REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

UFO nad Wawrem?

# obserwatorka

18.10.2019 22:18

Dziwny, reflektor wisiał nieruchomo kilka godzin po zachodniej stronie ulicy Patriotów. Prowadziłam obserwacje 15.X.2019 od 19 do 24. Moje stanowisko było na północy - za ul. Lucerny. Obiekt znajdował się na południu (ode mnie) świecił w kierunku wschodnim - jakby w stronę Międzylesia. Strumień wachlarzowy barwy błękitnej był tak jaskrawy, że nałożyłam dwie sztuki przyciemnionych okularów. Mimo to długo nie mogłam patrzeć, podrażnione oczy łzawiły. Obserwacje prowadziły też helikoptery i samoloty. Rejsowe samoloty wyraźnie omijały to dziwne światło...
Robiły zwrot w stronę lotniska po bardzo dużym łuku i to na wysokim pułapie. Codziennie widzę te manewry przez okno, więc mam porównanie. To wyglądało jakby reflektor pod kątem ok. 45 stopni omiatał konkretny teren. Z boków wydostawał się słabszy strumień żółtawego światła. Poniżej tej świecącej tarczy dało się zauważyć słabe odbicia, bardziej z prawej jakby mrugające naprzemiennie. Wyglądało, że ten reflektor na czymś stoi. Dysponuję fotkami zrobionym (niestety) komórka. Na zdjęciach o wiele niżej są też latarnie, a z prawej strony, o wiele wyżej księżyc. O pomyłce nie może być mowy. Balon odpada - obiekt stał kilka godzin nieruchomo. Dziwne też, że moje wpisy na ten temat umieszczone w Interii ZNIKNĘŁY.
Co to było? Manewry? Test na panikę ludzi? A może awaria UFO?
Było tak cicho, jak makiem zasiał... Nie słyszałam żadnego psa - a słyszę je codziennie.
Czekam na odzew, może ktoś z Was też obserwował to zjawisko.

# Laura Pe

24.10.2019 09:43

Myślę, że to zwykły przypadek, skoro widać od Ciebie lotnisko i codziennie masz do czynienia z manewrami. Być może był to jakiś nowy rodzaj transportu, dron z mocnym światłem... Jeśli samoloty widocznie omijały punkt, to z pewnością był bezpieczny dla otoczenia. Podobną sytuację miałam kiedyś https://megaprzeprowadzki.pl/artykuly/przeprowadzka-z-mieszkania-do-domu/ na wsi. Widziałam dziwny obiekt oświetlony na niebiesko, jednak okazał się poblaskiem z reflektorów, który odbijał się od cząsteczek mgły - pogoda była wtedy średnia.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024