REKLAMA
REKLAMA

Wakacje 2016

21.05.2016 01:34 JankoW
Jakie macie plany wakacyjne na ten rok? Ja sobie wymyśliłem Łebe. Biore dziewczyne kumpli i uderzamy tam. Na nocleg upatrzyłem https://www.lebanoclegi.pl. Nie drogo więc hajs można wyłożyć też na inne szaleństwa. Zapowiada się fajny odpoczynek :D
21.05.2016 08:48 urszula
Ja już znalazłam sobie rower Gazelle tutaj Mamy zamiar spędzić te wakacje na wyprawie rowerowej z namiotami. Będziemy jechać w kierunku Zakopanego. A noclegi np na łąkach życzliwych gospodarzy.
21.07.2016 11:43 #malina39
My w tym roku byliśmy tydzien nad morzem. Konkretnie w Sarbinowie. Pojechaliśmy w pierwszej polowie lipca i pogoda nam sie bardzo udała. Ciesze sie,ze nie rezerwowaliśmy noclegów na drugą połowę lipca jak planowaliśmy wcześniej bo sami widzicie jaka kiepska jest obecnie pogoda....

Jestem bardzo zadowolona z urlopu bo porządnie wypoczęłam. Trafiły mi się również wygodne noclegi bo domki jakie wynajęliśmy były swieżo wyremontowane.

Jeśli ktoś nie wie jeszcze gdzie pojechać proponuję zajrzeć sobie na stronę:
http://szerokiej-drogi.pl/

Bardzo fajny blog . Znajduje się tutaj wiele pomysów na wyjazdy.
21.07.2016 13:47 #Nilfgard
Jeśli ktoś jednak zostaje w Warszawie, to polecam w najbliższą sobotę wybrać się Ursusa na Poranek Rycerski, szczegółowe informacje: Kliknij tu
21.07.2016 13:48 #Nilfgard
Jeśli ktoś jednak zostaje w Warszawie, to polecam w najbliższą sobotę wybrać się Ursusa na Poranek Rycerski, szczegółowe informacje:Klik
21.07.2016 13:49 #Nilfgard
Jeśli ktoś jednak zostaje w Warszawie, to polecam w najbliższą sobotę wybrać się Ursusa na Poranek Rycerski, szczegółowe informacje: PoranekRycerski
09.04.2017 14:00 #mika4
Sprawdźcie sobie koniecznie w tym roku hotel Beskidy. Jest to ciekawy obiekt położony w świetnej lokalizacji. Poza tym plusem jest to, że jest tam również SPA i wiele atrakcji. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.
29.04.2017 08:52 #Werder44
Na wakacje wybieramy nasze Polskie morze tylko teraz nie trójmiasto a Dziwnów http://www.morskachatka.pl/ moim zdaniem jak człowiek na prawdę chce odpocząć to tam znajdzie swoje miejsce, również na wyjazdy ze znajomymi czy rodzinne jest to mega rozwiązanie.
29.04.2017 15:22 Kacpair
Na wakacje byle dalej! :) ale czasem może zdarzyć się wtopa, jak opóźniony czy odwołany lot. https://www.claimflights.pl/ Warto pamiętać, że w takich sytuacjach przewoźnik ma obowiązek wypłaty rekompensaty nawet do 600 euro! Udanych lotów wszystkim :)
29.04.2017 21:29 klaussspol
Jak chcecie spędzić niezapomniane wakacje to moim zdaniem najlepszą opcją jest czarter jachtu na Mazurach, Ja ostatnio korzystałem ze strony https://zegluj.pl i dzięki niej znalazłem najkorzystniejsza ofertę czartery łodzi na Mazurach Wy też możecie przeżyć niezapomniane chwile tak jak ja :)
17.05.2017 17:46 #lilakk
A gdzie w 2017 oku się wybieracie? Ja tydzień w górach i tydzień nad morzem :)
19.05.2017 19:11 pilotZdoswiadczeniem
My w tym roku wybieramy się do Bułgarii. Mam nadzieję, że będą to super wczasy. Wasze pomysły też są super :D Pamiętajcie jednak, że najważniejsze jest bezpieczeństwo. Zawsze wykupujcie polisę turystyczną, to gwarant dobrego wyjazdu :) My zawsze kupujemy ją na www.polisaturystyczna.pl i jesteśmy zadowoleni. Cena zawsze jest przystępna a wakacje udane :)
wpis modyfikowany 1 raz, 19.05.2017 19:11 
26.05.2017 11:42 #moliera
W tamtym roku byliśmy w Bułgarii, w tym roku jedziemy do Chorwacji. Zarezerwowaliśmy sobie już apartament na Bookaparcie w Splicie i odliczamy dni do wyjazdu :)
09.06.2017 13:08 #ArturRojko
A my w tamtym roku byliśmy w Sudetach a dokładnie w Kotlinie Kłodzkiej http://www.domeksudety.pl to przepiękne miejsce, a moim zdaniem nawet najpiekniejsze w całych naszych górach. Do tego domy bardzo dobrze wyposażone i zadbane. W tej cenie na prawdę warto :)
11.06.2017 08:19 #Fakir
W tym roku zamierzamy spędzić wakacje w Polsce, ale nad Bałtykiem oczywiście. W tym roku spędzimy więc rodzinne wakacje nad morzem w Primavera w Jastrzębiej Górze .Bardzo nam zależało nad bliskością do morza (100 metrów), Fajnie też ,że dzieci będą miały zajęcie w razie brzydkiej pogody - bo do dyspozycji mamy basen. Płeć piękna zaś z przyjemnością będzie korzystać ze SPA. Liczymy na udane wakacje.
12.06.2017 04:55 Kredziara
Już rok minął, a ja planów nadal nie mam ;/ Niestety, nie mogę sobie pozwolić na dłuższy urlop (nie każdy ma umowę o pracę :P).
22.06.2017 01:46 #celia
W tym roku Hiszpania, w zeszłym roku byliśmy w Chorwacji. Jechali z grupką znajomych samochodem, jedyne co to rezerwowaliśmy sobie kwaterę na Bookaparcie wcześniej.
27.06.2017 17:31 #MilenaPortka
Dobrym kierunkiem podróży jest polskie morze, ja dawno nie byłam także w tym roku zostajemy w kraju i wybieramy się trochę zrelaksować do Rogowa. Mamy na oku domki w http://palmrogowo.com/pl/ wyglądają elegancko, widać, że wszystko jest nowe, na terenie ośrodka jest też basen, plac zabaw dla maluchów i co najważniejsze do plaży jest niedaleko.
06.07.2017 10:48 Pernels
Ja polecam Wam pojechać na Śląsk. To piękne miejsce, przez wielu niedoceniane i całkiem niesłusznie kojarzące się tylko z przemysłem. Spójrzcie sami: http://horecabiznes.pl
Myślę, że warto się tam wybrać w wolnym czasie.
wpis modyfikowany 1 raz, 06.07.2017 10:49 
22.07.2017 14:13 #joulie
#celia napisał(a) 22.06.2017 01:46

W tym roku Hiszpania, w zeszłym roku byliśmy w Chorwacji. Jechali z grupką znajomych samochodem, jedyne co to rezerwowaliśmy sobie kwaterę na Bookaparcie wcześniej.
Ja robiłam podobnie ;)
14.09.2017 11:00 #rosalinda
Jeśli chodzi o wyjazdy wakacyjne bardzo lubię góry a szczególnie Bieszczady.Nie udało mi się niestety w tym roku tam zawitać ale liczę ,że jesienią sie tam pojawimy .Bardzo przydatne informacje na temat gór można znaleźć na stronce pogorach.com.pl .Często tez wyjeżdżamy do Beskidu Żywieckiego, po prostu mamy blisko. pzdr
14.09.2017 11:45 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... .. . . ..
26.09.2017 14:47 #sticky
Ja w zeszłym roku byłam w Zakopanem, a teraz dla odmiany pojechałam nad Bałtyk. Miałam zarezerwowaną fajną kwaterę, którą znalazłam na bookaparcie. Trochę poleniuchowałam, trochę pozwiedzałam w Trójmieście i muszę przyznać, że jestem zachwycona Gdańskiem.
27.09.2017 09:16 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
30.10.2017 16:08 #willie
#sticky napisał(a) 26.09.2017 14:47

Ja w zeszłym roku byłam w Zakopanem, a teraz dla odmiany pojechałam nad Bałtyk. Miałam zarezerwowaną fajną kwaterę, którą znalazłam na bookaparcie. Trochę poleniuchowałam, trochę pozwiedzałam w Trójmieście i muszę przyznać, że jestem zachwycona Gdańskiem.
Gdańsk to świetne miasto, muszę to przyznać.
30.10.2017 20:04 #Volturia
Nie polecam nikomu to syf najgorszy

269/2682 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości poszukuję
 CITIHAUS oferuje pomoc w restrukturyzacji zadłużenia, ochronie prawnej obiektów komercyjnych, których zobowiązania takie jak np. kredyty przewyższają wartość nieruchomości, zablokowanie działań komornika. Współpracujemy z bankami, i instytucjami finansowymi. Negocjujemy z wierzycielami. Prosimy o kontakt: 511-422-888 www.citihaus.pl

Oddam za darmo
 Dobry dzień, Uzyskaj szybką i łatwą pożyczkę o 3% oprocentowaniu bez stresu i zabezpieczeń, jest to zgodne z prawem i przestrzegane są odpowiednie protokoły. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami poprzez e-mail pod adresem hopkinsonloan@outlook.com i wypełnij poniższe informacje. Pełne imię i nazwisko: Kwota kredytu: Czas trwania pożyczki: Dzięki.

Dom i ogród
 Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na: - szambo, - szambo ekologiczne -ścieki, -gnojówkę, -gnojownicę, -deszczówkę, -ziemianki itp. Zbiorniki o wielkości 2,4,6,8,10,12,13 tysięcy litrów. Sprzedajemy szamba kompletne z KOMINKIEM, PŁYTĄ I WŁAZEM BETONOWYM. Każdy zbiornik poddajemy kontroli jakości i próbie szczelności zbiornika. Zbiorniki posiadają Certyfikat EU oraz atesty potrzebne do odbioru szamba na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej. Zbiorniki są monolityczne to znaczy odlewane w całości z betonu klasy B-25, B-30. Maksymalny czas montażu standardowego zbiornika do 30 minut. ZAPEWNIAMY TRANSPORT ORAZ MONTAŻ. Szamba od producenta. Szamba od 4 do 12 tysięcy litrów. PŁYTY NAJAZDOWE PRZEJEZDNE DLA CIĘŻARÓWEK! ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMSA O TREŚCI KONTAKT ODDZWONIĘ. Zbiorniki posiadają 5-letnią gwarancję. Tel. 660 513 599 Radosław szamba.x.betonowe@gmail.com W sprawie ceny proszę o kontakt

Usługi inne
 NEGOCJACJE NA ZLECENIE BTiUI Profino oferuje pomoc w każdego rodzaju negocjacjach krajowych i zagranicznych. Wysoką skuteczność gwarantuje: - obecność naszych przedstawicieli w prawie każdym państwie UE - znajomość miejscowych realiów i zwyczajów - perfekcyjna znajomość języków (nasz zespół to zawodowi tłumacze) Pomagamy w negocjacjach biznesowych i prywatnych dotyczących: - zakupu i sprzedaży maszyn, urządzeń, pojazdów - kontraktów handlowych - dostaw towarów i usług W przypadku negocjacji cenowych oferujemy rozliczenie prowizyjne - masz pewność, że płacisz tylko za skuteczne negocjacje. Wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Profino - profesjonalnie i nowocześnie. ul. Nowa 32/pok. 1a 88-100 Inowrocław tel.: 605-883-533 e-mail: biuro@profino.pl www.profino.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie