REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Urodziny na Tarchominie

# K.

11.01.2004 12:25

Czy są na Tarchominie jakieś sale zabaw gdzie można zorganizować dla siedmiolatków imprezę urodzinową? Jakoś nie wyobrażam sobie 10 szalejących maluchów w dwupokojowym mieszkaniu. Czy możecie coś polecić? Coś mi się obiło o uszy o klubie Cieplarnia, ale nie wiem czy organizują tam też urodziny i jak to właściwie wygląda.

# Marcin

11.01.2004 21:21

Zawsze pozostaje McDonald przy stacji BP na Modlińskiej :)

# jareczek

11.01.2004 22:37

u mnie mozesz zrobic zabawe mam 80 metrow kwadratowych tylko flaszke postaw

REKLAMA

 alluette

12.01.2004 11:09

Przy pętli na Nowodworach na ogrodzeniu osiedla widnieje jakiś plakat reklamowy, właśnie z organizacją imprez dla dzieci - szczegółów nie znam, ale może to Ci pomoże.
pozdr.
a

# sa

12.01.2004 11:09

w Forcie Piontek jest sala zabaw dla dzieci, gdzie mozna zamówić organizację imprezy, ale nie wiem jakie tam są ceny.

# mms

12.01.2004 12:58

"Cieplarnia" ma swoją stronę www.cieplarnia.org. Też nie wiem czy coś takiego robią, ale jest tam kontakt i można się dowiedzieć.

REKLAMA

# babushka

13.01.2004 00:29

Chyba w zeszłym roku koleżanka urządzała córce urodziny w sali wynajętej w Studiu Animacji nad Championem. A w Forcie Piontek w Warsztacie Maga ceny są zabójcze.

# Jurek Smoczyński

13.01.2004 00:41

a ja wam we gminie wynajmne, chcecie. Moja Sementkowska będzie wodzirejem, pasuje ?????

# Yes

13.01.2004 08:19

W głowach się wam poprzewracało. Uczycie swoje dzieci kretyńskiego podejścia do życia. Jak dziecko będzie starsze zażczy sobie urodziny na Seszelach. A tak na marginesie urządzanie urodzin dzieciom w knajpach to cecha ludzi z prowincji tzw. nowobogackich - zero inteligencji a wielkie aspiracje.

REKLAMA

# Stilo

13.01.2004 10:30

BRAWO dla YES'a - Ludziom już kompletnie odbija... przyjeżdżają ze wsi i tu próbują odgrywać role inteligentnych i światowych...

# Verbena

13.01.2004 12:00

Yes, kurcze masz racje

# sa

13.01.2004 13:36

Yes, Stilo i Verbena. Jedna osoba, a trzy nicki? Roztrojenie jaźni? Tak popierać sam siebie to dopiero inteligencja!

REKLAMA

# Yes

13.01.2004 13:48

SA- Ty masz roztrojenie jaźni. Nie jesteśmy jedna osobą jak sugerujesz. Stilo od dłuższego czasu produkuje się w Forum. Ja podobnie, a Verbeny nie znam. Każdy z nas ma inne IP. Jeżeli nie sa wygodne dla Ciebie nasze komentarze-trudno. Jeszcze raz stwierdzę, że nie lubię kretyńskich rodziców, którzy przewracają swoim dziecom w głowie. Wychowacie egoistów, nastawionych na konsumpcyjny styl życia, którzy po trupach idą do władzy.Tym samym swojej opini na temat tych ludzi nie zmienię. ADIOS

# sa

13.01.2004 14:57

Drogi Yesie. Czy masz dzieci? Jeżeli nie, to nie wiesz co mówisz, więc ci wybaczam. Jednak nie rozumiem dlaczego twierdzisz, że organizowanie imprez w wynajetych salach to kretyństwo? Jeżeli dziecko ma liczną grupę dobrych kolegów, to ciężko będzie zmieścić ich i zorganizować zabawy w naszych małych mieszkankach, więc żeby czegoś nie zdemolowały, lepiej wynająć salę, gdzie będą mogły bezpiecznie się bawić. Czy uważasz, ze w dorosłym życiu jeśli pójdą do pubu na imprezkę zamiast narażać się w domu na krzyki sasiadów o ciszę, to też będzie kretyństwo?

 Olena

13.01.2004 15:05

Yes życzę Ci, zebyś musiał wyprawić urodziny dla piętnastki 8-latków w dwupokojowym mieszkaniu. Na razie z pewnoscią (i na szczeście) własnych dzieci nie masz.
Z własnego doswiadczenia wiem, ze dzieciaki wolą urodziny w KFC (Statoil) niż w Mc Donaldsie. Ceny są przystępne. Wieża Maga w Forcie Piontek jest super ale ceny też sa raczej magiczno-kosmiczne - 40 zł za osobę za 2,5 godziny zabawy. Porażka. Nie wiem jak wygląda zabawa w Studiu Animacji ale samo miejsce robi dobre wrażenie. Pozdrawiam.

REKLAMA

# Yes

13.01.2004 16:07

Wyobraźcie sobie, że mam dzieci - dwóch chłopaków. Nigdy nie urządzałem im urodzin w knajpach itp. miejscach, gdyż to ich zepsuje. Urodziny zawsze były i są w domu. Tego zdania jest również moja żona. Jak do tej pory nasze metody wychowawcze sprawdzają się w 100 %. Nie jest to rygor, tylko pełny liberalizm. Ponadto jest nas stać na to aby dzieciom urządzić urodziny nawet zagranicą - LECZ TU NIE O TO CHODZI. Uważam, że wyprawianie hucznych urodzin 8-latkom to GŁUPOTA !!!!! Więcej mądrości Miłe Panie, a będzie OK

# mms

13.01.2004 16:33

Żyj i daj żyć innym, niech każdy robi jak mu się podoba... Organizacja imprezy dla dzieci w KFC czy McDonaldsie nie jest w tej chwili droga i wielu na to stać, więc nie chodzi tu o kasę, tylko o czas, cierpliwość i warunki. Jak komuś się bardzo chce, ma czas i cierpliwość oraz warunki, niech robi w domu. Jeśli nie, niech robi w knajpie. A co do psucia dzieci to uważam, że jest to już w tej chwili tak bardzo popularne, że na pewno nie zepsuje dzieci.
Pozdrawiam.

# Duśka

14.01.2004 19:46

A jednak ja w pełni zgadzam się z Yesem i Jego Żoną. Urządzać urodziny dla dzieci można w każdych warunkach mieszkaniowych. Tylko nie wszystkim się chce. Moje dzieci (obecnie 11 i 8 lat) zawsze miały urodziny w domu. I chociaż stać mnie na wyprawianie nawet w Forcie Piątek w wieży maga, to jestem za imprezami w domu. Uczy to dzieci przyjmowania gości, witania, zajmowania się gościem, przygotowujemy wspólnie konkursy i nagrody za udział, ja mam możliwośc obserwacji kolegów i koleżanek moich dzieci, których same wybierają. Mam też małe mieszkanie, ale dajemy sobie radę. Wjednym pokoju jest stół, jedzenie, picie, a w drugim zabawa. Niegdy mi niczego nie zdemolowano. Jeśli się dziećmi zajmujesz to nie mają czasu na głupoty. Czas wizyty jest ściśle określony na zaproszeniu. O tej przychodzimy, o tej są dzieci odbierane przez rodziców. Każde dostaje jeszcze słodycze i pamiątkę na "do widzenia", często nawet dla nieobecnego rodzeństwa. Moje uczą się odprowadzać każdego gościa do drzwi, żegnać go, podać palto dziewczynce. Tak wchodzą w tryb dobrego wychowania i manier ogólnie przyjetych wśród kulturalnych ludzi. A czego nauczą się w Mc Donaldzie albo w sali zabaw w Carrefourze? Wpadają i na dzień dobry lecą do rur i w kulki, nawet się razem nie bawią, tylko od czasu do czasu pojawiają się w wynajętej salce przy stole, napiją się czegoś i lecą dalej szaleć. To są jakieś obce mi wzorce i nie popieram. Jestem za zabawą w domu, bo wtedy dzieci bawią się ze sobą, a nie obok siebie. Duśka

REKLAMA

# sa

16.01.2004 13:17

Duśka, ale ty chyba nie pracujesz, bo jakbyś pracowała do późnego popołudnia to nie chciałoby Ci się bawić w takie zabawy.

# Dorota od Michasia

16.01.2004 16:22

No cóż, oczywiście Duśka ma rację, i jej tekst możnaby powiesić sobie na lodówce jako wzór organizowania spotkań dla dzieci - piszę to bez ironii, z dużą zazdrością. Przyznaję jednak, że chwilowo mam dosyc urodzin w domu. Na 3. urodziny Michasia w listopadzie przyszło raptem 2 kumpli z rodzicami, a gdy wywołałam zdjęcia zrobione "przed" i "po" to przekonałam się, że to dwa różne mieszkania... Może jak dzieciaki troszeczkę dorosną to odważę się na domowe imprezowanie, ale teraz to ojeeej.

# Duśka

16.01.2004 19:33

Dorotko! Po pierwsze urządzać urodziny należy dzieciom, które już się mogą ze sobą bawić, a ich znajomość nie jest jedynie na zasadzie znajomości i lubienia się między rodzicami. Trzylatki to jeszcze tzw. zabawy samotne. Dzieci nadają się do tego najwcześniej w zerówce, a rodziców zaproszonych dzieci ma nie być!!! To jest impreza dla dzieci, a nie dla ich rodziców. Poza tym to solenizant proponuje kto ma być zaproszony. Jak trzylatek może wybrać dzieci, z którymi się chce bawić??? U mnie np. przychodzą na 16.oo do 18.oo. Natomiast dziadkowie i chrzestni są na godzinę 18.oo. Wierzcie mi, że dwie godziny jeśli dzieci mają zajęty czas to wystarczająco. Ja wtedy mam i czas zająć się dziećmi, i czas na swobodne porozmawianie ze starszymi gośćmi. Inaczej to może być rzeczywiście horror. Nie dopilnujesz dzieci, a dla takich małych bąków to bez sensu, to jest sztuczna impreza.
A teraz do #sa: nie ma znaczenia czy pracujesz czy nie. Imprezę można zrobić w sobotę albo najbliższy wolny dzień. Nie wierzę, że pracujecie po 10 godzin dziennie 7 dni w tygodniu. Duśka

REKLAMA

# K.

21.01.2004 20:23

Dziękuję wszystkim za opinie i rady. Urodziny w końcu odbyły się w Telepizzy, trwały dwie godziny i dziewczynki były zachwycone. Później już do domu przyszli dziadkowie i ciocie. Nie chcę wdawać się w dyskusję czy miernikiem mojego sposobu wychowywania dzieci jest to gdzie urządzam im urodziny, to się pewnie okaże dopiero za kilka lat. Warto jednak chyba sobie uzmysłowić, że na to jakimi jesteśmy rodzicami składa się o wiele więcej rzeczy niż to gdzie raz w roku organizujemy imprezę dla naszych dzieci. Nie zamierzam w nikogo rzucać kamieniem, bo sama wiem, że jako matka nie jestem doskonała i wiele muszę się jeszcze nauczyć. Jeszcze raz dziekuję za rady i pozdrawiam ciepło.

# Duśka

23.01.2004 19:19

Do #K. : Udzielając porady nie miałam, broń Boże, na myśli Twojego sposobu na wychowywanie dzieci. Jestem daleka od takiego krytykowania. Każdy, moim zdaniem, ma prawo robić to tak jak uważa, a nie podług opinii sąsiadek. Chciałam jedynie pomóc może moim spojrzeniem na sprawę. Cieszę się, że urodziny sie udały. Może następnym razem, kiedy dziewczynki będą starsze, odważysz sie skorzystać z mojego sposobu? A może to ja powinnam spróbować Twojego? Pozdrawiam. Duśka

# Mela1975

03.02.2013 20:06

Polecam super miejsce sprawdzone osobiście córka 13 lat a syn 7 lat. Każde z dzieci bardzo zadowolone. www.klub-kameleon.com znajduje się na Modlińskiej dużo miejsca dla dzieci i rodziców. Zupełnie coś innego!! Polecamy

REKLAMA

# Nasze Miejsce

12.06.2013 23:25

CHCESZ WYJĄTKOWO UCZCIĆ DZIEŃ URODZIN SWOJEGO DZIECKA?
ZAPRASZAMY DO "NASZEGO MIEJSCA"
Ul. Świderska 109 h (wjazd od ul.Maciejewskiego)
ORGANIZUJEMY PRZYJECIA URODZINOWE, KTÓRE OPARTE SĄ O INDYWIDUALNE POTRZEBY I UPODOBANIA SOLENIZANTA
MOŻEMY ZABRAĆ TWOJĄ POCIECHĘ I JEGO GOŚCI, NA PIRACKI STATEK, POKAZ MODY CZY DO KRAINY WYPIEKÓW.
OCZYWIŚCIE JEST TO TYLKO KILKA PROPOZYCJI.
POSTARAMY SIĘ SPEŁNIĆ KAŻDE OCZEKIWANIE.
SZCZEGÓŁY MOŻESZ OMÓWIĆ POD NR
TELEFONU 608-39-39-53

 Mandlesz

30.06.2015 20:42

Dla takich dzieci najlepsze są http://www.obi.pl/pl/guides/garden-and-leisure/garden-living/garden-furniture/_outdoor-furniture-advisor/index.html, bo dzieci mogą się wyszaleć, wybiegać i się nie będą nudzić. A Ty będziesz je miała z głowy :P

# Krysia

15.07.2015 13:37

Myślę, że warto nieco odświeżyć wątek. 7 urodziny synka zrobiliśmy w sali zabaw dla dzieci w Legionowie. "Wesołe kulki" sprawdziły się świetnie. Dzieciaki bawiły się jak szalone. Bardzo przekonałam się do tego pomysłu, chociaż do tej pory urządzałam urodzinki w domu - przyznam szczerze, że nie było to dla mnie jakoś bardzo komfortowe. Cieszę się, że jest taka opcja jak organizacja urodzin poza domem. Dla dzieciaków to coś nowego, a dla mnie odpoczynek. :)

# Helios

08.12.2015 17:40

Osobiście polecałbym jednak udać się do Centrum. Tam jest od groma atrakcji, m.in. Teatr Małego Widza, gdzie można pójść na spektakl teatralny i warsztaty dla najmłodszych. Ewentualnie są jeszcze imprezy tematyczne, w postaci imprez urodzinowych. Szczerze polecam :)
http://teatrmalegowidza.pl/

# Kasia234

11.12.2015 07:23

Polecam odwiedzenie bardzo fajnego miejsca jakim jest sala zabaw kulka, byliśmy ostatnio na imprezie mikołajkowej i jesteśmy zachwyceni :) https://www.facebook.com/salazabawkulka/
http://www.salazabawkulka.pl/

# izka83

25.02.2016 13:45

Urodziny można zorganizować także tutaj http://www.dat.edu.pl/. Robotyka. eksperymenty, kreatywne budowanie i nie tylko. Zawsze możesz dobrać tematykę do zainteresowań dziecka i jego kolegów.

# janca

23.05.2018 15:38

A my zorganizowaliśmy przyjęcie urodzinowe w restauracji Akademia na Mokotowie. Wszystko było świetnie zorganizowane, a podawane dania genialne w smaku. Moje dziecko jest raczej niejadkiem, ale tym razem zajadał się wszystkim. Byłam bardzo zadowolona. Duży plus za profesjonalne podejście.

# LASER-WAR

08.06.2018 12:37

Zapraszam na urodziny o charakterze przygody.
Młodzież i dzieci (min 7 lat) spędza czas na aktywnych zabawach laserowych (laser tag i labirynt laserowy).
Do tego poczęstunek (pizza, zakąski, napoje i tort w cenie). [b]Impreza dla 8 osób już od 480 zł.[b/]
Gwarancja udanej imprezy - proszę sprawdzić opinie o LASER-WAR w internecie, np. na http://https://www.facebook.com/LaserWar/
Szczegóły na stronie http://www.laser-war.pll
www.laser-war.pl, 22 732 13 83 (12.oo-20.oo), biuro@laser-war.pl
Zapraszamy

# RobertKrakow22

19.07.2018 16:19

http://zumm.pl może ten producent ci też przyda
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024