REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Wełna mineralna - ocieplenie

01.03.2019 12:14 #tomekg
Tak jak w temacie. Chciałbym się dowiedzieć jakie macie doświadczenie z wełną mineralną i najlepiej jakby ktoś dał znać jak ona wypada na przykład w stosunku do styropianu. Wpadła mi w oko taka oferta - ocieplaj poddasze wełną ale nie mogę się zdecydować bo do tej pory nigdy wełną nie docieplaliśmy.
07.03.2019 16:03 #war81
z wlasnego doswiadczenia polecam firme www.remonteam.pl
11.05.2019 13:07 DominikK
Też myśleliśmy nad wełną z żoną, ale mnóstwo osób polecało nam Ocieplenie Pianą Pur, więc zdecydowaliśmy się na tę technikę i nie żałujemy
24.05.2019 20:40 Pani Wiosna
Dzięki Wiośnie dostaniesz się do lekarza specjalisty najdłużej w ciągu miesiąca, a nie jak obecnie trzeba czekać rok czy dwa lata... #wiosnabiedronia $KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

194/6971 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Trwa cisza wyborcza.
Dodawanie nowych wpisów zostało zablokowane.

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 OKNA, NAPRAWY, DOSZCZELNIENIA I PEŁEN SERWIS 787-793-700

Budowlane
 Ocieplenia elewacje, adap. poddaszy, malowanie, gładzie, usługi ogólnobudowlane 512-829-115

Oddam za darmo
 Oferta pożyczkowa Witaj panie i mistrzu Uczciwość i uczciwość to dwie rzeczy, których brakuje. Oferuję pożyczki poważnym osobom, które mogą mi zapłacić 3% rocznie. Moje warunki kredytowe są bardzo jasne i proste. Dziękujemy za skontaktowanie się ze mną, aby uzyskać więcej informacji PS: korema96@gmail.com

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Oferta kredytowa 24h Oferuję pożyczki bez protokołu w zakresie od 5 000 do 15 000 000 EUR z rozsądną stawką 2% dla wszystkich poważnych osób. Kontakt: rosedupenn@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA