REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Urodziny na Tarchominie

11.01.2004 12:25 #K.
Czy są na Tarchominie jakieś sale zabaw gdzie można zorganizować dla siedmiolatków imprezę urodzinową? Jakoś nie wyobrażam sobie 10 szalejących maluchów w dwupokojowym mieszkaniu. Czy możecie coś polecić? Coś mi się obiło o uszy o klubie Cieplarnia, ale nie wiem czy organizują tam też urodziny i jak to właściwie wygląda.
11.01.2004 21:21 #Marcin
Zawsze pozostaje McDonald przy stacji BP na Modlińskiej :)
11.01.2004 22:37 #jareczek
u mnie mozesz zrobic zabawe mam 80 metrow kwadratowych tylko flaszke postaw
12.01.2004 11:09 alluette
Przy pętli na Nowodworach na ogrodzeniu osiedla widnieje jakiś plakat reklamowy, właśnie z organizacją imprez dla dzieci - szczegółów nie znam, ale może to Ci pomoże.

pozdr.
a
12.01.2004 11:09 #sa
w Forcie Piontek jest sala zabaw dla dzieci, gdzie mozna zamówić organizację imprezy, ale nie wiem jakie tam są ceny.
REKLAMA
12.01.2004 12:58 #mms
"Cieplarnia" ma swoją stronę www.cieplarnia.org. Też nie wiem czy coś takiego robią, ale jest tam kontakt i można się dowiedzieć.
13.01.2004 00:29 #babushka
Chyba w zeszłym roku koleżanka urządzała córce urodziny w sali wynajętej w Studiu Animacji nad Championem. A w Forcie Piontek w Warsztacie Maga ceny są zabójcze.
13.01.2004 00:41 #Jurek Smoczyński
a ja wam we gminie wynajmne, chcecie. Moja Sementkowska będzie wodzirejem, pasuje ?????
13.01.2004 08:19 #Yes
W głowach się wam poprzewracało. Uczycie swoje dzieci kretyńskiego podejścia do życia. Jak dziecko będzie starsze zażczy sobie urodziny na Seszelach. A tak na marginesie urządzanie urodzin dzieciom w knajpach to cecha ludzi z prowincji tzw. nowobogackich - zero inteligencji a wielkie aspiracje.
13.01.2004 10:30 #Stilo
BRAWO dla YES'a - Ludziom już kompletnie odbija... przyjeżdżają ze wsi i tu próbują odgrywać role inteligentnych i światowych...
13.01.2004 12:00 #Verbena
Yes, kurcze masz racje
13.01.2004 13:36 #sa
Yes, Stilo i Verbena. Jedna osoba, a trzy nicki? Roztrojenie jaźni? Tak popierać sam siebie to dopiero inteligencja!
13.01.2004 13:48 #Yes
SA- Ty masz roztrojenie jaźni. Nie jesteśmy jedna osobą jak sugerujesz. Stilo od dłuższego czasu produkuje się w Forum. Ja podobnie, a Verbeny nie znam. Każdy z nas ma inne IP. Jeżeli nie sa wygodne dla Ciebie nasze komentarze-trudno. Jeszcze raz stwierdzę, że nie lubię kretyńskich rodziców, którzy przewracają swoim dziecom w głowie. Wychowacie egoistów, nastawionych na konsumpcyjny styl życia, którzy po trupach idą do władzy.Tym samym swojej opini na temat tych ludzi nie zmienię. ADIOS
13.01.2004 14:57 #sa
Drogi Yesie. Czy masz dzieci? Jeżeli nie, to nie wiesz co mówisz, więc ci wybaczam. Jednak nie rozumiem dlaczego twierdzisz, że organizowanie imprez w wynajetych salach to kretyństwo? Jeżeli dziecko ma liczną grupę dobrych kolegów, to ciężko będzie zmieścić ich i zorganizować zabawy w naszych małych mieszkankach, więc żeby czegoś nie zdemolowały, lepiej wynająć salę, gdzie będą mogły bezpiecznie się bawić. Czy uważasz, ze w dorosłym życiu jeśli pójdą do pubu na imprezkę zamiast narażać się w domu na krzyki sasiadów o ciszę, to też będzie kretyństwo?
13.01.2004 15:05 Olena
Yes życzę Ci, zebyś musiał wyprawić urodziny dla piętnastki 8-latków w dwupokojowym mieszkaniu. Na razie z pewnoscią (i na szczeście) własnych dzieci nie masz.
Z własnego doswiadczenia wiem, ze dzieciaki wolą urodziny w KFC (Statoil) niż w Mc Donaldsie. Ceny są przystępne. Wieża Maga w Forcie Piontek jest super ale ceny też sa raczej magiczno-kosmiczne - 40 zł za osobę za 2,5 godziny zabawy. Porażka. Nie wiem jak wygląda zabawa w Studiu Animacji ale samo miejsce robi dobre wrażenie. Pozdrawiam.
REKLAMA
13.01.2004 16:07 #Yes
Wyobraźcie sobie, że mam dzieci - dwóch chłopaków. Nigdy nie urządzałem im urodzin w knajpach itp. miejscach, gdyż to ich zepsuje. Urodziny zawsze były i są w domu. Tego zdania jest również moja żona. Jak do tej pory nasze metody wychowawcze sprawdzają się w 100 %. Nie jest to rygor, tylko pełny liberalizm. Ponadto jest nas stać na to aby dzieciom urządzić urodziny nawet zagranicą - LECZ TU NIE O TO CHODZI. Uważam, że wyprawianie hucznych urodzin 8-latkom to GŁUPOTA !!!!! Więcej mądrości Miłe Panie, a będzie OK
13.01.2004 16:33 #mms
Żyj i daj żyć innym, niech każdy robi jak mu się podoba... Organizacja imprezy dla dzieci w KFC czy McDonaldsie nie jest w tej chwili droga i wielu na to stać, więc nie chodzi tu o kasę, tylko o czas, cierpliwość i warunki. Jak komuś się bardzo chce, ma czas i cierpliwość oraz warunki, niech robi w domu. Jeśli nie, niech robi w knajpie. A co do psucia dzieci to uważam, że jest to już w tej chwili tak bardzo popularne, że na pewno nie zepsuje dzieci.
Pozdrawiam.
14.01.2004 19:46 #Duśka
A jednak ja w pełni zgadzam się z Yesem i Jego Żoną. Urządzać urodziny dla dzieci można w każdych warunkach mieszkaniowych. Tylko nie wszystkim się chce. Moje dzieci (obecnie 11 i 8 lat) zawsze miały urodziny w domu. I chociaż stać mnie na wyprawianie nawet w Forcie Piątek w wieży maga, to jestem za imprezami w domu. Uczy to dzieci przyjmowania gości, witania, zajmowania się gościem, przygotowujemy wspólnie konkursy i nagrody za udział, ja mam możliwośc obserwacji kolegów i koleżanek moich dzieci, których same wybierają. Mam też małe mieszkanie, ale dajemy sobie radę. Wjednym pokoju jest stół, jedzenie, picie, a w drugim zabawa. Niegdy mi niczego nie zdemolowano. Jeśli się dziećmi zajmujesz to nie mają czasu na głupoty. Czas wizyty jest ściśle określony na zaproszeniu. O tej przychodzimy, o tej są dzieci odbierane przez rodziców. Każde dostaje jeszcze słodycze i pamiątkę na "do widzenia", często nawet dla nieobecnego rodzeństwa. Moje uczą się odprowadzać każdego gościa do drzwi, żegnać go, podać palto dziewczynce. Tak wchodzą w tryb dobrego wychowania i manier ogólnie przyjetych wśród kulturalnych ludzi. A czego nauczą się w Mc Donaldzie albo w sali zabaw w Carrefourze? Wpadają i na dzień dobry lecą do rur i w kulki, nawet się razem nie bawią, tylko od czasu do czasu pojawiają się w wynajętej salce przy stole, napiją się czegoś i lecą dalej szaleć. To są jakieś obce mi wzorce i nie popieram. Jestem za zabawą w domu, bo wtedy dzieci bawią się ze sobą, a nie obok siebie. Duśka
16.01.2004 13:17 #sa
Duśka, ale ty chyba nie pracujesz, bo jakbyś pracowała do późnego popołudnia to nie chciałoby Ci się bawić w takie zabawy.
16.01.2004 16:22 #Dorota od Michasia
No cóż, oczywiście Duśka ma rację, i jej tekst możnaby powiesić sobie na lodówce jako wzór organizowania spotkań dla dzieci - piszę to bez ironii, z dużą zazdrością. Przyznaję jednak, że chwilowo mam dosyc urodzin w domu. Na 3. urodziny Michasia w listopadzie przyszło raptem 2 kumpli z rodzicami, a gdy wywołałam zdjęcia zrobione "przed" i "po" to przekonałam się, że to dwa różne mieszkania... Może jak dzieciaki troszeczkę dorosną to odważę się na domowe imprezowanie, ale teraz to ojeeej.
16.01.2004 19:33 #Duśka
Dorotko! Po pierwsze urządzać urodziny należy dzieciom, które już się mogą ze sobą bawić, a ich znajomość nie jest jedynie na zasadzie znajomości i lubienia się między rodzicami. Trzylatki to jeszcze tzw. zabawy samotne. Dzieci nadają się do tego najwcześniej w zerówce, a rodziców zaproszonych dzieci ma nie być!!! To jest impreza dla dzieci, a nie dla ich rodziców. Poza tym to solenizant proponuje kto ma być zaproszony. Jak trzylatek może wybrać dzieci, z którymi się chce bawić??? U mnie np. przychodzą na 16.oo do 18.oo. Natomiast dziadkowie i chrzestni są na godzinę 18.oo. Wierzcie mi, że dwie godziny jeśli dzieci mają zajęty czas to wystarczająco. Ja wtedy mam i czas zająć się dziećmi, i czas na swobodne porozmawianie ze starszymi gośćmi. Inaczej to może być rzeczywiście horror. Nie dopilnujesz dzieci, a dla takich małych bąków to bez sensu, to jest sztuczna impreza.
A teraz do #sa: nie ma znaczenia czy pracujesz czy nie. Imprezę można zrobić w sobotę albo najbliższy wolny dzień. Nie wierzę, że pracujecie po 10 godzin dziennie 7 dni w tygodniu. Duśka
21.01.2004 20:23 #K.
Dziękuję wszystkim za opinie i rady. Urodziny w końcu odbyły się w Telepizzy, trwały dwie godziny i dziewczynki były zachwycone. Później już do domu przyszli dziadkowie i ciocie. Nie chcę wdawać się w dyskusję czy miernikiem mojego sposobu wychowywania dzieci jest to gdzie urządzam im urodziny, to się pewnie okaże dopiero za kilka lat. Warto jednak chyba sobie uzmysłowić, że na to jakimi jesteśmy rodzicami składa się o wiele więcej rzeczy niż to gdzie raz w roku organizujemy imprezę dla naszych dzieci. Nie zamierzam w nikogo rzucać kamieniem, bo sama wiem, że jako matka nie jestem doskonała i wiele muszę się jeszcze nauczyć. Jeszcze raz dziekuję za rady i pozdrawiam ciepło.
23.01.2004 19:19 #Duśka
Do #K. : Udzielając porady nie miałam, broń Boże, na myśli Twojego sposobu na wychowywanie dzieci. Jestem daleka od takiego krytykowania. Każdy, moim zdaniem, ma prawo robić to tak jak uważa, a nie podług opinii sąsiadek. Chciałam jedynie pomóc może moim spojrzeniem na sprawę. Cieszę się, że urodziny sie udały. Może następnym razem, kiedy dziewczynki będą starsze, odważysz sie skorzystać z mojego sposobu? A może to ja powinnam spróbować Twojego? Pozdrawiam. Duśka
03.02.2013 20:06 #Mela1975
Polecam super miejsce sprawdzone osobiście córka 13 lat a syn 7 lat. Każde z dzieci bardzo zadowolone. www.klub-kameleon.com znajduje się na Modlińskiej dużo miejsca dla dzieci i rodziców. Zupełnie coś innego!! Polecamy
12.06.2013 23:25 #Nasze Miejsce
CHCESZ WYJĄTKOWO UCZCIĆ DZIEŃ URODZIN SWOJEGO DZIECKA?
ZAPRASZAMY DO "NASZEGO MIEJSCA"
Ul. Świderska 109 h (wjazd od ul.Maciejewskiego)
ORGANIZUJEMY PRZYJECIA URODZINOWE, KTÓRE OPARTE SĄ O INDYWIDUALNE POTRZEBY I UPODOBANIA SOLENIZANTA
MOŻEMY ZABRAĆ TWOJĄ POCIECHĘ I JEGO GOŚCI, NA PIRACKI STATEK, POKAZ MODY CZY DO KRAINY WYPIEKÓW.

OCZYWIŚCIE JEST TO TYLKO KILKA PROPOZYCJI.
POSTARAMY SIĘ SPEŁNIĆ KAŻDE OCZEKIWANIE.

SZCZEGÓŁY MOŻESZ OMÓWIĆ POD NR
TELEFONU 608-39-39-53
30.06.2015 20:42 Mandlesz
Dla takich dzieci najlepsze są ogrodowe imprezy, bo dzieci mogą się wyszaleć, wybiegać i się nie będą nudzić. A Ty będziesz je miała z głowy :P
15.07.2015 13:37 #Krysia
Myślę, że warto nieco odświeżyć wątek. 7 urodziny synka zrobiliśmy w sali zabaw dla dzieci w Legionowie. "Wesołe kulki" sprawdziły się świetnie. Dzieciaki bawiły się jak szalone. Bardzo przekonałam się do tego pomysłu, chociaż do tej pory urządzałam urodzinki w domu - przyznam szczerze, że nie było to dla mnie jakoś bardzo komfortowe. Cieszę się, że jest taka opcja jak organizacja urodzin poza domem. Dla dzieciaków to coś nowego, a dla mnie odpoczynek. :)
08.12.2015 17:40 #Helios
Osobiście polecałbym jednak udać się do Centrum. Tam jest od groma atrakcji, m.in. Teatr Małego Widza, gdzie można pójść na spektakl teatralny i warsztaty dla najmłodszych. Ewentualnie są jeszcze imprezy tematyczne, w postaci imprez urodzinowych. Szczerze polecam :)

http://teatrmalegowidza.pl/
11.12.2015 07:23 #Kasia234
Polecam odwiedzenie bardzo fajnego miejsca jakim jest sala zabaw kulka, byliśmy ostatnio na imprezie mikołajkowej i jesteśmy zachwyceni :) https://www.facebook.com/salazabawkulka/
http://www.salazabawkulka.pl/
25.02.2016 13:45 #izka83
Urodziny można zorganizować także tutaj http://www.dat.edu.pl/. Robotyka. eksperymenty, kreatywne budowanie i nie tylko. Zawsze możesz dobrać tematykę do zainteresowań dziecka i jego kolegów.
23.05.2018 15:38 #janca
A my zorganizowaliśmy przyjęcie urodzinowe w restauracji Akademia na Mokotowie. Wszystko było świetnie zorganizowane, a podawane dania genialne w smaku. Moje dziecko jest raczej niejadkiem, ale tym razem zajadał się wszystkim. Byłam bardzo zadowolona. Duży plus za profesjonalne podejście.
08.06.2018 12:37 #LASER-WAR
Zapraszam na urodziny o charakterze przygody.
Młodzież i dzieci (min 7 lat) spędza czas na aktywnych zabawach laserowych (laser tag i labirynt laserowy).
Do tego poczęstunek (pizza, zakąski, napoje i tort w cenie). [b]Impreza dla 8 osób już od 480 zł.[b/]
Gwarancja udanej imprezy - proszę sprawdzić opinie o LASER-WAR w internecie, np. na Facebook LASER-WAR
Szczegóły na stronie Strona www Laserowego Centr... LASER-WARl
www.laser-war.pl, 22 732 13 83 (12.oo-20.oo), e-mail do LASER-WAR
Zapraszamy
19.07.2018 16:19 #RobertKrakow22
http://zumm.pl może ten producent ci też przyda

 253/6821 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 

 REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Oferujemy pisanie prac licencjackich i magisterskich w j. angielskim zgodnie z podanym tematem i wszelkimi wymaganiami. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego tematu, krótkie terminy oraz bogatą bibliografię. Możliwość napisania części pracy, np. planu, badań, wstępu, zakończenia, podsumowania w j. polskim. Indywidualne podejście do każdego tematu, bogata bibliografia. Niskie ceny. Szybki termin realizacji. Dyskrecja. Pisze również w j. Polskim. ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY. Marta Usługa dostępna na terenie całej Polski Marta Marta Nowakowska e-pracemarta@prokonto.pl

Kursy, szkolenia
 Zapraszamy na dni otwarte w Blue Education . Przyjdź i sam się przekonaj jak szkolimy . W ofercie : - darmowy zabieg kosmetyczny - nauka pierwszej pomocy - pokazy florystyczne - nauka technik masażu - nauka z podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej Więcej informacji pod numerem : (22) 53 70 222 533-075-975 warszawa@blue.edu.pl www.blue.edu.pl

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery brązy porcelanę książki pocztówki dokumenty zdjęcia szable bagnety orzełki ryngrafy odznaki odznaczenia medale mundury tel 601336063

Nieruchomości
 Kupimy działkę pod market, stację paliw, 3-10 tys. m2. Tel. 691-500-751


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA