REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

Wakacje w Bieszczadach.

# Aneta Wielgosz

21.06.2017 14:07

Nie masz pomysłu na wakacje, a chcesz odpocząć w Polsce? Odwiedź Bieszczady.
Zapraszamy do naszego Ośrodka Wypoczynkowo-Konferencyjnego Danfarm w Ustrzykach Dolnych, Rownia 92.
Możliwość rezerwacji terminów lipcowych i sierpniowych w pokojach w ośrodku i wynajem całych domków drewnianych.
Na miejscu w cenie wynajmu: dwa baseny odkryte, jacuzzi, sauna, łowisko z pstrągiem, plac zabaw.
Na miejscu możliwość wykupienia śniadań, obiadów i kolacji.
Pełno działająca karczma z regionalnymi potrawami.
Niedaleko naszego ośrodka wiele atrakcji i szlaków turystycznych i Zalew Soliński. Miejsce idealne dla rodzin, grup znajomych i indywidualnych turystów.
Zapraszamy serdecznie :)
www.danfarm.pl
mail: danfarmrownia@wp.pl
tel. 695904772

# kiskon

23.06.2017 07:59

Zielona Polana w Łączkach, to w zasadzie u wrót Bieszczad. Kojarzycie miejsce? Coś pięknego - ogólnie bardzo trudno w Polsce o podobny pakiet, a tam macie dosłownie wszystko i w zasadzie wszystko też jest odpowiednio dopracowane. Z mojej perspektywy miejscówka zdecydowanie godna uwagi pod każdym względem. Plusy można liczyć i liczyć, ale wystarczy zobaczyć co tam mają. Raczej miejsca z basenem, kortem, własną plażą, rzeką, mini klubem, mini kinem, placem zabaw, kajakami, konikami i wieloma innymi tematami, to zdecydowanie rzadkość, prawda?

# Darona

10.04.2019 08:09

Skoro mowa o wakacjach, to przyznam, że ja uwielbiam dalekie, egzotyczne podróże. problem jest tylko jeden- nigdy nie mogę zdążyć na lotnisko. Ale mam nadzieję, że w tym roku obędzie się bez niespodzianek, zwłaszcza, że zdecydowałam, że na lotnisko zawiezie mnie http://www.modlinbus.com/

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA