REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# MobilisA075

12.06.2019 16:36

Zapraszam na WZ. Same starocie z Woli, U-booty i już nie chłodzące jak kiedyś Swingi no i świetne na dzisiejszą temperaturę 134N. 128N tam ujrzeć to mistrzostwo świata, które mają klimę dobrą, na deser R4 daje nam NG313 na całki, ale klimatyzacja na najkrótsze dodatki musi być. W bydło niech zdycha, ważne że szofer ma klimę i/lub szerokie okno. A my tylko lufciki i często otwarte na WYWIEW dachy. Stalowa, opanuj się z tymi MANami!

# ann

12.06.2019 17:30

Ten problem ma miejsce od lat! Niestety artykuł nic nie wyjaśnia. Brak tu logiki, bo przecież w tramwaju również drzwi otwierają się na każdym przystanku i wpada do niego gorące powietrze, a jednak w środku zimno jak w lodówce. Dawniej, kiedy jeździłam tramwajem na codzień, ciągle chorowałam na zatoki. Teraz nie jeżdżę komunikacją miejską i nie choruję.

# Marian

13.06.2019 17:53

Dlatego jeżdże swoim samochodem. W komforcie i bez smrodu.

REKLAMA

# Jakow

15.06.2019 13:44

Bez przesady. Jeżdżę 2 codziennie. Nie jest tragicznie. Ludziom to nigdy nie dogodzi.

# qwertz

16.06.2019 17:18

Po kontroli wyraźnie poprawiło się chłodzenie w wybranych autobusach. To potwierdza, że pewna legenda miejska może być jednak faktem. Chodzi o sugestie zarządu ZTM do kierowców autobusów, by jeśli to możliwe, nie używać klimatyzacji, bo wtedy są niższe koszty eksploatacji. Po kontrolach chwilowo ta taktyka wzięła w łeb i pasażerowie odczuwają poprawę. Pytanie, na jak długo? W autobusie, gdy upał w mieście (nie na Okęciu) sięga 35-40 stopni, temperatura wewnątrz pojazdu nie powinna przekraczać 25 stopni. Czyli klimatyzacja musi pracować pełną parą. Inaczej autobus staje się piekarnikiem. Bo nie ma wywietrzników i są lufciki zamiast okien. I wszędzie te naklejki "nie otwierać okien - pojazd klimatyzowany". Nieczęsto było to zgodne ze stanem faktycznym. Air-condition nie działał, a okna nie dały się otworzyć, luft w dachu zamknięty. Za to grzać bez sensu pasażerów to ZTM uwielbia i nigdy nie zapomina. Niech no tylko na powietrzu temperatura spadnie poniżej 15 stopni.

# MobilisA075

20.06.2019 11:36

Kontrole to fikcja! Jechałem wczoraj 190 po południu do Marek i z powrotem. Była tam kontrola, kierowca jechał, klima wyłączona, włączył na przystanku Krynoliny, czyli przed pętlą. Skontrolowali, wynik sprawna. Koniec dobrego. Wracałem tym samym wozem, już na Wolności szum ustał i nastał piekarnik. Guzik prawda, że na 500 wozów 12 niesprawna klima! Te barany tylko oszczędzają na paliwie, żeby zarobić te 20 złotych, narażając nas na omdlenia. Tak, pozdychajmy, a kierowca niech ma te 20 złotych, tylko dbają o siebie.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break