REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

Usuwanie zmarszczek

# jusiaM

29.01.2019 15:33

No właśnie. Czy są jakieś bezpieczne metody, żeby usunąć lub zredukować zmarszczki? Najczęsciej spotykam się z metodą usuwania kwasem hialuronowym, przykładowo - http://www.aestetica.pl/zmarszczki . Czy są jakieś większe zagrożenia z tym związane, czy może lepiej rozważyć zupełnie inną metodą? Zadne kremy na zmarszczki nic mi nie pomagają.

 Julietta

12.08.2019 19:08

Sama mam wątpliwości co do efektywności niektórych metod, jak mam być szczera, to chyba nie ma co liczyć na cuda. Natomiast, na pewno jakieś efekty można uzyskać korzystając z topowych rozwiązań kolagenowych. Zerknij sobie np. na ranking na tej stronie - http://wtabletkach.pl/ - myślę, że to całkiem rzetelne źródło informacji.
Do tego od siebie polecam zmianę diety i trybu życia - w mojej ocenie to bardzo ważny czynniki, które mają ogromny wpływ na zmarszczki (zarówno ich powstawanie, jak i eliminację).

# odessa44

20.08.2019 11:20

Jeżeli chodzi o usunięcie zmarszczek dookoła oczu - tzw. kurzych łapek - botox jest nie zastąpiony!!! W gabinecie MEDUSE byłam profesjonalnie obsłużona, za niewielką cenę. A efekt jeszcze tak długo mi się nie utrzymywał

REKLAMA

# Natka44

11.03.2020 16:36

Według mnie nie ma lepszej metody na zmarszczki niż mezoterapia igłowa szczególnie polecam salon https://jetsetspabeauty.pl/

# asik78

21.03.2020 15:26

Ja polecam botox. Sama robię ten zabieg regularnie od jakiegoś czasu i wiem z doświadczenia, jakie daje efekty. Oczywiście podstawa to lekarz, który ma wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Ja jestem pacjentką dra Migały, odsyłam na stronę jego kliniki, znajdziecie więcej informacji

# alabella

28.03.2020 13:09

Najlepsze efekty jak dla mnie daje wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym czy botoksem, najbardziej bezpiecznie. Kremy nie przynosza takiego efektu, takie wygładzanie owszem i to na kilka, kilkanascie miesięcy. Osobiście jeżdze do kliniki Dermed w Łodzi do dr Doroty Żukowskiej, wybitna specjalistka w dziedzinie chirurgii plastycznej i zabiegów na twarz

REKLAMA

# dorka38

21.04.2020 21:49

Ja na zmarszczki polecam botox, wg mnie to najbardziej skuteczny sposób walki ze zmarszczkami. Zabieg wykonywałam w Klinice Sfera u dra Migały, tutaj http://www.klinikasfera.pl/botox/ jest więcej informacji na ten temat :)

# skinka

28.04.2020 11:04

no na zmarszczki to może być botoks, mezoterapia, laser... jest wiele różnych metod. Najlepiej będzie jak lekarz ci dobierze :) Ja chodzę na zabiegi medycyny estetycznej do radzikowska clinic na domaniewskiej i mogę ci ich polecić. Klinika na światowym poziomie z profesjonalnym, ale też takim ludzkim podejściem do pacjentki :)

# warynka

28.04.2020 20:29

no na zmarszczki to chyba najlepszy będzie botoks... choć to pewnie zależy od stopnia zaawansowania zamrszczek...? No nie wiem, tak sobie myślę ;) idź po prostu do kliniki Demeter na Białostockiej i tam niech ci doradzą odpowiedni zabieg na zmarszczki :)

REKLAMA

 wichurska

05.05.2020 10:46

Porównaj sobie przy okazji z cenami w innym mieście, ja swoje zmarszczki wypełniałam w Stargardzie u Romańczuka i zapłaciłam dużo mniej, a jakość preparatów i opieki na wysokim poziomie.

# lisaa

29.05.2020 11:46

Ja robiłam botox i efekt jest taki, jak oczekiwałam :) Cieszę się teraz gładką buzią, czuję się młodsza o 10 lat! W Warszawie byłam w kilku klinikach na konsultacji, najlepsze wrażenie zrobił na mnie dr Migała z Kliniki Sfera i tam też finalnie wykonywałam zabieg.

# Ankahhh

22.06.2020 17:14

Zależy, czy to zmarszczki mimiczne? Ja na mimiczne, tzw. lwią zmarszczkę, stosuję botox i sprawdza mi się bardzo dobrze. Zabiegi robię u dra Migały w Klinice Sfera. Śmiało mogę polecić.

REKLAMA

# Anonim

10.10.2020 22:10

Fajna na taką przeciwzmarszczową pielęgnację jest linia Nova Clear. Bardzo fajnie nawilża skórę. Ta linia posiada kosmetyki dla różnych typów skóry.

# ilonabora

02.04.2021 08:26

Na zmarszczki mimiczne polecam botox. Ja robię sobie ten zabieg i jestem bardzo zadowolona :) Chodzę do Kliniki Sfera do dra Migały. To świetny lekarz, z dużym doświadczeniem, a przede wszystkim z super podejściem do pacjentek. Ja się czuję zawsze w 100% zaopiekowana :) Polecam to miejsce z czystym sumieniem.

# Esterr

23.04.2021 21:47

Kup sobie suplement w syropie z Zarapharm- Snail Natural z wyciągiem ze śluzu ślimaka. Właśnie działa przeciwzmarszczkowo, ujędrniająco, wygładzająco na blizny, zmiany trądzikowe, owrzodzenia.Wzmacnia organizm, pomaga na problemy żołądkowe. Na prawde świetny suplement

REKLAMA

# viktorpeters12

27.04.2021 14:48

Zastrzyki upiększające są również stosowane do wstrzyknięć nad górną wargę wyłącznie w celu pozbycia się linii ekspresyjnych i lekkiej korekty kształtu ust. Wiele osób błędnie uważa, że zastrzyki do ust są wstrzykiwane w celu zwiększenia objętości ust. W ciągu 1-2 tygodni po wstrzyknięciu preparatu w obszar nad ustami zauważysz zachwycający rezultat - uśmiechnięte zmarszczki nie psują twarzy, a skóra jest gładka i jedwabista.
Czasem odpoczywam na https://gry-hazardowe-x.pl/snake-slot/ i nie przeszkadzają mi zmarszczki!)

# mirecka

29.05.2021 22:18

Jak na zmarszczki to polecam Serum 7 olejów zamiennik kremu. Znakomite jest, mega wydajne, super się wchłania, nawilża skórę, ujedrnia, uelastycznia. Likwiduje zmarszczki na twarzy, szyi, dekolcie nawet na rekach

# oisha

20.08.2021 16:33

ja znów mam z Bielendy kosmetyki na zmarszczki ale Royal Bee Elixir , takie z produktami pochodzacymi od pszczół w składzie. Moge polecić

REKLAMA

# zinia

31.08.2021 12:46

Ja chodzę na wypełniacze do doktor Syryło do SCLINIC na Łukowskiej :) pani doktor jest najlepsza! Dobierze odpowiednią metodą odmładzania do twojej skóry w zależności od stanu cery oraz stopnia zaawansowania zmian

# Anka12

22.10.2021 15:43

ja bardzo polecam na zmarszczki zabiegi u pani dr Żukowskiej. super efekt po zabiegu.

# Justysia

27.10.2021 23:19

a znacie Olejek Busajna? to kosmetyk naturalny na bazie olejów, bez chemii usuwa zmarszczki, ujędrnia. Pomaga i na cellulit i rozstępy. A i mega nawilża ciało

REKLAMA

# Werus

01.11.2021 21:46

Na wygładzanie zmarszczek pojechałam kilka miesięcy temu do łódzkiej kliniki Dermed do dr dr Doroty Żukowskiej,polecam. efekt rewelacja

# Vitto

02.11.2021 06:59

Na zmarszczki stosuję tylko botox i wyglądam wspaniale :) To niesamowite, ale w wieku 40+ czuję się naprawdę pięknie i młodo. Po to jest medycyna estetyczna, aby z niej korzystać, do czego zachęcam :) Naprawdę warto! Osobiście chodzę do Kliniki Sfera https://www.klinikasfera.pl/

# Polańska

03.02.2022 23:14

Miąłam wypełniane zmarszczki kwasem hialuronowym w łódzkiej klinice dermed u dr Doroty Żukowskiej, polecam znakomite efekty

REKLAMA

# Żyleta

27.02.2022 23:22

Na zmarszczki doskonałe są te kosmetyki z Bielendy linia ze złotem Złote Ceramidy, na prawde pomagaja

# Mi Lenka

28.03.2022 15:28

Usunąć na stałe i na zawsze się nie da. Ale jest wiele zabiegów i kosmetyków które poprawią wygląd skóry. Ja lubię krem Tremella Efektimy bo super wygładza lepiej niż hialuronowy. Znakomite efekty

# Irciak

28.03.2022 21:45

Na zmarszczki doskonale też pomaga Olejek Busajna, sama natura. Działa nawilżająco, ujędrniająco . Napina skóre, pomaga przy cellulicie, rozstepach i zmarszczkach własnie

 magdarobson

25.05.2022 11:53

Mi na zmarszczki nie pomagaly zadne kremy ani domowe sposoby. W koncu doszłam do wniosku ze najlepszym rozwiazaniem bedzie zabieg likwidujacy zmarszczki. Zdecydowałam sie go zrobic w Łodzi u dr Żukowskiej. Jest specjalistką na wysokim poziomie. Bardzo cierpliwa i rzeczowa. Zabieg przerósł moje najsmielsze oczekiwania.

# lolita

14.06.2022 15:53

A jakieś kremy przeciwzmarszczkowe? Polecacie? Sprawdza wam się takie cos?

 Iga35

16.06.2022 11:03

U mnie żadne kremy nie pomagały. Probowałam różnych zabiegów w salonach kosmetycznych ale z marnym efektem. Pojechałam na zabieg likwidujący zmarszczki do Łodzi. Dr Żukowska wykonała zabieg profesjonalnie. Teraz z przyjemnością patrzę na siebie w lustrze.

 najna

23.06.2022 21:00

Kremy są spoko, no tylko to ogólnie trzeba wiedziec jak prowadzic pielegnacje , kosmetyki dobierać swiadomie, a nie na chybił trafil, ja tak zrobilam i poprawa jest znaczna

# lolita

25.06.2022 10:41

No mi to by sie przydało ogolnie cos, co poza dzialaniem przeciwzmarszczkowym mialo tez dzialanie nawilżajace..

 najna

27.06.2022 08:43

A moze seria hydrativ z tołpy? bardzo fajnie nawilza, do tego jakies serum przeciwzmarszczkowe i powinno byc spoko :) na Notino masz spory wybór takich kosmetykow

# Becia45

01.07.2022 00:35

Na zmarszczki bardzo dobry jest Olejek Busajna , wygładza, ujędrnia skóre i super nawilża. Używac tez można na cellulit, rozstępy,znakomity i bardzo wydajny Olejek

 JuliaKowalska

22.07.2022 15:20

Hej !
Od zawsze zmagałam się ze zmarszczkami pod oczami. Na ratunek przyszła mi klinika https://absoluklinika.pl/ w Warszawie. Bardzo polecam. Moje zmarszczki po kilku wizytach zniknęły a ja mogę się cieszyć piękną skórą !!!

# ALusiak

25.07.2022 22:30

Mogę polecić dr Dorotę Żukowska, jeżdze do kliniki Dermed w Łodzi

# Dianka

31.07.2022 19:26

Olejek Busajna świetny na zmarszczki jest. Ujedrnia, nawilza, napina skóre. I na zmarszczki stosuję, cellulit i rozstepy

# Paula

27.09.2022 23:28

Super są te kosmetyki polskiej marki Bielenda linia Diamentowe Lipidy

# Ewciak

28.10.2022 21:58

Jak usuwanie zmarszczek to polecam klinike Humana Medica Omeda z Białegostoku i dr Dorotę Żukowska
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA