REKLAMA
REKLAMA

Usługi informatyczne

24.08.2016 14:09 Pikkio
Witam, niedawno przeniosłem się do Warszawy. Poszukuję dobrej firmy informatycznej do stałej współpracy. We Wrocławiu dwa lata pracowałem z firmą https://studiosoftware.pl/ i szukam aktualnie podobnej firmy w Warszawie. Ważny dla mnie jest profesjonalizm, gdyż zlecenia są bardzo różnorodne. Cenię sobie krótki czas realizacji oraz dobre warunki współpracy.
Możecie kogoś polecić?
30.08.2016 08:54 januszka
Jaka cena usług?

-----
patelnia chińska
10.02.2017 15:49 howard
Wiem, że pewna agencja interaktywna - Altimi //http://www.altimi.com/ , oferuje outsourcing usług IT. Z tego co słyszałem, jest to dość dobra firma, posiadająca wysoko wykwalifikowanych pracowników. Ich zespół składa się z osób o różnych umiejętnościach, dlatego bez względu na to jaki będziesz miał problem, oni na pewno Ci pomogą.
19.03.2017 16:21 #plort
Możesz sprawdzić też firmę BPO Poland (link) bo też świadczą usługi outsorcingowe z zakresu IT i są z Warszawy, chociaż akurat w przypadku usług IT lokalizacja nie jest taka ważna, bo wszystko można zrobić zdalnie:) Według mnie outsourcing będzie stawać się coraz bardziej popularny, bo to może być tańsze rozwiązanie od budowania własnego zespołu. W branży IT ciągle trzeba być na bieżąco
31.03.2017 09:15 #trash
spam, spam

85/789 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie