REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

weterynarz na białołęce

# katarzyna

17.08.2007 18:33

czy możecie polecić jakąś lecznicę? właśnie zostaliśmy uszczęśliwieni szczeniakiem i szukamy dla niego odpowiedniej opieki.

# cobra22

17.08.2007 21:54

Polecam lecznicę przy ulicy Śreniawitów.Całodobowa.Proszę pytać o doktora Jankowskiego.

# Włodek

20.08.2007 00:19

Oprócz dra Jankowskiego polecam dra Sierakowskiego z tej samej lecznicy. Obaj są fantastycznymi fachowcami, nasze psy zawdzięczają im bardzo dużo!

REKLAMA

# Maryjan

27.08.2007 12:53

i koty też.

 antyurzędnik

01.05.2014 21:55

Myślę, że zachowanie weterynarza było bardzo nie w porządku i myślę, że więcej się uzyska robiąc odpowiednią "reklamę" w okolicy. Proponuję dziennikarzom "Echa" zrobić wywiad z weterynarzem. Myślę, że tak nieetyczne zachowanie powinni poznać wszyscy miłośnicy zwierzaków z Białołęki.
A rzecznik praw konsumenta i ktoś kto nadzoruje pracę weterynarzy są chyba osobami, które powinno się o tej sprawie poinformować.

# xxxxxx

02.05.2014 23:11

Jestem autorem posta wyrażającego się źle na temat PRZYCHODNI WETERYNARYJNĄ WETERYNARYJNEJ CANFELIS <ul. Leona Berensona 4 E (w pobliżu ulicy Ostródzkiej)
03-287 Warszawa Białołęka> zamieszczonej na tym portalu dnia 30.04.2012
CHCIAŁABYM W TYM MIEJSCU PRZEPROSIĆ PRZYCHODNIĘ ZA PODANIE NIE ZGODNYCH Z PRAWDĄ INFORMACJI, wynikających ze złej interpretacji tego co usłyszałam podczas rozmowy telefonicznej.
PRACOWNICY PRZYCHODNI A ZWŁASZCZA JEJ WŁAŚCICIEL WYWIĄZALI SIĘ ZE SWOICH OBOWIĄZKÓW 100% JEŚLI CHODZI O OPIEKĘ NAD MOIM ZWIERZAKIEM.
INFORMACJE PODANE PRZE ZE MNIE W POŚCIE Z DNIA 30.04.2014 SĄ SPRZECZNE Z OTRZYMANĄ PRZEZE MNIE DOKUMENTACJĄ MEDYCZNĄ W DNIU 02.04.2014.
PRZYCHODNIA TA JEST PLACÓWKĄ GODNĄ POLECENIA O CZYM WIELOKROTNIE PRZEKONAŁAM SIĘ WCZEŚNIEJ I W DNIU DZISIEJSZYM.
CHCIAŁA BYM ZAZNACZYĆ RÓWNIEŻ, ŻE DZISIAJ ZWRÓCIŁAM SIĘ Z PROŚBĄ O USUNIĘCIE POSTA Z NIEPRAWDZIWYMI INFORMACJAMI PRZEZ ADMINA TEGO FORUM.
PRZEPRASZAM UŻYTKOWNIKÓW TEGO FORUM ZA WPROWADZANIE W BŁĄD W OCENIE PRACY PRZYCHODNI CANFELIS A W SZCZEGÓLNOŚCI JEJ WŁAŚCICIELKĘ I PRACOWNIKÓW.
DOŁOŻĘ WSZELKICH STARAŃ ABY MOJA NIEWŁAŚCIWA OPINIA ZAMIESZCZONA 30.04.2014 ZOSTAŁA USUNIĘTA Z TEJ STRONY.

REKLAMA

# Kociara

06.08.2015 11:52

Jesli chodzi o lecznice to polecam goraco Toris na Bialolece. Mam psa i dwa koty i tam je lecze. Milo profesjonalnie i taktownie. Nigdy nie odmowili mi pomocy nawet jak przyszlam z naglym wypadkiem 5 min przed zamknieciem i siedzieli ze mna i psem do prawie 24 az zeszka kroplowka i ani Pani doktor ani resta personelu nie mieli mi tego za zle. Naprawde polecam.

# majak12

09.05.2016 10:13

Mega wszechstronnie i nowocześnie jest wyposażona klinika weterynaryjna w Laskach. Nazywają się Vetriver

# Wek

09.05.2016 17:38

jeżeli jesteś z Zielonej Białołęki to polecam weterynarza na ul.Słonecznej za szkołą na ul.Kobiałki ... młodzi, konkretni i gadają ze zwierzakiem przed każdym zabiegiem ... polecam, opiekują się moimi 2 kotami ...

REKLAMA

# Tomek0011

03.08.2016 11:32

Polecam http://weterynarztoris.pl/kontakt/

# loska123

04.02.2018 22:41

nie ma lepszej kliniki i to jeszcze całodobowej niż azwet na zamiejskiej. Serio, sama mam dwa psy i miałam do czynienia z kilkoma weterynarzami i dopiero kiedy trafiliśmy do azwet to zostaliśmy potraktowani tak jak powinniśmy - w sensie, że odpowiednie podejście do zwierzaków, odpowiedni sprzęt do badań i wykwalifikowani weterynarze

# tomasz12

17.10.2018 10:11

Polecam. Bardzo miła pani weterynarz z ogromną wiedzą. Dodatkowo odpowiada na pytania w internecie. www.vetpassion.pl

REKLAMA

# Kierowca

18.10.2018 11:12

#Wek napisał(a) 09.05.2016 17:38
jeżeli jesteś z Zielonej Białołęki to polecam weterynarza na ul.Słonecznej za szkołą na ul.Kobiałki ... młodzi, konkretni i gadają ze zwierzakiem przed każdym zabiegiem ... polecam, opiekują się moimi 2 kotami ...
P_O_T_W_E_R_D_Z_A_M !!! KOSMA Gabinet Weterynaryjny

# Adas

23.07.2019 10:00

Odwiedz weterynarza, mi Pan Marek uratował psa, gdzie wszyscy skazywali go na uśpienie
http://annamarucha.com.pl/najlepszy-weteryna rz-z-rembertowa/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024