REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


04.01.2018 09:46 #EwaB
Budowa S7 w wariancie 2 to katastrofa dla Bemowa. My tez będziemy protestować. Mamy już trasę S8 z dziesiątkami tysięcy samochodów w ciągu doby i dodatkowo TIRami przejeżdżającymi tranzytem na wschód.
04.01.2018 12:35 #eDMUND b
Trasa jest w planach od dziesięcioleci,poza tym to jest miasto ,jak się sprowadzałaś to patrzyłaś w plany???także -
Nie płacz Ewka, bo tu miejsca brak
Na twe babskie łzy
Po ulicy miłość hula wiatr
04.01.2018 14:06 #jam łasica
Może i jest w planach od lat 70 tych, ale od tych czasów wyrosło sporo nowych osiedli. Nikt tego nie chce wziąc pod uwagę.
04.01.2018 15:09 eRDe
#jam łasica napisał(a) 04.01.2018 14:06

Może i jest w planach od lat 70 tych, ale od tych czasów wyrosło sporo nowych osiedli. Nikt tego nie chce wziąc pod uwagę.
Chyba każdy kupujący wiedział o rezerwie pod drogę? Ta informacja nie była tajna.
Jeśli jest rezerwa i plan, można domniemywać, że droga kiedyś powstanie.
04.01.2018 16:18 #gościu z Bielan
No to ja proponuję pikietę na Pułkowej między 06:00 a 09:00 na wysokości Wójcickiego.
Nam też tranzyt przez dzielnicę i parkowanie wszelakiej maści gratów i szrotów z Łomianek nie pasuje.
A jaki interes mają Bielany czy Bemowo, żeby powstała S 7 ?
Będzie taki sam syf jak przy S 8 obecnie a i tak będą parkować i zagracać dzielnicę chcąc dostać się do metra .
Dostaliście I strefę biletową ? Czas przesiąść się do komunikacji miejskiej....
REKLAMA
04.01.2018 16:44 #Budować, nie marudzić!
Budować, nie marudzić! Dzięki nowej S7 z Bemowa będzie łatwiej wydostać się w kierunku Gdańska i Olsztyna. W przyszłości, po wybudowaniu planowanej drogi S10, będzie tędy prowadziła również najkrótsza droga z Bemowa do Torunia i Bydgoszczy. Dzięki S8 i S2 poprawiła się już możliwość wydostania się z Bemowa w kierunku Poznania, Łodzi, Wrocławia, Katowic, Krakowa i Białegostoku.
Przy S8 na Bemowie syfu nie ma, stoją natomiast wybudowane w ostatnich latach bloki z widokiem na trasę, w których jacyś szaleńcy lub frajerzy pokupowali mieszkania. Tych budynków nie byłoby tam, gdyby miasto prowadziło odpowiedzialną politykę w zakresie planowania przestrzennego. Miasto nie wywiązało się ze swojego obowiązku, zaś mieszkańcy nic nie mogą w tej sprawie zrobić, bo demokracja w dużym stopniu jest jednak fasadowa. A chytrzy inwestorzy nabudowali tam bloków i sprzedali mieszkania.
Budować, nie marudzić!
04.01.2018 20:20 #Xyz
A od kiedy obwodnice musza prowadzic przez miasto? Bemowo juz zostało uszczesliwione trasa s8, mieszkańcy tej dzielnicy tez beda strajkować ale przeciwko takiemu przebiegowi
04.01.2018 20:37 #chomik
Podobna pikieta za budową trasy przydałaby się na Conrada i Sokratesa. Ulice korkują się coraz bardziej. S7 przejęłoby ruch tranzytowy z ulic, które zaprojektowane zostały jako drogi wewnątrzdzielnicowe.
04.01.2018 20:39 #sss
eRDe napisał 04.01.2018 15:09

Chyba każdy kupujący wiedział o rezerwie pod drogę? Ta informacja nie była tajna.
Jeśli jest rezerwa i plan, można domniemywać, że droga kiedyś powstanie.
Na "ursynowiu" robią najdłuższy tunel, też były plany, miała iść trasa, o tunelu nie było mowy. Poszli na rękę, zrobili tunel. Dlaczego na Bemowie nie zrobią takiego długiego tunelu aż do Wola Parku ? Ubeckie lobby ursynowskie mocniejsze...
04.01.2018 23:04 #Adamb
Niestety nikogo nie interesuje zdrowie mieszkanców...co najwyzej jakis ptaszków nad Wisłą albo motylków na Łosiowych Błotach..człowiek moze zdechnąć ale motylek pierdziaszek musi fruwać..taka prawda w dzisiejszym lewackim świecie..ale generalnie problem jest, Conrada jest rozjeżdzana przez tranzyt osobowy, szkoda starego wariantu III ktory prowadzil kolo gory smieciowej na Radiowie wzdluz bocznicy kolejowej..to byl dobry wariant obwodowy a nie przecinający wielotysiecznych osiedli..ale skoro został wariant II z tunelem na Chomiczówce i Bemowie to nalezy walczyc zeby oba te tunele byly maksymalnie dlugie a wezel na srodku lotniska..z daleka od blokow Chomiczówki i Bemowa..moze cos sensownego z tego wyjdzie..to połączenie generalnie powinno wyprowadzic ruch z Conrada i Powstanców Sląskich ale pewnie zwiekszy ruch na Maczka
05.01.2018 00:05 #nulek
Tymczasem lwia część samochodów powinna trafić na nowy odcinek Reymonta, którego budowę w ten sposób tłumaczono.
05.01.2018 16:14 #Budować, nie marudzić!
#Xyz - racja, obwodnice nie powinny prowadzić przez miasto. Dlatego planowana jest (niestety w dosyć odległej przyszłości) autostradowa obwodnica Warszawy. Obecnie budowane lub planowane drogi takie jak S2, S7, S8, S17 i S79 nie są natomiast obwodnicami, lecz drogami wprowadzającymi i wyprowadzającymi ruch z miasta oraz łączącymi ze sobą odległe dzielnice miasta i miejscowości należące do aglomeracji stołecznej. Z braku obwodnicy Warszawy i w sytuacji braku ograniczeń tonażowych tymczasowo przejęły one długodystansowy tranzyt towarowy na kierunku wschód-zachód. Jakiekolwiek popiskiwania przeciwko budowie tras wyprowadzających ruch i łączących dzielnice są nie na miejscu.
07.01.2018 21:42 #Tak trochę z boku
Planowana trasa ma zakończyć się na zakorkowanej S7. A nie ma nawet w mglistych planach prowadzić dalej niż na Bemowo. Bo miasto wycofało się chyłkiem z Trasy n-s, która miała być przedłużeniem. Będzie w rzeczywistości prowadzić nigdzie, do zakorkowanej S8.
Zostaną wydane miliardy a problemy nie zostaną rozwiązane. Za to kilkadziesiąt tysięcy ludzi zostanie uszczęśliwionych rowem dzielących ich od szkół, komunikacji itp.
22.02.2018 11:42 #marcepan
Samochodów przybywa z roku na rok w tempie lawinowym. Coś trzeba zrobić, bo inaczej będzie tylko gorzej.

 288/1656 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

 REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kursy, szkolenia
 17.12. Szkolenia UDT: wózki,żurawie,hds,suwnice,zwyżki,dźwigi,podesty. Nasze szkolenia dopasowane do twoich potrzeb: - Wózki jezdniowe podnośnikowe kat. I WJO - ładowarka teleskopowa, operator podnoszony wraz z ładunkiem, - Wózki jezdniowe podnośnikowe kat. II WJO - wózek widłowy, - Wózki jezdniowe podnośnikowe kat. III WJO - prowadzone, - Podesty ruchome kat. I P - wolnobieżne, przewoźne - zwyżki, nożycowe, montowane na pojeździe - podnośnik koszowy, - Podesty ruchome kat. II P - wiszące, masztowe, stacjonarne, - Żuraw przenośny kat. II Ż - hds, dźwig samojezdny, - Żurawia kat. I Ż: wieżowy oraz szybkomontujący - żuraw budowlany, - Suwnice kat. I S - suwnice sterowanych z poziomu roboczego lub z kabiny, - Suwnice kat. II S - suwnice sterowane z poziomu roboczego, - Urządzenia do manipulacji kontenerami kat. I K - kalmary, - Konserwacja UDT. Dowiedź się więcej na www.kursylektor.pl. Masz pytania - Zadzwoń - Tel.503 903 303.

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Uprzejmie prosimy o kontakt, jeśli potrzebujesz pożyczki w dowolnej wysokości, za pośrednictwem email: instantloan.offer@outlook.com WhatsApp: +14422457595

Porady prawne
 Profesjonalne prowadzenie spraw sądowych przeciwko bankom o roszczenia z kredytów frankowych Kancelaria prowadzi sprawy sądowe przeciwko bankom o roszczenia z umów kredytowych powiązanych z kursem franka szwajcarskiego. Analizujemy umowy kredytowe pod kątem sprawy sądowej - kompletujemy wraz z klientem niezbędną dokumentację - występujemy do banku o wydanie niezbędnych zaświadczeń - zlecamy dokonanie odpowiednich przeliczeń ekspertom z zakresu bankowości - sporządzamy pozew i wnosimy go do sądu - występujemy z wnioskami do Prezesa UOKiK oraz Rzecznika Finansowego - walczymy w sądzie o zwrot nadpłat lub o unieważnienie całej umowy. Radca prawny Mariusz Pasternak | +48 606 551 298 | biuro@kancelaria-pasternak.com | kancelaria- pasternak.com | ul. Świderska 113C lok. 58, 03-128 Warszawa

Nauka
 Jeśli jesteś na tym serwisie w kategorii język angielski to masz swoje powody. Uczyłaś się lub uczysz angielskiego z mniejszym lub większym sukcesem. Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Cena, jakość? Jestem osobą, która nie ma jakiś specjalnych zdolności językowych! Miałam szczęście bo wyjechałam do Anglii gdzie uczyłam się języka mówionego a później skończyłam anglistykę. Po sobie wiem, że osoba o przeciętnych zdolnościach może opanować ten język. Napisz do mnie lub zadzwoń do mnie na 575-249-030 Napisz o mnie: joanna.angielski@interia.pl Wejdź na stronę: www.angielski-skype.pl


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA