REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Asd

26.07.2016 13:23

Przecież ZDM nie analizował tam nawet ustawień świateł. To jak maja coś przebudować. Nie da się skręcić w Conrada z Reymonta w stronę mostu w godzinach popołudniowego szczytu. Często przez Conrada nie można często przejść do połowy na zielonym. Ale może postawią tam stały patrol Policji (SM nie może zatrzymywać pojazdów w ruchu tak mi powiedział Pan z nr 986). Taki patrol SM jest np. przy ul. Holenderskiej.

# Grig

26.07.2016 19:04

Rondo wielofazowego takie jak Radosława pod Arkadią

# Tupak

27.07.2016 15:17

Pieszych biegnących na tramwaj nic nie zatrzyma, w zeszłym roku milimetry dzieliły mnie od pieszego, który wyskoczył mi nagle na czerwonym przed maskę - biegł na 33. Dodam, że jechałem od Chomiczówki w stronę Agory, poniżej dopuszczalnej prędkości.

REKLAMA

# adamb

28.07.2016 12:46

drogowcy analizowali...szkoda tylko że nie zauważyli jak beznadziejnie zaprogramowane są światła na tym skrzyżowaniu! to skrzyżowanie ma zdecydowanie za duży priorytet dla aut jadących z Conrada w Powstańców...nie wspmnę już o następnym skrzyżowaniu Maczka z Powstańców...po co tam jest przycisk dla pieszych skoro i tak czeka się tyle minut na przejście przez Powstańców?? co to za "specjalista" programował te światła??

# mmm

04.08.2016 11:07

Na skrzyzowaniu Powstancow z Maczka bardzo dlugo czeka sie na zielone swiatlo dla pieszych. Przyciski to chyba atrapy... Trzeba byc maratonczykiem, zeby zdazyc przejsc jeden pas jezdni, a potem czekac na przejsciu przez tory i znowu odczekac kolejne kilka minut na przercie drugiej jezdni i biegiem, bo juz czerwone.

# Kuba

09.08.2016 12:41

Jeżdżę od lat na odcinku od okolic Cm. Wawrzyszewskiego i z Gen. Maczka wjeżdżam w trasę Toruńską.
Najbezpieczniej i najkrócej jadę (zyskuję ok. 15 min) w godzinach szczytu jak na tym odcinku są nieczynne światła.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA