REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Wera

17.09.2019 10:40

Do autobusu wsiadają również pijani bezdomni, jechałam z wózkiem z małym dzieckiem, bezdomny po zahamowaniu prawie upadl na wózek. Wysiadlam, tyle że ja zapłaciłam za bilet a pijany bezdomny NIE

# Rybka

17.09.2019 12:43

Na diabła utrzymywać urząd takiego rzecznika praw obywatelskich? Czy zasady współżycia społecznego mają chronić tylko osoby dysfunkcyjne?

# piotr66

17.09.2019 15:48

Niech nawalelni bezdomni wbijają do biura Bodnara, będzie Wam tam dobrze.

REKLAMA

# Węchu

17.09.2019 22:38

"...z taką sytuacją spotkał się każdy, kto regularnie korzysta z komunikacji miejskiej..." - Nieprawda, redaktorze. Ja korzystam z komunikacji nieregularnie, a też spotykam się z taką sytuacją.
Czy rzecznik Bodnar zamierza zaskarżyć do sądu również przepisy, pozwalające ochroniarzowi wywalić nawalonego śmierdziela z Bodnarowego biura?

# qvertz

18.09.2019 09:40

"Jeśli zaś ktoś odmawia zapłaty za przejazd albo jest uciążliwy, można go wyprosić z pojazdu... o ile nie narusza to zasad współżycia społecznego". Umowa przejazdu ma pewnie jakieś punkty, które opisują prawa i obowiązki stron (przewoźnika i pasażerów). Pasażer ma prawa i obowiązki wobec przewoźnika. Np. zapłacić za bilet i zachowywać się oraz wyglądać tak, by nie przeszkadzało to innym pasażerom. Jeśli ktoś nie chce lub nie może zastosować się do warunków takiej umowy - to po prostu nie jedzie. Skoro jednak rzecznik twierdzi, że jest to nieoczywiste, więc pewnie będą na tym zarabiali sprytni prawnicy.

# zbiorkom

18.09.2019 11:03

Przecież taki uciążliwy w zapachu delikwent nie ma biletu i to upoważnia do wyproszenia go z miejskiej komunikacji.
Dlaczego czysty pasażer ma płacić za bilet a BRUDNY ŚMIERDZĄCY może jeździć za darmo?
Kloszard nie dostanie nawet mandatu.

REKLAMA

# symforjan

18.09.2019 17:15

Wystarczy się "nawalić" jak świnia, wysmarować fekaliami i spokojnie jechać do roboty dosypiając na tylnym siedzeniu. Zaprawdę godne to człowieka. Proponuję Panu rzecznikowi żeby zrezygnował ze swojego autka na rzecz podróży środkami komunikacji miejskiej. A i jeszcze przypominam, ze to wszystko działa z naszych podatków więc kto powinien o tym decydować?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy