REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Kłusownik

21.01.2019 09:34

Mówię stanowcze NIE biegom których organizacja paraliżuje ruch po naszej dzielnicy. Podkreślę że sam prowadzę zdrowy tryb życia, uprawiam sport, ale nie kosztem innych ludzi.
Dlaczego ja i inni musieliśmy zmieniać swoje plany przez zamknięte ulice?
Co jest przyjemnego w bieganiu ulicami między blokami w smogu?
Dlaczego takie inicjatywy nie są realizowane np. w lasach?
Kto ustawił znaki mówiące o utrudnieniach, a nie o całkowitych zamknięciach dróg?

# chomik

22.01.2019 01:07

A ja nie biegam ale stanowczo popieram takie inicjatywy, gdyż promują nasze osiedle/dzielnicę.

# nowakowianka

22.01.2019 09:59

kurcze podziwiam ich że w takie zimno im się chce biegać
http://floratoria.pl/slub-i-wesele/bukiet-slubny-warszawa/

REKLAMA

# Bielanka

22.01.2019 10:13

#Kłusownik napisał(a) 21.01.2019 09:34
Mówię stanowcze NIE biegom których organizacja paraliżuje ruch po naszej dzielnicy. Podkreślę że sam prowadzę zdrowy tryb życia, uprawiam sport, ale nie kosztem innych ludzi.
Dlaczego ja i inni musieliśmy zmieniać swoje plany przez zamknięte ulice?
Co jest przyjemnego w bieganiu ulicami między blokami w smogu?
Dlaczego takie inicjatywy nie są realizowane np. w lasach?
Kto ustawił znaki mówiące o utrudnieniach, a nie o całkowitych zamknięciach dróg?
Jednego dnia w roku nie wytrzymasz bo musisz gdzieś jechać samochodem i to w niedziele rano. Idź na imprezę dzień wcześniej, napij się, wyluzuj i odpoczywaj do 14 w niedzielę

# Tadek

22.01.2019 10:45

#Kłusownik napisał(a) 21.01.2019 09:34
Mówię stanowcze NIE biegom których organizacja paraliżuje ruch po naszej dzielnicy. Podkreślę że sam prowadzę zdrowy tryb życia, uprawiam sport, ale nie kosztem innych ludzi.
Dlaczego ja i inni musieliśmy zmieniać swoje plany przez zamknięte ulice?
Co jest przyjemnego w bieganiu ulicami między blokami w smogu?
Dlaczego takie inicjatywy nie są realizowane np. w lasach?
Kto ustawił znaki mówiące o utrudnieniach, a nie o całkowitych zamknięciach dróg?
Boże, jak się wydostanę z osiedla ??? Umiem tylko autem.

# anek

23.01.2019 16:49

#Kłusownik napisał(a) 21.01.2019 09:34
Mówię stanowcze NIE biegom których organizacja paraliżuje ruch po naszej dzielnicy. Podkreślę że sam prowadzę zdrowy tryb życia, uprawiam sport, ale nie kosztem innych ludzi.
Dlaczego ja i inni musieliśmy zmieniać swoje plany przez zamknięte ulice?
Co jest przyjemnego w bieganiu ulicami między blokami w smogu?
Dlaczego takie inicjatywy nie są realizowane np. w lasach?
Kto ustawił znaki mówiące o utrudnieniach, a nie o całkowitych zamknięciach dróg?
Co za ignorancja, wracasz z pracy i nie możesz dojechać do domu. Masz gości a Ci nie dojadą, bo mamy przecież "wolność".... a tyle lasów jest do biegania

REKLAMA

# Bielanka

24.01.2019 08:09

#anek napisał(a) 23.01.2019 16:49

Co za ignorancja, wracasz z pracy i nie możesz dojechać do domu. Masz gości a Ci nie dojadą, bo mamy przecież "wolność".... a tyle lasów jest do biegania
Ty jesteś ignorantem. Jak Cię stać wyprowadź się pod Warszawę. Przyjmujesz gości w niedzielę o 10 rano ?
Nie dojadą bo gamonie nie potrafią dojechać autobusem? Mają *upy przyspawane do foteli w aucie ? Jesteś żałosny facet. Od 36 lat jest Bieg Chomiczówki ? Od 36 lat tak ciężko zaplanować te 5 porannych godzin w niedziele. ŻENA KOLEŚ

# Wiosenka

24.05.2019 21:11

Wyczyścimy Polskę ze smogu i z nieuczciwych polityków! #wiosna @wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy