REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

uczenie się języków

# dosska

29.11.2017 11:24

Cześć Wam, uczę się dużo angielskiego poprzez filmy muzykę itd, jest to takie dla mnie już naturalne. Ale niestety na zasadzie kali jeść kali pić - ale tylko jak mówię. Zosttało mi to ostatnio wytknięte w rozmowie i od tamtej pory jakoś przestałam chcieć mówić, żeby się nie błaźnić. Jak sobie radziliście z takimi sytuacjami?

# syf.reklama...

29.11.2017 13:08

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# Oko

29.11.2017 20:19

Po co tak siejesz hejtem w co drugim temacie? Kto Ci płaci i za co?

REKLAMA

# donmateo

02.12.2017 00:20

Istotną rzeczą jest to kto Ci zwrócił uwagę, bo jestem w stanie się założyć, że to polaczek niestety. Mamy skłonność do wymądrzania się a w rzeczywistości nawet anglojęzyczni ludzie nie mówią zazwyczaj poprawnie w wielu przypadkach. Ja uczyłem się języka w skrivanku, polecam bo kadra jest pomocna i przykłada się do tego, by każdy wyszedł z prawdziwą, użyteczną wiedzą z lekcji. Dużo jest urozmaiceń typu rzeczywiste artykuły, media. Dzięki temu szybciej wiedzę praktyczną się przyswaja. I najważniejsze - nie wątp w siebie, anglicy grunt, żeby zrozumieli, sami klepią błąd za błędem.

# Avikomanovernight

02.12.2017 17:37

Nie polecam nikomu to syf najgorszy
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA