują, można powierzchnię reklamową wykorzystać a dla pasażerów niesamowite udogodnienie.

REKLAMA

# wiata

22.05.2017 20:41

http://www.toparchitektura.pl/wiaty-przystankowe.html to nie jest wielki koszt...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break