REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

walentynki

10.02.2016 20:46 #tamaraaa
jak spedzacie tegoroczne walentynki? sama nie mam jeszcze planow a chetnie ruszyłabym gdzieś w miasto. ktoś coś słyszał o jakichś fajnych akcjach? ;)
11.02.2016 20:56 #zex
slyszalam tylko o factory annopol przez filmik ktory wrzucili. robia na walentynki jakas akcje kochampoprostu czy jakos tak sama sobie zreszta zobacz ;)
podejrzewam ze na miescie bedzie sporo sie dzialo
12.02.2016 20:57 #olenna
tak, tez widzialam ;) nawet sie wybieram bo chcialam wystapic z narzeczonym w drugiej czesci filmiku ;) ale nie wiem czy go namowie!
16.02.2016 15:47 KasiaeM
W ciemno poszłam z chłopakiem na miasto w walentynki. Niestety się rozczarowaliśmy bo wszystkie stoliki w restauracjach były zarezerwowane ;P
20.02.2016 20:23 #aronka
a kiedy bedzie ten filmik dostepny? bo widzialam ten z wroclawia i wyszedl przeslodko
REKLAMA
27.02.2016 18:26 #orfeusz_78
jest już przecież ;)
www.youtube.com/watch?v=_DKuUG7kBog
16.01.2017 00:47 #Juna
My jedziemy z moim chłopakiem do świdnika na romantyczny weekend tyylko we dwoje http://www.dworchoiny.pl/kontakt/ no i powiem szczerze, że już nie mogę się doczekać ;) mega się na ten wyjazd cieszę baaaardzo
16.01.2017 10:22 #Panterka87
My wybieramy się do Krakowa :) Właśnie zerkam na ten artykuł, jak tam możemy spędzić czas :)
16.01.2017 12:46 dariika
Ja w zeszłym roku dostałąm od męża świetny prezent a mianowicie: http://www.stenaline.pl i co prawda rejs promem nie był do zrealizowania w walentynki właśnie-choć wydaje mi się, że w tym roku taka opcja już jest, ale tym bardziej czekanie dało tylko tyle, że frajda z wycieczki była jeszcze większa:) Nie wiem jak Wy ale mnie takie pomysły podobają się bardzo:)
16.01.2017 13:10 #beata1
A ja tam w walentyki zrobię prezent osobie którą najbardziej na świecie kocham i która nigdy mnie nie zawiedzienie, czyli sobie i jak co dwa tygodnie wybiorę się do paradizzo na lomi lomi. Tadaam! :)
REKLAMA
20.01.2017 08:45 #malkona
Myślałam żeby zafundować nam taki wyjazd motoprezent.pl weekendy mojemu facetowi na bank się spodoba
20.01.2017 12:09 #Mizzerka
My w tym roku zaopatrujemy się w taką elegancką pościel Andropol i całe Walentynki mamy zamiar spędzić w łóżku ;)
20.08.2018 08:16 jjusti18
Swoją ukochaną na walentynki zabrałem na kolację do restauracji Bubbles w Warszawie. Zjedliśmy bardzo smaczną kolację, następnie desery oraz napiliśmy się wykwintnego szampana. Żona była bardzo zadowolona z kolacji walentynkowej, powiedziała, że jest to najlepszy prezent. Według mnie, zamiast rzeczy materialnych warto zabrać czasem ukochaną na kolację.
25.01.2019 13:55 MaksMan
Moim zdaniem warto też postawić na dobrego szampana. Na stronie https://dom-szampana.com.pl/ jest spory ich wybór, więc polecam tam zajrzeć, jeśli ktoś byłby zainteresowany.
10.02.2019 16:07 #Dareeeeek26
Ja również chcę swojej kobiecie zrobić niespodziankę na walentynki w postaci jakiejś ciekawej bielizny. Natrafiłem na sklep etam.pl i już nawet wybrałem pewną rzecz, tylko chciałem się dowiedzieć coś więcej na temat tego sklepu . Ktoś już zamawiał stamtąd ? Jakieś informacje na temat tej firmy??
REKLAMA
11.02.2019 10:10 #Germa
Jasne, że fajnie byłoby wybrać się we dwoje w jakieś miejsce na wakacje, jednak weźcie pod uwagę, ze nie każdgo na to stac. Oraz nie każdy moze sobie wziąć wolne w pracy .W tym roku walentynki wypadają w trakcie tygodnia a jednak większosc osób w tygodniu pracuje....
www.megakoszulki.pl

Sama w tym roku zamawiałam koszulkę na tej stronie dla męża. Postanowiłam podarować mu coś oryginalnego, a jednocześnie chciałam,aby to co mu sprezentuję się mu przydało......

986/3732 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie 513-606-666

Nieruchomości
 Pracuję w jednej z korporacji, wynajmę samodzielny pokój z dobrym dojazdem do śródmieścia lub w samym śródmieściu Mam 31 lat. kontakt: 664150436, mspre@o2.pl

Biuro do wynajęcia
 Dzień dobry, Potrzebujesz inwestora? Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub pożyczki osobistej? Mamy zdolność do udzielania kredytów biznesowych i osobistych / pożyczek firmom i osobom indywidualnym po 3% stopie procentowej. Nasi inwestorzy finansują również projekty. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z E-mail: avantcworld@gmail.com WhatsApp: +13219993670 https://avantinc.webnode.com tylko dla poważnych ludzi Z poważaniem Alexander Avant Credit Gwarantowana oferta kredytowa

Nieruchomości poszukuję
 Rodzina kupi mieszkanie 2-pokojowe do 40m2.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Edycje specjalne - tylko na flowbooks.pl
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%