REKLAMA
REKLAMA

Urodziny dla Malucha

06.10.2015 18:52 #Lizka8
Witam,

Czy waszym zdaniem dobrym pomysłem jest wyprawienie urodzin dla dziecka w Sali Zabaw np. w http://www.incaplay.pl/ , która znajduje się w CH Blue City. Zastanawiam się ile taka impreza może kosztować i czy dzieciakom się spodoba? Chciałabym uniknąć urodzin w jakiejś restauracji typu fast food z wiadomych powodów....
11.12.2015 07:30 #Kasia234
Myślę, że to bardzo dobry pomysł, ostatnio byliśmy w sali zabaw KULKA na białołęce
http://www.salazabawkulka.pl/ i nasz 4-letni maluszek był zachwycony ;)
Bardzo serdecznie polecam:)
14.12.2015 13:52 kaska2909
Słyszałam o kilku sytuacjach, które miały miejsce w takich salach. Myślę, że wybierając taką salę trzeba dokładnie ją sprawdzić. Myślę, że można zrobić imprezę urodzinową w domu, wystarczy dobra organizacja i prezenty. Tu jest dużo fajnych gadżetów, które można wykorzystać http://www.topgadzety.com.pl/ Polecam
28.01.2017 18:47 #lolaki
Jeżeli nie wiesz gdzie zorganizować urodziny dziecka to ja polecam Ci zrobić to na tej http://www.incaplay.pl/ sali zabaw. Ma ona sporo atrakcji i można też zrobić urodziny tematyczne. Według mnie to idealne miejsce na takie imprezy dziecięce :)
30.06.2017 19:07 #Woster
Bardzo dobrym miejscem równiez na wyprawienie urodzin dla malucha jest również cukiernia-lodziarnia - Sweet Home ;) serwują tu nie tylko pyszne ciasta oraz kawę ale również lody , które robią sami ;) A sa robione tylko i wyłacznie z naturalnych składników a nie żadnych past , tubek czy proszków ;)
01.07.2017 17:03 dominikgala
Problematyczne wybieranie prezentu dla osób z grona rodziny i znajomych być może stanie się łatwiejsze dzięki takim stronom jak Prezent Marzeń. Zasada działania tego serwisu jest prosta, w jednym miejscu zgromadzono szereg ofert. Aby ułatwić poruszanie się, powstała intuicyjna wyszukiwarka, dzięki której możesz sprecyzować swoje oczekiwania.
wpis modyfikowany 1 raz, 01.07.2017 17:03 
02.07.2017 12:20 kar0l
Macie moze jakis pomysl co kupic dziecku na prezent? Zupelnie nie mam do tego glowy .. zawsze dawalem pieniadze, ale nie mozna wiecznie isc na latwizne. Zastanawiam sie nad czyms co pobudzilo by kreatywnosc dziecka oraz naprawde go zaciekawilo. Na rynku jest sporo gier rodzinnych tylko jaka wybrac o to jest pytanie. Zaciekawila mnie gra "Pytaki" ktora widzialem w tym sklepie https://www.sklepojca.pl/ Orientujecie sie moze czy wystarczy ona na dluzsza mete? Z tego co widze mozna grac w kilka osob, wiec to wydluza znacznie jej zywotnosc :) Z gory dzieki za opinie.
09.07.2017 18:23 #Inna
dla mnie prezent nie jest problemem, raczej miejsce w którym mogę zorganizować impreze..ale od dwóch lat robię w Sweet Home i dzieciaki wychodzą zadowolone i najedzone! no i szczęśliwe!
14.07.2017 18:02 #masia
my akurat ostatnie urodziny robiliśmy w domu, kupiłam sprzęt do popcornu i waty cukrowej na galerialucznik.pl dzieciaki było wniebowzięte, ale trochę roboty miałam żeby to wszystko przygotować. Myślę, że fajnie jest to urozmaicać raz w domu raz jakaś sala zabaw na przykład. ;)
20.07.2017 10:02 #Filka
A ja myślę czy nie zarezerwowoać jakiś miejsc w Sweet Home na słodkości. zabawy na świeżym powietrzu a pózniej poczęstunek tam. Przy takiej ładnej pogodzie szkoda siedzieć cały czas pod dachem !
20.07.2017 13:41 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
30.07.2017 18:50 #KrainaLodu
Jadłam w Sweet Home w Pomiechówku te lody i faktycznie . tak jak ludzie pisali /mówili ,ze czuć iż lody sa naturalne . Nie sa robione z żadnych proszków czy past gotowych , bo specjalnie się jeszcze człowiek pytał ;) Bardzo dobre mają te z nutą pomarańczy ;) moje ulubione
11.08.2017 09:27 #San di
to sa u nich moje ulubione lody! ja osobiście bardzo lubię od nich lody - dla mnie jedne z lepszych w Wawie!
11.08.2017 09:27 #Sandi
to sa u nich moje ulubione lody! ja osobiście bardzo lubię od nich lody - dla mnie jedne z lepszych w Wawie!
11.08.2017 09:28 #Sandi88
11.08.2017 10:50 AnetaMalejczyk
Sama sala wydaje się być spoko :D Chociaż niestety nigdy nie miałam okazji tam z maluchami zajść. A powiedzcie, co sądzicie o takim prezencie dla 10 letniej dziewczynki? Warto?

112/2451 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie