REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Warszawa Okulista

# Milena

05.12.2018 15:31

Gdzie najlepiej się wybrać do okulisty w Warszawie?

# Zwyczajna

14.12.2018 13:26

Polecam pójść do świata oka na Dominika Merliniego - każdy lekarz jest tam dobrze wykwalifikowany, ale ja osobiście lubię chodzić do dr. Gołębiewskiej. Przemiła osoba

# Katarzyna20

17.12.2018 13:00

Równiez polecam pójśc do dr Joanny Gołębiewskiej - ma super podejście, widać że zna się na rzeczy jest bardzoprofesjonalna osobą

REKLAMA

# Wiktoria22

18.12.2018 13:55

Dużo pozytywnych opinii czyłałam właśnie o dr Gołębiewskiej i ostatnio znajomi mi ją również polecili - w poniedziałek mam umówioną wizytę :)

# ElaWawa

20.12.2018 12:44

Jak dla mnie najlepszym okulistą jest dr Gołębiewska - aż miło chodzić na badania do niej. Profesjonalna osoba z wysoką kulturą :)

# Monika990

26.12.2018 11:43

Nie jestem ze stolicy, ale jeżdzę tam do pani Gołębiewskiej przy Merliniego 9 na mokotów. Mam problemy z astygmatyzmem, i przy najbliższej wizycie będę umawiała się do niej na zabieg.

REKLAMA

# Omen

28.12.2018 11:47

Oooo dobrze wiedzieć jakby co ;)

# Krukiewicz

02.01.2019 02:53

Tyle czasu spędzamy przed komputerami, że badać wzrok powinniśmy regularnie i nie obawiać się, że prosić pracodawcę o dofinansowanie okularów. To bardzo ważne dla higieny i bezpieczeństwa pracy pracowników. Można o tym poczytać na portalu o BHP

# bociann

02.01.2019 09:34

super ja tesz tam polecem, a ziemnioki mozna tam kupić bo zima sroga idzie

REKLAMA

# Adrian56

07.01.2019 11:50

Jeżeli bez kolejek w Warszawie to tylko prywanie, a jak dobrze pani poszuka to portfel nawet tego nie odczuje. Ja chodzę od dłuższego czasu do pani Gołębiewskiej do świata oka, proszę poczytać więcej o niej w internecie, na pewno się pani nie zawiedzie :)

# qollllo

07.01.2019 12:28

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????

# Natalia45

15.01.2019 11:28

Ja jestem umówiona na już kolejny zabieg do pani Gołębiewskiej na mokotowie, jestem bardzo zadowolona i mój wzrok ma się coraz lepiej :)

REKLAMA

# kresja

15.01.2019 11:58

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????

# Serduszko

16.01.2019 10:03

Fajnie że powstał taki temat na tym forum, i nie tylko ja potrzebowałam pomocy ze znalezieniem dobrego specjalisty w Warszawie. Jestem już umówiona na kolejną wizytę u Rafała Brygoły i serdecznie polecam :)

# bzdurneoko

16.01.2019 10:35

reklama najgorszych specjalistów, omijajcie szerokim łukiem
który z dobrych specjalistów potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu ??????

REKLAMA

# TamaraN

28.04.2019 07:58

Polecam Dzięgielwska Instytut Oka. Bardzo dobre grono specjalistów, wiedzących co robią. Miła atmosfera i dobre podejście do pacjenta.

# DariaC

27.06.2019 09:51

Pani dr Monika Dzięgielewska jest bardzo dobrym okulistą dziecięcym ;) Widziałam ja w takich programach jak dzień dobry tvn czy pytanie na śniadanie ;) Mojemu synowi pomogła w leczeniu zeza.

# Lamsia

19.12.2020 18:29

Dobry okulista w Warszawie to zdecydowanie jest dr Agnieszka Nowosielska z kliniki sygnowanej jej nazwiskiem. Każda wizyta jest dokładna, dużo badań, szczegółowy wywiad. Polecam, dobrze dobrała mi okulary pod moją dużą wadę.

REKLAMA

 Ośmiornica

11.01.2021 14:12

Jeśli chodzi o badania w kierunku jaskry moja mama chodzi do https://okulistyka-jaskra.pl/badania-w-kierunku-jaskry Mają nowoczesny sprzęt i doświadczoną kadrę, robią m.in.: OCT jaskrowe czy gdx pro. Dzięki innowacyjnym metodom działania i diagnostyki są w stanie wykryć jaskrę na wczesnym etapie i zminimalizować jej skutki.

# Regina W.

27.05.2021 20:10

polecam www.instytutoka.pl - pracują tu najlepsi specjaliści od oczu :-)

# MagdalenaBem

02.01.2022 14:50

Ja mam dobre doświadczenia z Warszawskim Szpitalem Okulistycznym i dr Agnieszką Nowosielską. Miałam tam wykonywaną laserową korekcję wzroku, dzięki której mogłam porzucić okulary ;)

REKLAMA

# Hanka

23.08.2022 09:15

Duży wybór specjalistów ma Instytut Oka https://instytutoka.pl/ ja leczyłam tam zespół suchego oka i mam wyłącznie pozytywne wrażenia.

# Krzysztof88

26.09.2022 11:45

Ja chodzę do Mateusza Jacuńskiego przyjmującego w Instytucie Oka i polecam!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024