REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Wedliny

20.01.2003 15:59 #Nowy
Jakos nie moge zanalezc miejsca na Tarchominie gdzie mozna kupic swieze i smaczne wedliny. Probowalem juz w kilku miejscach i na razie totalna porazka.
20.01.2003 20:27 #Duśka
Na bazarku przy Światowida/Myśliborska naprzeciwko wypożyczalni Video Alicja, obok dentysty, jest mały sklepik nie tylko z wędlinami. Ale mają smaczny bekon i szynkę z nogą , naprawdę. Tam świeżo i czysto. Kupuję tam dzieciom i jeszcze się do niczego nie przyczepiłam. Poza tym nie mają nakrojonej w plasterki tony wędlin, tylko kroją na bieżąco.Duśka.
20.01.2003 23:49 #kitchen
sam piekę. SAchab,piekę najlepszy na Tarchominie to wiem!!!!!!!!!!
21.01.2003 12:29 #nicka
Ja bardzo rzadko kupuję wędliny, bo wszystkie mają smak chemii a nie wędzonego mięsa. Do niedawna w Auchan można było kupić dobre wędliny mazurskie, ale i one są już coraz bardziej chemiczne. Od dłuższego czasu piekę mięsa samodzielnie.
Kitchen, jeżeli pieczesz pyszny schab, to jeśli możesz podaj sposób w jaki to robisz, bo mi zawsze wychodzi za suchy albo za twardy.
21.01.2003 19:14 #Duśka
Kitchen! Daj przepis na ten cudowny schab. Duśka
REKLAMA
21.01.2003 20:23 #pola
Ja też piekę pyszny schab, i pierś z indyka ze śliwkami- myślę że tak dobry jak kitchen'A- zaproszę Was kiedyś na degustacje, jak Wam posmakuje pomyślę o wykurzeniu wędlinianego dłubacza w nosie z Książkowej.Pozdrawiam.
21.01.2003 21:52 #kitchen
Do Was wszystkich co lubicie piec wędlinki! Ja też Was zapraszam na schabik pieczony.Pola niech też przyniesie swój. Upiekę na sobotę i przyniosę na spotkanie w spbotę do pizzerii- jak Wam posmakuje - dam przepis.A potem razem z Polą otwieram sklep "Tarchomiński schab- lepszy niż krab"

7001/7107 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
REKLAMA
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Inne nieruchomości sprzedam
 SPRZEDAM miejsce parkingowe! Olbrachta 118. ZADZWOŃ 668- 830-141

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 https://dokumenty-kolekcjonerskie5.webnode.sk/ .......................................................................................

Kupię samochód
 Każdy! 513-606-666

Kupię części
 Do Fiata 125+PRL: 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA