REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

warsztat samochodowy Tarchomin

13.11.2005 20:42 #MAti
Witam, na Tarchominie mieszkam od niedawna....niestety zepsuł mi się samochód....szukam taniego i dobrego mechanika( nie koniecznie ASO) w okolicy odkrytej / książkowej , ewentualnie modlińskiej. Dzięki za info
18.11.2005 11:29 #kil
Elektromechanika na Obrozkowej Piotr S..... coś tam przepraszam nie pamiętam nazwiska . Troche przypomina manufaktóre ale całkiem fachowo i nie drogo (pracownik pracuje już kilka lat co może świadczyć dobrze o właścicielu i pracowniku)

Pomyśl o pisaniu na FORUM Białołęki a nie Targówka !!!
19.11.2005 23:35 #siekierka kurpiowska
Fachowo to manufaktura, a zazwyczaj pisze na FORUM Białołęki
25.11.2005 22:33 #yyy
Tutaj bezpieczniej Matka Sławka z Gdańska tu nie zagląda
20.12.2005 23:47 #Marcin
Tylko nie Obrazkowa 24 . Naciagacze jak cholera. Głośno o cwaniakach było w tym roku chyba na forum Targówka na gazeta.pl
Chyba ,ze znasz sie na autku i jego mechanice i wiesz co mu dolega. Wtedy taki cwaniak jak Pan Piotr zrobi przeglądzik niedrogo. Jak masz awarie i nie wiesz co tak naprawde sie stało to usłyszysz od nich .. O Panie ..to powazna sprawa. Zostaw Pan autko i moze nawet 500 zł to będzie kosztowac jak dobrze pójdzie.
A potem sie okaże ,że to jakiś głupi kawałek plastiku za 20 zł wystarczyło wymienić.

Cwaniaki i jeszcze raz cwaniaczki jakich mało.
Odradzam.
Marcin
20.01.2006 14:47 #Zibis
Potwierdzam : tylko nie Elektromechanika Obrazkowa 24.
Chyba że sam się od nich lepiej znasz. Naciągacze ale drobni raczej.

Poza tym chyba ze złodziejami aut nie trzymają bo po wizycie u nich znajomi nie mieli kradzieży auta. Wieć jak juz nie ma gdzie to można do nich ale zawsze z kimś kto się zna na rzeczy.
24.11.2016 15:39 #maciek554
W Warszawie polecam Besthol (http://besthol.pl/). Prowadzą mobilny warsztat samochodowy i przyjeżdżają do Klienta zaraz po zgłoszeniu problemu w samochodzie. Osobiście korzystam z nich od roku i jestem mega zadowolony. Nie muszę się ruszać z domu, tracić czasu w korkach na odwożenie auta do warsztatu itd. Mechanicy przyjeżdżają do mnie ich specjalnymi pojazdami i mają ze sobą całe wyposażenie. Robią diagnostykę na miejscu, mówią co jest zepsute i ile będzie kosztowała naprawa a potem naprawiają u mnie pod domem, a ja sobie siedzę w domu :P A do tego mega profesjonalni i konkretni także super.
24.11.2016 19:42 #Jeep
#maciek554 napisał(a) 24.11.2016 15:39

W Warszawie polecam Besthol (http://besthol.pl/). Prowadzą mobilny warsztat samochodowy i przyjeżdżają do Klienta zaraz po zgłoszeniu problemu w samochodzie. Osobiście korzystam z nich od roku i jestem mega zadowolony. Nie muszę się ruszać z domu, tracić czasu w korkach na odwożenie auta do warsztatu itd. Mechanicy przyjeżdżają do mnie ich specjalnymi pojazdami i mają ze sobą całe wyposażenie. Robią diagnostykę na miejscu, mówią co jest zepsute i ile będzie kosztowała naprawa a potem naprawiają u mnie pod domem, a ja sobie siedzę w domu :P A do tego mega profesjonalni i konkretni także super.
Głąbie, a jak ktoś ma rozrząd do wymiany lub tłumiki to też zrobią ci pod domem. Klepiesz takie farmazony że żal to czytać.
30.11.2016 16:57 duszek
Blacharza/lakiernika mogę na Targówku polecić. Jeśli ktoś szuka warsztatu, który naprawi szkody powypadkowe, to w Wawie jest oddział firmy blacharskiej www.sztukalakierowania.pl Zajmują się głównie naprawą powypadkową nadwozi samochodowych, bezgotówkowe rozliczenie, z ubezpieczenia. Można im zlecić likwidację szkody.
21.01.2017 13:22 #maciej
targówek mechanik elektryk elektronik blacharz lakiernik programowanie robią wszystko i dobrze i niedrogo
http://autocreativeservice.pl/

99/1155 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie