REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# ryba

19.03.2013 13:27

Witam,
Proszę wybaczyć, ale po przeczytaniu tego artykułu odniosłem wrażenie, że "normlanie" w ramach urzędniczej bezduszności kilku kolegów wracających po nocy ze spotkania raczej nie pomogłaby staruszce... Co za - przepraszam za określenie - bełkot???!!! Opisani panowie zachowali się normalnie, tak jak zachowałoby się wielu inych i chwała im za to. O urzędniczej bezduszności w mediach mówi się często, jednakże w większości przypadków nie wynika ona - tak jak tego chciałoby wielu - z braku wrażliwości na ludzki los a z zawiłych przepisów, poleceń przełożonych, polityk równych urzędów, nadmiaru zadań etc. Na samym końcu dałbym brak chęci pomocy, brak empatii - statystycznie zdarza się jak i w innych zawodach.
Pozdrawiam

# lbemol

15.03.2014 13:09

Nie wiem czy to zart ten artykul , mnie niestety przypomnial historie o bylym radnym gminy Bemowo ktory wraz z 20 letnia corka pobil dotkliwie dwoje starych ludzi wyzywal glosno nazywal bandytami hitlerowskimi tylko dlatego ze przechodzili kolo jego posesji na Bernerowie tuz kolo lasu ...SAD NIE WIDZIAL DRAMATU NIE ZNALAZL POWODU DO UKARANIA WINNEGO!Byly radny wiec konttynuuje nekanie

# Orzech

30.11.2019 22:48

"Michał Łukasik z kolegami zasługują na odrobinę wazeliny." - to prawda! Zdecydowanie zasługują. :)

REKLAMA

# Marianna

30.11.2019 22:50

Sprzedam Opla. Mało śmigany, garażowany, kocykiem okładany, kochany...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA