REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

twoj własny biznes

15.04.2014 14:35 #kinoswiat
Mini-kino 3D na 12-100 miejsc - Najlepszy pomysł na biznes 2014 roku.
Otworzenie własnego mini kina 3D to wyjątkowy biznes w niszy rynkowej z krótkim terminem zwrotu poniesionych kosztów. Dzięki inwestycji od 30 tysięcy złotych okres zwrotu wynosi od 3-4 miesięcy.
Oferujemy:
- Montaż i regulacja urządzeń w 7-10 dni
- Sprzedaż i serwis gwarancyjny sprzętu mini kina 3D, jak i mobilnych zestawów 3D..
Strona internetowa: www.3dswiat.com
Kontakt: +(48 88) 436-81-15
02.06.2017 20:35 #marcinMMM
A gdybyście szukali oprogramowania sprzedażowego do własnego sklepu to polecam zwrócic się do firmy -
http://jantar.pl/. Ja z ich oprogramowania jestem bardzo zadowolony.
02.08.2017 05:15 Pan PE
Ja myślałem o założeniu jakiejs knajpy i też bym podejrzewał oprogramowania prawdopodobnie.
02.08.2017 14:30 #Smacznego
To nie jest takie proste. Knajpa to nie tylko stoliki. Zanim założyłem swoją "Pajac i Anna" zrobiłem kosztorys i wyszło mi, że lekko nie będzie. Stoliki, krzesła, kuchnia i ... na dekoracje zabrakło. Ludzie przychodzili, ale żeby klienci wracali to jakoś nie bardzo. Wszystko się zmieniło, gdy za radą koleżanki kupiłem fototapetę z włoską uliczką. Pasowała do wystroju, bo serwowałem proste włoskie dania. Fototapetę kupiłem tutaj http://www.dekoracjenawymiar.pl i powiem wam, że wyszło taniej niż myślałem, a knajpka natychmiast nabrała charakteru
03.10.2017 14:07 melkasoo
Zawsze mi się wydawało, że to bardzo drogi biznes. To dlaczego jest tak mało kin 3 D?
03.10.2017 14:39 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom....... ..
10.10.2017 15:21 Lucjana
Nie nie dlatego jest mało kin 3D. Trzeba zauważyć, że niestety nie jest to dochodowy interes. Szczególnie, że bardzo dużo osób nie lubi filmów w 3D. Do tego coraz mniej osób chodzi do kina. Nie jest to tania rozrywka. Dalej jeśli chodzi o systemy dla gastronomi ja polecam zainwestować w system POS. Mój znajomy korzysta z systemu z https://joinposter.com/pl . Cóż sama dorabiam pomagając mu w jego knajpce, która serwuje wytrawne gofry. Z tym systemem bardzo dobrze mi się pracuje. A z racji, że knajpa robi się coraz bardziej sławna to coraz więcej jest klientów. Więc mogę powiedzieć, że odnosi on sukces.
10.10.2017 15:37 #syfiasssta reklama

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom....... ..,,
17.10.2017 16:48 #Grey125
Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017 skończyło się. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będę mogła uczestniczyć w następnej edycji, bo bardzo mi się podobały tegoroczne sesje.
17.10.2017 20:11 #Syfstraszny
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
19.10.2017 19:39 ivonicz
A ja byłam na Europejskim Forum Gospodarczym-Łódzkie 2017 i serdecznie polecam, aby się wybrać na to wydarzenie w przyszłym roku. Było poruszone bardzo ciekawe tematy biznesowe.
20.10.2017 08:19 AnetaMalejczyk
Poczytajcie trochę na ten temat na tej stronie. Bardzo ciekawe artykuły na temat firm i spadającego bezrobocia :)
20.10.2017 10:24 #syfiasssta reklama

masakra, co za poziom..- ,.
31.10.2017 23:46 #Klauda23
My z mężem w zeszłym roku zainwestowaliśmy pieniądze w zakup mieszkania pod wynajem. Dużo nam pomogło szkolenie https://www.pawelalbrecht.com/ W sumie to dzięki niemu teraz mamy to co mamy. Naprawdę polecam inwestować, a nie trzymać pieniądze w skarpecie będzie dobrze !!!
02.11.2017 11:20 #Naruto11
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
06.11.2017 20:58 Darful
Jeśli chodzi o pomysły na biznes może coś znajdziecie na blogu
Może któryś z przedstawionych opcji okaże się dla kogoś pomocna?
06.11.2017 21:57 #Bosanacc
Nie polecam nikomu to syf najgorszy

39/1217 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom sprzedam
 Łomianki domek z ogródkiem za 269 tys tu szczegóły link https://www.otodom.pl/oferta/domek-75m-ogrodek-lomianki-okazja-za-gotowke-ID3nfte.html#gallery[1]

Kursy, szkolenia
 Exante Wydawnictwo Naukowe zaprasza na konferencję szkoleniową dla Doktorantów "Przygotowanie rozprawy doktorskiej. Aspekty teoretyczno-empiryczne." VI edycja. Warszawa: 13.01.2018 r., godz. 9.00 do 18.00 Rejestracja otwarta do dnia 05.01.2018 r. ADRESACI KONFERENCJI: Na konferencję zapraszamy przede wszystkim doktorantów, ale także osoby noszące się z zamiarem podjęcia studiów doktoranckich i próby przygotowania pracy doktorskiej, a w konsekwencji uzyskania stopnia naukowego doktora w wybranej dziedzinie nauk. Program konferencji, szczegóły, rejestracja za pośrednictwem strony konferencji. Kontakt: konferencje@exante.com.pl, tel. 606168165 Zapraszamy

Kupię samochód
 Kupimy Każde Twoje Auto www.odkupimy-kazde-auto.waw.pl Prowadzimy uczciwy skup samochodów w dowolnym stanie technicznym. Działamy w Warszawie i docieramy do sąsiadujących ze stolicą miejscowości w krótkich terminach (najczęściej 24 godziny). Odkupujemy na atrakcyjnych warunkach pojazdy dowolnej marki. - Nie zwracamy uwagi na rocznik czy stan pojazdu - Zabieramy wraki aut opuszczonych czy zniszczonych - Także bez oc i przeglądu - Mamy duże doświadczenie w wycenach (bezpłatnych) i dopełniamy niezbędnych formalności przy transakcji. Zapewniamy miłą i fachową obsługę , Działamy szybciej sprawniej niż nasza konkurencja ,do każdego klienta podchodzimy indywidualnie , Dysponujemy własnym transportem (odbiór Bezpłatnie) Masz problem z autem? Zadzwoń 533-222-111 www.odkupimy-kazde-auto.waw.pl e-mail skupaut@op.pl

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kupie Mercedesa Sprintera 208 209 210 211 212 213 215 216 308 309 310 311 312 313 315 316 408 410 412 413 416 Kupię Mercedes 190 W201 W202 W203 124 W124 C-klase W202 W203 E-klase E210 E211 Vito MB100 Atego Kaczka Kaczkę 207 208 209 210 308 309 310 407 408 410 tel.725 361 836 kupie starego Volkswagena Lt28 Lt31 LT35 Lt45 Lt46 Transportera T3 T4 T-5 Caddy Renault Master Trafic Kangoo Opel Vivaro Mavon Fiata Ducato Florino Doblo Scudo Citroena Jumpera Jump Nemo Peugeot Boxer Bipper Skup Toyot Avensis Yaris Kupię Toyotę Avensis Corolla Carina Hiace Auris Starlet Tel.725 361 836 (oddzwaniam na sms-y z ofertami sprzedaży) Ogłoszenie Zawsze Aktualne

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.