REKLAMA
REKLAMA

W jakie gry najchętniej gracie?

23.10.2017 19:10 Misska
Witam serdecznie,

pytanie jak w temacie :) W jakie gry najbardziej lubicie grać?
Ja chyba najbardziej lubię różnego rodzaju gry strategiczne ;) Ostatnio trafiłam na fajną stronę, Gamehag.com, na której nie dość, że mogę w takie gry grać za darmo, to jeszcze zdobywam tam tak zwane Kamienie Dusz, które później będę sobie mogła wymienić na atrakcyjne nagrody, na przykład karty podarunkowe ;)
Jesli wolicie inne grym to są tam również gry logiczne, wojenne i wiele wiele innych ;) Polecam ;)
wpis modyfikowany 1 raz, 23.10.2017 20:11 
23.10.2017 20:21 #Karolciax
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
24.10.2017 10:04 yelle
Lubie od czasu do czasu odprężyć się po pracy przy jakieś dobrej gierce. Ostatnio do łask powróciły planszówki i to te, najczęściej wybieram.
24.10.2017 20:21 #Maspert
Super , graj dalej
REKLAMA
11.05.2018 22:12 #m_ch
Nie gram w gry komputerowe, bo sprzęt który aktualnie posiadam mi to uniemożliwia... Za to od jakiegoś czasu fascynują mnie gry via. Moi znajomi bardzo chwalą sobie grę https://thehools.com/ - czy kiedykolwiek mieliście okazję w nią zagrać i moglibyście wypowiedzieć się na jej temat?
14.05.2018 12:44 #syf reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..
14.05.2018 18:41 melkasoo
Jakie planszówki polecacie?
14.05.2018 20:44 #Volturi777
Spadaj spamerze

59/3067 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie: 513-606-666

Różne
 ### Wynajmij GOTOWY biznes, już za 80 zł dobę - w cenie miesięczny czynsz franczyzowy. Całoroczne przyczepy gastronomiczne foodtruck Tortilla Express. TELEFON : 503422662

Kupię mieszkanie
 Kupię każdą nieruchomość w atrakcyjnej cenie na terenie Warszawy i okolic (Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Wołomin ,Żelechów, Milanówek) może być ze służebnością, dożywotnikiem, lokatorem, również udział w nieruchomości, hipoteką, komornikiem, zaległościami wobec ZUS i US, starych do adaptacji, inne nieuregulowane stany prawne, również do generalnego remontu. Płacę gotówką od ręki. Zapraszam do kontaktu: 505 406 361

Dom i ogród
 Naprawa Okien PCV 796-698-555

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.