REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wedliny

# Nowy

20.01.2003 15:59

Jakos nie moge zanalezc miejsca na Tarchominie gdzie mozna kupic swieze i smaczne wedliny. Probowalem juz w kilku miejscach i na razie totalna porazka.

# Duśka

20.01.2003 20:27

Na bazarku przy Światowida/Myśliborska naprzeciwko wypożyczalni Video Alicja, obok dentysty, jest mały sklepik nie tylko z wędlinami. Ale mają smaczny bekon i szynkę z nogą , naprawdę. Tam świeżo i czysto. Kupuję tam dzieciom i jeszcze się do niczego nie przyczepiłam. Poza tym nie mają nakrojonej w plasterki tony wędlin, tylko kroją na bieżąco.Duśka.

# kitchen

20.01.2003 23:49

sam piekę. SAchab,piekę najlepszy na Tarchominie to wiem!!!!!!!!!!

REKLAMA

# nicka

21.01.2003 12:29

Ja bardzo rzadko kupuję wędliny, bo wszystkie mają smak chemii a nie wędzonego mięsa. Do niedawna w Auchan można było kupić dobre wędliny mazurskie, ale i one są już coraz bardziej chemiczne. Od dłuższego czasu piekę mięsa samodzielnie.
Kitchen, jeżeli pieczesz pyszny schab, to jeśli możesz podaj sposób w jaki to robisz, bo mi zawsze wychodzi za suchy albo za twardy.

# Duśka

21.01.2003 19:14

Kitchen! Daj przepis na ten cudowny schab. Duśka

# pola

21.01.2003 20:23

Ja też piekę pyszny schab, i pierś z indyka ze śliwkami- myślę że tak dobry jak kitchen'A- zaproszę Was kiedyś na degustacje, jak Wam posmakuje pomyślę o wykurzeniu wędlinianego dłubacza w nosie z Książkowej.Pozdrawiam.

REKLAMA

# kitchen

21.01.2003 21:52

Do Was wszystkich co lubicie piec wędlinki! Ja też Was zapraszam na schabik pieczony.Pola niech też przyniesie swój. Upiekę na sobotę i przyniosę na spotkanie w spbotę do pizzerii- jak Wam posmakuje - dam przepis.A potem razem z Polą otwieram sklep "Tarchomiński schab- lepszy niż krab"

# Marjan

25.03.2020 17:02

Ja nie bardzo mam czas na robienie własnych wędlin, ale kupuję takie naturalne, ekologiczne od Kiszeczki w Warszawie na Wąwozowej. Jest super i nie ma dodatków chemicznych.

# Joseph

22.04.2021 21:03

Ja kupuję i Kiszeczki na Bartyckiej, bo mam blisko, no i to mały sklep, a staram się mięso, sery i warzywa kupować w lokalnych sklepach, a nie w marketach. :-)

REKLAMA

# erwa

17.05.2021 17:35

ja mam blisko do M1 więc tu zawsze tego rodzaju zakupy robię, w ogóle całą spożywkę tam kupuję. Ceny mają w miarę niewysokie
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break