REKLAMA
REKLAMA

walentynki

11.02.2016 21:08 #lu_lu
jak będziecie świetować? chętnie pojechałabym do warszawy, ale slyszałam tylko o annopolu i akcji kochampoprostu. dzieje się coś jeszcze? ktoś słyszał coś o jakichś fajnych opcjach? ;)
18.03.2016 13:41 Piper
szczerze mówiąc, ja nie obchodzę jakoś szczególnie walentynek. Jestem zdania, że miłość należy okazywać na co dzień a nie tylko raz w roku. My byliśmy w kinie na Pitbullu a potem poszliśmy na pizzę. Żadnych fajerwerków tylko miło spędzone popołudnie.
19.04.2016 12:59 #kolla
Lepsze są wyjazdy po za granice. Ja jechałem do Monachium (piękne miasto) i żeby było wygodnie załatwiłem miejsca w busie. http://www.busemdoniemiec.eu/
30.04.2016 08:57 #A.Anna
Pomysłów na Walentynki może być całe mnóstwo, ale najważniejsze jest to, aby mieć je z kim spędzać. Sama nie do końca jestem pewna, czy dobrze czułabym się na kipiących erotyzmem portalach randkowych, dlatego też tak sobie myślę, że fajną alternatywą mogłoby być katolickie biuro matrymonialne http://czysteserca.pl/ . Co sądzicie o takiej opcji?
08.11.2017 15:26 #Grisza
W zależności od portfela i preferencji można znaleźć masę fajnych knajpek na Walentynki z ciekawymi ofertami.
Osobiście polecam na ten dzień restaurację Akademia.

Na nocleg natomiast polecam apartament Solatium Booking na Marszałkowskiej. Do centrum nie jest daleko. Odzielna kuchnia, zadbane, widok na Pałac Kultury. Cena jak na Warszawkę ok.
08.11.2017 19:06 #Ytorekmanovernight
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
09.11.2017 18:42 Cleo
Na walentynki mój chłopak zafundował mi wizytę w salonie kosmetycznym http://dlakobiety.net.pl/ To bardzo dobry salon urody i byłam z niego zadowolona. Szkoda, że już mam swoją kosmetyczkę bo ta jest bardzo dobra. Ceny za zabiegi bardzo przystępne a i szeroka ich gama.
09.11.2017 19:04 #Ytorekmanovernight
Nie polecam nikomu to syf najgorszy, kiepska reklama

19/509 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Zarobek bez inwestycji, bez ryzyka, ze 100% wsparciem od początku do końca. Teraz masz możliwość: - zarobić jednorazowo ponad 2000 zł - możesz rozpocząć długotrwałą współpracę i zarabiać nawet 8 000 zł miesięcznie! - będziesz mógł zrezygnować z pracy na etacie - będziesz pracował ile chcesz i kiedy chcesz - bez szefa - w dowolnej chwili możesz zrezygnować Otrzymasz darmowe szkolenia, oraz poznasz zasady działania mojego projektu. Możesz pracować po godzinach, poświęcając temu 2h dziennie. -zero inwestycji -zero ryzyka -legalny biznes -praca w domu przy komputerze -pełne wsparcie w projekcie -jedne wymagania - ukończone 18 lat i chęć działania Jeśli jesteś zainteresowany wyślij wiadomość na: papik9806@gmail.com Napisanie do niczego Cię nie zobowiązuje.

Dom i ogród
 Dzień dobry Chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą. Zajmujemy się realizacją mebli. Nasze meble wykonywane są na indywidualne zamówienie. Do każdego zamówienia możemy wykonać projekt i wizualizacje. Do produkcji używamy: płyt laminowanych, fornirów, drewna, płyt mdf na nasze meble dajmy 24 miesiące gwarancji, a na niektóre okucia, które stosujemy producent daje nawet dożywotnią gwarancje. Zadzwoń, zapytaj -wyjaśnimy, doradzimy i pomożemy zaprojektować meble które będą praktyczne, funkcjonalne, dopasowane do indywidualnych wymagań i zarazem nie powtarzalne. Zapraszamy na naszą stronę http://WWW.meblenazamowienie.com Kontakt : Tel. 691 709 760 biuro@meblenazamowienie.com

Usługi motoryzacyjne
 Skup TOYOT,skup MERCEDESÓW,skup HYUNDAI H100,skup aut JAPOŃSKICH,NIEMIECKICH,KOREAŃSKICH Zapisz,zapamiętaj nr. 511 268 711 Ogłoszenie zawsze aktualne 7dni w tygodniu 24h Skupujemy MERCEDESY SPRINTERY 208,210,212,213,216,308,310,312,313,316,408,410,412,413,416 KACZORY 207,208,210,307,308,310,407,408,410 Mercedesy 190,124,123 ACTROSY SK MERCEDESY 1117,1120,1317,1320 MERCEDESY 814,817,914,917 MERCEDESY1422,1622,1735,1820,1827,2538,1922,2222,2224 VARIO,MB110 i inne JAPOŃSKIE TOYOTA Hiace Corolla Carina Avensis Dyna Hilux Picnic Camry Rav 4 Land Cruiser Auris Yaris Verso l lnne MAZDA E2200,E2000,NISSAN URVAN,MITSUBJSHI L300, L200,CANTER i inne KOREAŃSKIE HYUNDAI H100,KIA PREGIO,BESTA Samochody,prywatne i firmowe,poleasingowe,poflotowe,płacimy atrakcyjne kwoty Auta w każdym stanie wizualnym,technicznym,prawnym itd. Zapewniamy wszystkie dokumenty do wyrejestrowania aut. Prosimy o kontakt telefoniczny,mejlowy lub SMS oddzwonimy w kilka minut. ZAPRASZAMY 511 268 I11

Dom sprzedam
 Łomianki domek z ogródkiem za 269 tys tu szczegóły link https://www.otodom.pl/oferta/domek-75m-ogrodek-lomianki-okazja-za-gotowke-ID3nfte.html#gallery[1]

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie