REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Wakacje

09.07.2017 22:02 Magda Mol
Zastanawiam się, gdzie planujecie w tym roku wakacje i jaki budżet przeznaczyliście na wyjazdy i urlop?
Mnie strasznie kręci spa ventushotel.pl na Mazurach, żeby porządnie wypocząć.
Z tego, co już zdążyłam się zorientować na stronie, mają ciekawe pakiety specjalne, więc można skorzystać z takiej oferty.
Czy ktoś z Was miał okazję odwiedzić to miejsce?
10.07.2017 12:43 #Paula
Ja byłam. Było ślicznie ;) Pospacerowaliśmy trochę popływali, powędkowali... Oboje z mężem uwielbiamy to ostatnie, więc miejsce dla nas było wymarzone, na pewno tam wrócimy ;)
11.07.2017 09:38 #Agata Zając
#Paula napisał(a) 10.07.2017 12:43

Ja byłam. Było ślicznie ;) Pospacerowaliśmy trochę popływali, powędkowali... Oboje z mężem uwielbiamy to ostatnie, więc miejsce dla nas było wymarzone, na pewno tam wrócimy ;)
Skoro znacie się na wędkarstwie mam pytanie: Czy taka wędka będzie dobrym prezentem dla brata - początkującego wędkarza?
22.07.2017 14:09 #joulie
Hiszpania w tym roku nas czeka, mamy już ogarnięte loty i zarezerwowane noclegi na Bookaparcie więc wszystko gotowe:) Nie mogę się doczekać.
22.07.2017 22:41 #grizelina
My w tym roku zastanawiamy się nad zwiedzeniem Skandynawii i chyba wybierzemy rejs http://www.stenaline.pl - ja od paru lat chciałam odwiedzić Szwecję, głownie z uwagi na wspaniałe widoki no i dlatego jeszcze dyskutujemy, czy nie zabrać na taki wyjazd rowerów i nie biwakować na łonie przyrody. To będzie wymagało na pewno sporych przygotowań i przede wszystkim rozplanowania bagażu i zabrania niezbędnego minimum, bo nie damy rady walizki przewieźć rowerwem :) no ale ja akurat lubię aktywne wakacje i dla mnie takie wyjazdy są najfajniesze
02.08.2017 14:29 krelma
A ja w tym roku szykuję się do wyprawy z mężem do Czech i na Słowację. W Ostawie mieszka mój szwagier, który gościł u nas z wizytą w zeszłym roku. Teraz kolej na nasze odwiedziny, już nie mogę się doczekać, bo ruszamy za niecałe dwa tygodnie. Mam tylko nadzieję, że pogoda nam dopisze, bo wszyscy wiemy, jaki deszczowy lipiec był w Polsce. Dodatkowo pozwiedzamy sobie trochę Pragi i Słowacji, ale nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz. Otóż ostatnio koleżanka podpowiedziała mi, że warto abyśmy zadbali o dodatkowe ubezpieczenie turystyczne. Poleciła mi nawet firmę Gothaer, która specjalizuje się w tego typu ubezpieczeniach - http://www.gothaer.pl/pl-oferta Poczytałam trochę na ich stronie i ubezpieczenie wygląda dosyć korzystnie. Obejmuje bowiem szereg różnych przypadków, w których osoba ubezpieczona może liczyć na odszkodowanie. Kiedyś nie zależałoby mi na takim ubezpieczeniu, ale to były czasy młodości. Teraz mam dziecko, 3-letniego synka, z którym wyruszamy w podróż i do takiej wyprawy musimy podchodzić o wiele roztropniej. Chyba lepiej być zabezpieczonym przed wypadkami losowymi, prawda? A moje pytanie do Was brzmi, czy korzystaliście z usług Gothaera i jaką macie o nich opinię? Dzięki za wszelkie podpowiedzi.
04.08.2017 21:29 Misska
My w tym roku jedziemy w dłuższą podróż, bo aż do Chorwacji ;) Jest to zorganizowana wycieczka, więc niestety psa musimy zostawić w Polsce.... czy możecie polecić mi jakiś dobry hotel dla psów? Znalazłam pozytywne opinie na temat Pensjonatu "U Zoopsychologa" pod Warszawą, gdzie psy mają duży wybieg, klimatyzowane boksy oraz fachową opiekę psiej behawiorystki... Może jest tutaj ktoś, kto korzystał z ich usług?
09.08.2017 13:49 ubon88
W przypadku wakacji warto kupić ubezpieczenie turystyczne na ubezpieczenie podróżne kalk...styczna.pl
12.08.2017 00:07 Jan Z
Ja byłem w tym roku nad polskim morzem i też było spoko. Wybraliśmy pensjonat nad samym morzem (Kaszubianka się nazywa) w Ustroniach Morskich. I powiem Wam, że nawet jak nie było pogody, to się tam nie nudziliśmy, bo było co robić (jakieś wydarzenia towarzyszące czy coś). W każdym razie gorąco polecam - jakby ktoś chciał link to zapraszam na http://www.kaszubianka.com.pl/
26.09.2017 15:16 #carlys
W tym roku byłam na wakacjach w Portugalii. Udało mi się złapać całkiem tanie loty, zarezerwowałam też niezłe noclegi na bookaparcie. Było miło i bardzo ciepło wspominam te wakacje. Chętnie tam wrócę.
27.09.2017 09:14 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
23.10.2017 13:36 #johny88
ja z własnego doświadczenia mogę polecić Majorkę, byliśmy w tym roku i zakochaliśmy sie w tym miejscu. widok na morze śródziemne, pogoda, luksusowa willa i czego chcieć więcej. Sprawdźcie sobie sami http://blueskymallorca.com/ Na pewno tam wrócimy.
24.10.2017 20:30 #Maspert
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
24.10.2017 21:01 #Łucja
a ja jeszcze nie byłam nigdzie w tym roku. Chyba wybiore sie już tak totalnie po sezonie, w listopadzie. już nie dużo, ale są jeszcze jakieś lasty w iurach podroży, Itaka ma np fajną opcje na Kanary. Czemu nie? w końcu kiedyś trezba odpocząć!
24.10.2017 23:20 #Maspert
Nie polecam nikomu to syf najgorszy..
25.10.2017 10:56 Cameron
Ja szukam sama tanich lotów w okresie jesienno-zimowym, potem nocleg na portalach typu Airbnb i nie dość, że całość wychodzi bardzo tanio w porównaniu z wakacjami w sezonie i z biur podróży, to jeszcze mogę więcej pozwiedzać, nie muszę ograniczać się do jedengo hotelu i jednego miasta.
25.10.2017 12:40 #Kauczer
Niestety problem z urwanym klockiem dopadł i mnie. Pomocy forumowicze, ktoś coś?
Czy spece od reklamy ssssz.eptanej coś poradzą? Może też macie problem z urwanym klocem?

Myślę, że to własnie gotowanie na parze powoduje problemy z urwanym klockiem

nie polecam
25.10.2017 23:43 Annapol
Bułgaria oby była wspaniała pogoda tanio i pięknie i woda ciepla
26.10.2017 08:56 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- ,. ,,
30.10.2017 16:01 #irinna
#carlys napisał(a) 26.09.2017 15:16

W tym roku byłam na wakacjach w Portugalii. Udało mi się złapać całkiem tanie loty, zarezerwowałam też niezłe noclegi na bookaparcie. Było miło i bardzo ciepło wspominam te wakacje. Chętnie tam wrócę.
Brzmi nieźle.
30.10.2017 20:05 #Volturia
25.11.2017 20:48 #lenka88
#carlys napisał(a) 26.09.2017 15:16

Ja zrobiłam podobnie tyle, że z Hiszpanią. ;)
26.11.2017 12:34 #Branic.hu.jecki

302/2771 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię części
 Nowe do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Porady prawne
 Specjalizujemy się w trudnych sytuacjach finansowych. Ugody, umorzenia długów, nakazy zapłaty, upadłości. W-wa al. Jerozolimskie 6 pok. 300 p. III, tel. 501286776

Gastronomia
 Relax Qultura zaprasza pon-son 10.00-18.00. Kanapki, obiady i organizacja wydarzeń na zamówienie. ul. Marymoncka 34, teren AWF. Napisz klub@awfrelax.pl Zadzwoń 505121102 FB awfrelax

Poszukuję do wynajęcia
 Chętnie wynajmę mieszkanie (od 50 m2) na minimum 3 lata. Gwarantuję comiesięczny czynsz. Proszę o kontakt 570-522-990

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.