REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wakacje

# Duśka

16.05.2003 20:55

Czy planujecie już wakacje? Za 5 tygodni koniec roku szkolnego. Duśka

 m0n1ka

17.05.2003 11:34

Ja jeszcze nie planuję - mam urlop dopiero od 1 września i nawet nie chce mi się myśleć, co wtedy robić, bo to jeszcze tyle czasu

# martyna

18.05.2003 09:53

No cóż, czasy kiedy odliczałam dni do końca roku szkolnego już minęły... Teraz lipiec i sierpień to dla mnie czas mniejszych korków na ulicach i mniejszego tłoku w autobusach. Oczywiście gdzieś tam pojedziemy, ale to zawsze samo wychodzi, tak bez planów.

REKLAMA

# Basia

27.05.2003 09:42

A ja właśnie wróciłam z Petersburga. Oprócz tego że wszędzie jest tam daleko to jestem bardzo zadowolona z wyjazdu.

# nickx

27.05.2003 09:58

W poprzednim roku pojechaliśmy w ciemno nad morze. Obiecałam sobie, że nigdy więcej i ... cóż. Znów w ciemno, mimo wszystko wolę obejrzeć kwaterę na żywo, niż zdecydować sie na podstawie zdjęcia w internecie.

# ka$ka

27.05.2003 22:11

A ja znalazłam osrodek nad morzem, który specjalizuje sie w pobytach rodzinnych. Ma nawet przedszkole animacyjne dla dzieci od 3 lat. Chyba zaryzykuję. I ceny nawet przystepne.

REKLAMA

# aga s

28.05.2003 10:08

Do ka$ki, byłabym wdzięczna, gdybyś mogła powiedzieć coś więcej o tym ośrodku. Czy mają swoją stronę internetową.

# ka$ka

29.05.2003 07:33

Aga, ośrodek wypoczynkowy Anna w Łazach. www.polskiemorze.pl
tel: 0-94 3408402, 0-603-651-261.
Rodzina 2+2 1050 PLN z wyżywieniem (HB), pod koniec sezonu.

# Piotrek z Odkrytej

30.05.2003 23:20

Ja w tym roku nie pojadę na wakacje, a to z przyczyny następującej: od czerwca zaczynam pracę i głupio będzie mi od razu prosic o urlop. Ale nie ma co narzekać, odpoczywałem na bezrobociu 5 m-cy i w lutym byłem w górach, a w długi weekend też w górach, więc nie będę sie rozczulał.

REKLAMA

# ka$ka

31.05.2003 07:07

To gratulacje! Dokonałeś prawie niemożliwego. Myślę, że fakt znalezienia posady zrekompensuje Ci stratę wakacyjnego wypoczynku. A w których górach? ka$ka

# Piotrek z Odkrytej

31.05.2003 20:16

No w polskich - Jaszowiec. Pięknie było, jeszcze tam wrócimy z żoną. Nie dokonałem tego sam, w poszukiwaniach uczestniczyli znajomi, koledzy, koleżanki, przyjaciele, rodzina..... No dobra, bo zaraz wszyscy będą matkami sukcesu. Udało się i trochę się boję pierwszego dnia.

 Mirkaa

17.08.2017 20:38

Warto planować troszkę wcześniej wakacje, ponieważ łatwiej jest o nocleg. Ja zazwyczaj załatwiam takie rzeczy 3-4 miesiące przed wakacjami. Zazwyczaj jeżdżę w góry w to samo miejsce więc wiem kiedy należy rezerwować pokój. Do wyjazdu w góry przygotowuję się nieco wcześniej by zawsze mieć czas na dokupienie jakiś akcesoriów turystycznych. Jeżeli jakiś potrzebujesz na wyjazd to polecam zajrzeć do nich https://trekmondo.pl/kontakt/bo mają spory wybór i dobre ceny :)

REKLAMA

 rosa

22.08.2017 09:42

Ja swój wolny czas w wakacje zamierzam poświęcić na działanie w stowarzyszeniu, do którego należę. Chodzi o to: http://www.stowarzyszenierosa.pl
Polecam zajrzeć i dołączyć jeśli ktoś jest zainteresowany taką tematyką.

 Adrian

25.08.2017 18:01

U mnie już po wakacjach, niestety nie były do końca udane, bo walnęło mi coś w skrzyni biegów w moim Mieciu, na szczęście Andrzej mechanik z serwisu na Daimlera szybko uporał się z problemem. Tak to jest jak w wakacje da się żonce pojeździć :) zaraza skrzynia biegów w rozsypce.

 MagdalenaG

13.11.2017 13:07

Ja byłam w Czarnogórze w miejscowości Bar w apartamencie Solatium Booking. Dosc tanio bylo przy 3 osobach dorosłych.

REKLAMA

 Olaaa90

14.11.2017 08:48

Aktywność fizyczna w dzisiejszych czasach to absolutna konieczność. Nie wyobrażam sobie, że można nie dbać o własne zdrowie wtedy, kiedy świat daje nam tyle zagrożeń (siedzący tryb życia, zanieczyszczenia powietrza...). A można jakkolwiek zmniejszyć tego konsekwencje. Dlatego polecam zapisać się na treningi personalne, bo wtedy ryzyko jakichkolwiek problemów ze zdrowiem jest niemal żadne. Ja swoją trenerkę znalazłam tutaj: http://lepszytrener.pl/fitness
I wiadomo, że najlepiej zacząć przed wakacjami! :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break