REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

warsztat samochodowy warszawa

18.07.2016 17:47 #jackek
dzien dobry, czy ktos moze sie podzielic ze mna opinia o fabrycznym warsztacie mercedesa na ul. daimlera? Znajomy mi polecał, ale byl jakis taki lakoniczny, a ja potrzebuje wiecej opinii zanim zdecyduje sie tam pojechac z moim autkiem. pozdrawiam.
24.11.2016 15:34 #maciek554
Nie byłem w tym warsztacie, ale korzystałem i mogę polecić Besthol (http://besthol.pl/). Mają mobilny warsztat samochodowy i usługi door to door, więc nie trzeba się ruszać z biura albo z domu. Przyjeżdżają do Ciebie i naprawiają auta na miejscu.
25.11.2016 08:51 EwelinaBudzynska
Witaj, zależy, na czym Ci zależy. Każdy mechanik posiada jakąś specjalizację. Mnie udało się trafić naprawdę na fachowy warsztat. Wskutek opadów gradu przednia maska posiadała liczne wgniecenia. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, kiedy odbierałam samochód po naprawie,nie było ani śladu. Fachowa obsługa, łatwy kontakt, przystępne ceny-jestem bardzo zadowolona i polecam serwis. Kontaktowałam się za pośrednictwem strony internetowej:wyciaganiewgniecen
25.11.2016 09:04 #Jeep
#maciek554 napisał(a) 24.11.2016 15:34

Nie byłem w tym warsztacie, ale korzystałem i mogę polecić Besthol (http://besthol.pl/). Mają mobilny warsztat samochodowy i usługi door to door, więc nie trzeba się ruszać z biura albo z domu. Przyjeżdżają do Ciebie i naprawiają auta na miejscu.
EwelinaBudzynska napisała 25.11.2016 08:51

Witaj, zależy, na czym Ci zależy. Każdy mechanik posiada jakąś specjalizację. Mnie udało się trafić naprawdę na fachowy warsztat. Wskutek opadów gradu przednia maska posiadała liczne wgniecenia. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, kiedy odbierałam samochód po naprawie,nie było ani śladu. Fachowa obsługa, łatwy kontakt, przystępne ceny-jestem bardzo zadowolona i polecam serwis. Kontaktowałam się za pośrednictwem strony internetowej:wyciaganiewgniecen
Głąby, facet pyta się o warsztat Mercedesa a nie o inne warsztaty. Czytać ze zrozumieniem
25.11.2016 09:06 #Jeep
#maciek554 napisał(a) 24.11.2016 15:34

A rozrząd też wymieniają pod domem. Czy tłumiki wymieniają pod domem. Czy wachacze i sprzęgło też wymieniają pod domem.
Kretynizmy opisujesz z naprawą na miejscu.
REKLAMA
27.11.2016 11:42 #greta33
Polecam warsztat przy aso Honda Matraszek w Markach k. Wawy. Solidny warsztat, w którym serwisują wszystkie marki aut. Bardzo konkurencyjne ceny i doświadczeni fachowcy. Z uczciwością podchodzą do diagnostyki i do wyceny.
05.04.2017 22:55 #Maliniak313
Jeżeli chodzi o Hondę to tutaj rzeczywiście HondaPlaza moim osobistym zdaniem jest najlepszym wyborem. Nowe auto na prawdę można zostawić u nich i być pewnym że to dobre ręce. Co do ceny wiadomo, ze to aso jednak za taką obsługę i jakość warto
25.04.2017 14:34 #muniek40
Nikt tutaj nie polecał tego warsztatu zdaje się? Ja osobiście swoje auto, a też mam nową hondę, serwisuję w aso Honda Matraszek. To jest wg mnie najlepszy serwis Honda w mojej okolicy. Jak dotąd zawsze byłem zadowolony z ich usług.
19.06.2017 14:00 HighIT
Zdziwiony jestem, że nikt z Was nie wymienił http://nowymotor.pl/ Jeden z najlepszych warsztatów samochodowych, którego właściciel zajmuje się również naprawą na rynku zagranicznym :)
24.07.2017 23:13 #Alvinn32
Gdybym sam miał tutaj coś polecić, na pewno byłby to Serwis Mercedesa na Daimlera. Szybko i przede wszystkim skutecznie naprawiają samochody. Max trzeba czekać na naprawdę 3 dni, a części są regularnie dostarczane. No nie ma się do czego doczepić:)
26.07.2017 10:09 Colt
Gdyby ktoś potrzebował zregenerować turbo to ja polecam warsztat Turbospec - http://turbospec.pl/ - na ul. Muszkieterów. Sam korzystałem ostatnio z ich pomocy i turbosprężarka spisuje się póki co, tak jak powinna. ;)
31.07.2017 22:27 #rufuss
Na Czerniakowskiej jest Bawaria Motors BMW, ja tam zawsze ze swoim autem jeżdzę na naprawy. Solidny serwis
03.08.2017 14:32 #Artur Janowski
Ja powiem szczerze, że pewnie i za wymianę filtrów w moim Mercu bym się nie zabrał:P. Bądź co bądź auto sporo mnie kosztowało, dlatego wolę przy nim nie grzebać. W razie potrzeby natomiast jeżdżę do Serwisu Mercedes-Benz na Daimlera i cokolwiek by się z autem nie działo, zawsze chłopaki na miejscu świetnie sobie radzą. Nie ma problemów z długimi terminami- 3 dni na naprawę max, a części są na bieżąco dostarczane.
04.08.2017 13:37 #luk29
Na Daimlera spoko można jechać, niedwano siadło mi nadwozie, byłem u dwoch innych mechaników, ale tylko stracilem czas. dopiero na Daimlera mi pomogli - po dwoch dniach mialem tel od Andrzeja z serwisu, że samochod gotowy do odbioru.
07.08.2017 01:06 #Grzegorz
W Autodukat w Pruszkowie, znajdziecie dobrych mechaników
REKLAMA
07.08.2017 17:20 #Jan1985
Zdecydowanie polecam: http://doplaty-poznan.pl/
Dopłaty do odszkodowań z tytułu OC i AC w 24H gotówką.
Warto się zgłosić, tym bardziej, że działają do 3 lat wstecz od daty szkody.
Dopłaty do odszkodowań
07.09.2017 12:02 #damianjaroszyński
Jeśli chodzi o dobre warsztaty w mieście zajmujące się instalacją lpg to warto skorzystać z tej wyszukiwarki optimagas.com , są tu wyłącznie sprawdzone i polecane miejsca
23.10.2017 10:39 #jago65
Wiesz co ja mam dobre doświadczenia jak na razie z panem Krzysztofem z zakładu na Dźwigowej koło torów, sporo mi już w moim wysłużonym Oplu rzeczy wymieniał klocki, tarcze, wahacze i ciągle jakoś Vectra mi służy polecam człowieka i cały warsztat (tel -22 665 96 96).
27.10.2017 12:37 #leonn
na Czerniakowskiej masz serwis przy Bawaria Motors BMW, ja tylko tam swoje auto naprawiam
27.10.2017 13:29 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- ,. ,, ,,
06.11.2017 11:35 #sartin
Odkąd mam auto to na przeglądy czy jak muszę koła wymienić to podjeżdżam do Wacar-a (na Mokotowie są, na wacar.pl masz dokładny adres). Podoba mi się tutaj szczególnie że nie ma jakiś kolejek, sporo rzeczy mi robili na miejscu, na poczekaniu.
06.11.2017 11:40 #bontrageriasterioser
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- .
16.11.2017 09:31 #fada
Miałem dość skomplikowaną sprawę z silnikiem i trochę mechaników zjeździłem i sporo kasy wydałem a ostatecznie tak naprawdę pomogli na Racławickiej, serwis nazywa się Wacar, ich polecam.
16.11.2017 09:43 #bonanza_zielona
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów. ..
01.07.2018 09:59 #wojwojtek
A co tu tyle trollostwa? Eh. Ja bym jednak do meritum wrócił - polecam serwis przy ASO Honda Matraszek, bardzo dobry warsztat, świetni fachowcy, uczciwe podejście do Klienta. Duży atut jest taki, że naprawdę realizują te naprawy sprawnie, terminowo, bez czekania nie wiadomo ile. Są konkretni, to mi się podoba. Tu ich strona http://www.hondamatraszek.pl/.
01.08.2018 13:56 #zuu38
#wojwojtek napisał(a) 01.07.2018 09:59

A co tu tyle trollostwa? Eh. Ja bym jednak do meritum wrócił - polecam serwis przy ASO Honda Matraszek, bardzo dobry warsztat, świetni fachowcy, uczciwe podejście do Klienta. Duży atut jest taki, że naprawdę realizują te naprawy sprawnie, terminowo, bez czekania nie wiadomo ile. Są konkretni, to mi się podoba. Tu ich strona http://www.hondamatraszek.pl/.
Potwierdzam, to miejsce jest w porządku, sama też serwisowałam tam swoje auto, co prawda nie była to Honda, ale inne marki niż Hondę też serwisują. Zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie, jeśli kiedyś będę w potrzebie, chętnie tam wrócę.
30.08.2018 23:11 #mauryc
Ja mam BMW, serwisuję w MService, ul. Wólczyńska, to są Bielany. Serwis partnerski BMW, więc mam pewność, że wszystko jest tak, jak należy, a cenowo dużo bardziej opłacalne niż korzystanie z ASO, jakieś 30% mniej wg moich rachunków. Jak ktoś szuka sprawdzonego warsztatu, zostawiam kontakt http://serwisbmw.net/kontakt/
31.08.2018 14:30 #addc
W bardziej skomplikowanych naprawach jak choćby rozrząd to podpowiem Wacar, mają wiedzę i ale też dobry sprzęt. Mam firmę oferującą transport i właśnie u nich dość często robię naprawy, to faktycznie mogę powiedzieć, że dbają o jakość obsługi, a jednocześnie są w stanie samochody robić naprawdę szybko, na termin zgodnie z umową.
09.11.2018 12:20 #Tomekk
Jeżeli Volkswagen to może warto również pomyśleć nad autoryzowanym serwisem, tym bardziej że dla aut używanych przygotowali naprawdę dobre warunki m.in w zakresie zakupu części, czy też pracy mechaników ale o tym możesz dokładnie dowiedzieć się już na miejscu w ich ASO.
27.11.2018 15:50 #aneta29
My ostatnio musieliśmy kupić parę części do wymiany, mąż znalazł stronę http://impresja.auto.pl/ i z tej firmy zamówiliśmy używane części.
29.11.2018 11:50 #Arek
Ja ze swojej strony mogę polecić auto serwis Moto Partner na Grochowskiej 45D. Oni specjalizują się w diagnostyce i naprawie aut francuskich i robią to naprawdę bardzo dobrze. Do tego o ile pamiętam też sprzedają części
26.01.2019 14:11 #Paweł
Moto Partner jest okej. Rónież miałem problem z moim samochodem, a potrzebowałem sprawnej bryki przed wyjazdem na urlop. Fachowcy dokonali diagnostyki, poprawili wszystko to, co było do poprawienia. Według mnie warsztat naprawdę dogdy polecenia i do tego usługi realizują za normalne pieniądze
04.03.2019 13:10 #Eliza99
Fakt, również polecam Moto Partner. Jeżeli chodzi o diatnostykę i naprawy mechaniczne to poziom usługj jest naprawdę okej. Do tego faktycznie trzymają terminy, choć wiadomo że termin zależy od stopnia napraw. Niemniej jednak jak najbardziej polecam
11.03.2019 16:02 #Alwarro
Na ulicy Estrady jest Auto-Widawski i wlaśnie tam serwisuje już swój drugi samochód. Są najlepsi i mają dobre ceny.
30.03.2019 21:16 #maciej84
Kolega mi polecił partnerski serwis BMW MService i teraz tylko tam się serwisuje. Taniej jak w ASO, a poziom obsługi naprawdę wysoki. Trzymają się procedur narzuconych przez BMW, mają świetnych fachowców, to się przekłada na standard naprawy. Jestem bardzo zadowolony i każdemu polecam to miejsce, bo naprawdę rzadko się zdarza tak profesjonalny serwis. Tu ich strona
30.03.2019 21:17 #maciej84
Kolega mi polecił partnerski serwis BMW MService i teraz tylko tam się serwisuje. Taniej jak w ASO, a poziom obsługi naprawdę wysoki. Trzymają się procedur narzuconych przez BMW, mają świetnych fachowców, to się przekłada na standard naprawy. Jestem bardzo zadowolony i każdemu polecam to miejsce, bo naprawdę rzadko się zdarza tak profesjonalny serwis. Tu ich strona http://serwisbmw.net/
21.06.2019 09:27 #dariooo
Jeżeli macie problem z automatyczną skrzynią biegów i rozglądacie się za warsztatem, który zajmuje się ich naprawianiem to polecam wam skontaktować się z http://www.sebkar.pl/ Tam pracują specjaliści, na których można polegać.
26.06.2019 12:54 #maniorka1
Pozostając w temacie naprawy samochodów: znacie może jakiś dobry sklep z częściami hamulcowymi? Nie muszą być oryginalne.
26.06.2019 13:10 #waldemarr15
Ja to kiedyś tu kupiłem tarcze hamulcowe, w doskonałej cenie. Zobacz sobie na ofertę tego sklepu, jeśli Cię to interesuje.
26.06.2019 13:44 #kasator
dziadostwo, nie polecam

752/3889 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Kursy na Tarchominie: - angielski - niemiecki - hiszpanski - włoski - rosyjski - francuski Mini-grupy i zajęcia indywidualne. Stefanika 14b lok 10, Cherry School, www.cherryschool.pl tel: 512 50 10 10

Dam pracę
 Szukasz pracy za granicą! Świetnie- bo my szukamy Kandydatów takich jak Ty! PRACA Z DUŻĄ ILOŚCIĄ GODZIN! Dla osób zainteresowanych pracą w Holandii- STAWKA BEZ WIEKÓWKI ! Oferujemy także pracę w Niemczech Jesteśmy pośrednictwem pracy KLAVER z certyfikatem o numerze 18450 aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy przy: pakowaniu i sortowaniu elementów drobiu jeśli jesteś: - dyspozycyjny - nie boisz się ciężkiej pracy, - ważna jest dla ciebie duża liczba godzin - zaangażowany w wykonywanie powierzonych obowiązków - zmotywowany do pracy, to znaczy że jesteś idealny na to stanowisko! Szczegóły oferty na www.klaverteam.com Zainteresowany? Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym oraz dopiskiem " Drób Niemcy" lub "Drób Holandia" na numer +48 570 901 449 lub 731 901 913 -wyślemy do Ciebie szczegóły oferty. Nie zainteresowała Cię ta oferta? Wejdź na www.klaverteam.com i znajdź pracę odpowiednia dla siebie. KLAVER Sp. z o.o. ul. Gminna 131, Częstochowa Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00

Oddam za darmo
 Potrzebujesz pozyczki Potrzebujesz pozyczki, ale bank lub instytucje finansowe odrzucaja cie, co stawia ci nieustajace warunki do miesiecznego dochodu, wygórowane stopy procentowe. Chcesz miec pozyczke na utrzymanie. Nie ma problemu Niezaleznie od twojej sytuacji finansowej, oferuje kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, pozyczki miedzynarodowe, pozyczki osobiste, pozyczki ekskluzywne i pozyczki edukacyjne. Oferuje pozyczki dostepne partnerstwom i wielu innym. jestes naprawde w potrzebie, wiec skontaktuj sie. e-mail: mcaldaras709@gmail.com

Kursy, szkolenia
 Rekrutacja Uczestników Projektu na bezpłatne szkolenia Witam serdecznie, zajmujemy się pozyskiwaniem Uczestników Projektu na bezpłatne szkolenia finansowane ze środków Unii Europejskiej. Mamy doświadczenie w rekrutacji na kursy językowe, komputerowe, aktywizacje zawodowe itp. Cenę ustalamy w zależności ilości osób i kryteriów rekrutacji. Wspieramy Projekty i zależy nam na długofalowej relacji. Zapraszamy do kontaktu! wspolpraca@szkolimyzadarmo.pl Monika nr tel. 609 323 778

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA