REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Urzędnicy i radni - Odspawajcie się od tego forum!

# E. Polecki

01.10.2015 13:56

Jakieś ruchy polityczne w Ratuszu. Ktoś chce przejąć władzę, ktoś chce się utrzymać.
Pojawiło się kilka artykułów w gazecie Echo. A pod nimi setki postów. Ataki personalne, grzebanie się w cudzej prywatności, wyciąganie zaszłości.
Radni i pracownicy ratusza miejcie świadomość, że MY, mieszkańcy wiemy, że to wy piszecie, WY to anonimowo nakręcacie, bo WY walczycie o swoje stołki, pieniądze, no i na końcu o lepsze samopoczucie, bo macie chore ambicje. Wiemy, że czytacie te artykuły i piszecie na forum. Pod częścią podpisujecie się nawet imieniem i nazwiskiem (Smoczyński, Jaworski). Ale pewnie 95% produkcji idzie anonimowo.
Przeciętny mieszkaniec nie ma czasu i ochoty na pisanie elaboratów na "Jaworskiego" na "Korowaja", na innych. Większości nawet nie zna. Szczerze mówiąc mdli nas na waszą myśl. Jesteście żałośni.
Mam dla was dobrą radę. Odspawajcie się od tego forum i zajmijcie się robotą.

# też mam dość

01.10.2015 22:14

Za tym wszystkim stoi rzecz jasna obecna ekipa z burmistrzem na czele, która nie chce oddać władzy za wszelką cenę. Stąd te maskarady, artykuły, Białołęki w ruinie i sterta komentarzy pisanych przez nich pod różnymi nickami. Dalszy rozwój dyskusji i zapewne kolejne zarzuty czy ataki tylko potwierdzą moje słowa. Czas, start ;-) PS. Też jestem za tym żeby rywalizacja (no, trudno mówić o rywalizacji jak odwołują burmistrza ale niech będzie) szła na dokonania i fakty a nie gadanie.

# trampoliny

26.09.2016 22:02

wszędzie się przyczepią
_____________
http://www.trampolina.eu/

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024