REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Bartłomiej Głowacki

19.08.2019 13:42

Oświadczenie Hanny Głowackiej do zaistniałej sytuacji: "Powody mojego odwołania przedstawiane obecnie przez radnych klubu J. Dąbrowskiego "Wybieramy Bemowo" są całkowicie nieprawdziwe. W samorządzie Bemowa działam od 1994 r., 6-krotnie zdobyłam mandat radnej i nie pozwolę sobie na rzucanie w moją stronę kłamstw przez ludzi, którzy okazali się zwykłymi oszustami. Ani na sesji odwołującej mnie z funkcji wiceburmistrza ani na spotkaniach klubu radnych NIGDY nie zarzucono mi jakichkolwiek opóźnień związanych z inwestycjami. Warto przypomnieć, że wykonanie budżetu inwestycji tylko za I kwartał 2019 było wyższe niż w całym 2018 roku. Moje odwołanie to osobista decyzja Jarosława Dąbrowskiego, który nakazał to pozostałym radnym klubu. W ten sposób w sposób niezwykle perfidny zostałam pozbawiona zdobytego mandatu. Przystąpiłam do koalicji bezpartyjnych stowarzyszeń w nadziei na odpartyjnienie samorządu i rzeczywistą pracę na rzecz rozwoju Bemowa. Niestety koalicyjne porozumienie było ze strony J. Dąbrowskiego tylko taktycznym oszustwem, a powołanie mnie na funkcję wiceburmistrza, co skutkuje zrzeknięciem się mandatu radnej oraz obecne odwołanie mnie z tej funkcji było z góry przemyślaną zagrywką mającą na celu pozbycie się mnie ze sceny politycznej Bemowa. W ten sposób kolejny raz J. Dąbrowski i spółka pokazali swoje prawdziwe oblicze. Wszyscy, którzy mnie znają z pracy samorządowej wiedzą, że najważniejsze dla mnie to praca na rzecz Bemowa, a nie budowanie układów, kolesiostwo i ustawianie znajomym pracy w urzędzie. Najwidoczniej moja postawa przeszkadzała w planach ludziom, którym zależy tylko na załatwianiu osobistych interesów."

# Mieczysław

22.08.2019 22:45

Nie wiem jakim cudem udało się Dąbrowskiemu przekonać mieszkańców, że jego ekipa uzdrowi sytuację w dzielnicy Bemowo. Niedlugo będzie już rok "rządów" i brak jakichkolwiek znaczących działań jest wprost rażący.

# Hermann Kirsch

22.08.2019 23:13

Pani Głowackiej najwyższa juz pora było podziękować.
Dąbrowskiego nienawidzę za jego "osiągnięcia" od początku "kariery" w wydziale komunikacji, ale dziękuję mu, jeżeli to on przyczynił się do podziękowania tej pani.
Miałem nieprzyjemność właśnie w 1994 roku poznać zachowanie tej pani ("działała" w komisji komunikacji),kiedy wnioskowałem o progi zwalniające na Człuchowskiej (odc. od Powst. Śląskich do Oświatowej) ze względu na bezpieczeństwo maluchów idących do szkoły podstawowej na A. Krzywoń.
Jak widac karma wraca, może nie za szybko ale zawsze wraca.
"Pozdrawiam" na nową drogę życia.

REKLAMA

# Emck

22.08.2019 23:39

#Hermann Kirsch napisał(a) 22.08.2019 23:13
Pani Głowackiej najwyższa juz pora było podziękować.
Dąbrowskiego nienawidzę za jego "osiągnięcia" od początku "kariery" w wydziale komunikacji, ale dziękuję mu, jeżeli to on przyczynił się do podziękowania tej pani.
Miałem nieprzyjemność właśnie w 1994 roku poznać zachowanie tej pani ("działała" w komisji komunikacji),kiedy wnioskowałem o progi zwalniające na Człuchowskiej (odc. od Powst. Śląskich do Oświatowej) ze względu na bezpieczeństwo maluchów idących do szkoły podstawowej na A. Krzywoń.
Jak widac karma wraca, może nie za szybko ale zawsze wraca.
"Pozdrawiam" na nową drogę życia.

Ciekaw jestem ilu dzieciaków zostało poszkodowanych na tym odcinku drogi od tego czasu. Zapewne ani jeden, bo już byś Pan trąbił o tym. Ucierpiała tylko urażona duma.

# Hermann Kirsch

23.08.2019 16:21

Witamy #Emck - "psiapsiółkę" pani Głowackiej. Jak widać ta ostatnia z honorem nie potrafi "przełknąć" "ucieczki fotela" spod [......].

# Wywał

27.08.2019 15:13

No to za co właściwie ją wywalili?

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA