REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Mieszkaniec Bukowca

31.08.2015 11:34

Niech Pan Maciek wypowiada się za siebie. Proszę pamiętać że tego przejazdu miało nie być wcale. Jego pozostawienie właśnie sprawiło, że Kwiatowa stała się obwodnicą Warszawskiej. Nie chcę tu tunelu bo wtedy to by dopiero była autostrada. I myślę, że większość tu mieszkających myśli tak samo. Szczególnie w kontekście galerii handlowej, która w końcu tu kiedyś powtanie. Więc zamiast publikować pojedyncze opinie, może zrobić konsultacje społeczne i wtedy okoliczni mieszkańcy się wypowiedzą.

 Daro

31.08.2015 15:57

Widocznie dla niektórych mieszkańców lepszy jest sznur stojących w korku przed przejazdem smrodzących samochodów
Sytuacja na pewno "poprawi' się po wybudowaniu galerii handlowej. Sznur samochodów będzie ze 3 razy większy

# JolantaBukowiec

31.08.2015 18:30

Piopieram pierwszy komentarz. Może po wybudowaniu tunelu nie będzie sznura stojących samochodów i poprawi się jakość mieszkania dla niektórych tych co mieszkają blisko przejazdu (tam i tak samochody zwalniają) ale dla reszty będzie jeszcze gorzej. Akurat w moim przypadku korki pod moją posesję sięgają sporadycznie ale mam dość jeżdżących dużo ponad ograniczenie prędkości śmierdzących samochodów dzień i noc. Hałas nie pozwala otworzyć okien. Po wybudowaniu tunelu będzie jeszcze gorzej. Dla komentującego nr 1 oraz nr 2 jest oraz dla mnie jest jedno wyjście, które pogodzi wszystkich. Zamknąć przejazd. Kto wyraził zgodę na jego pozostawienie? A wtedy ruch tranzytowy ominie tę okolicę wiaduktem. Wszak już wiadomo podobno, że wkótce będzie dokończona przebudowa DK61 na tym odcinku.

REKLAMA

# marko_o

31.08.2015 19:26

Przy okazji chciałbym zaapelować do Ciebie, że jeśli stoisz i czekasz w kolejce wyłączaj silnik. Skorzystamy na tym wszyscy. Ty też.

 Daro

01.09.2015 20:50

Mam jeszcze lepsze rozwiązanie. Proponuję wyburzyć wiadukt nad torami kolejowymi oraz tunel bo tam też mieszkają ludzie którym przeszkadzają śmierdzące samochody
Potrafię sobie wyobrazić co działoby się po zamknięciu przejazdu na Kwiatowej,i jeszcze ktoś wierzy w szybką przebudowę DK61 za wiaduktem ???

# pedro

02.09.2015 22:19

Z tego przejazdu korzystają głównie mieszkańcy Bukowca, których jest kilka tysięcy. Ruch więc będzie tu zawsze, czy komus się to podoba czy nie. Taki urok mieszkania w mieście. Trzeba to zaakceptować i już. Uważam, że tunel znacznie by poprawił jakość mieszkańców Kwiatowej, ponieważ ruch raczej by się nie zwiększył a płynność przejazdu miała by wplyw na mniejszy hałas i nie odczuwałoby sie tak smrodu spalin. Byłoby tak jak np. w niedziele, wówczas tragedii nie ma. Co do obaw o galerię handlową... na pewno nie powstanie przez najbliższe kilkanaście lat. Inwestor przeniósł się i buduje obok Ratusza Białołęka.

REKLAMA

# ida

09.09.2015 21:21

Istotnie wkrótce, Pani Jolanto. Przebudowa DK61 wpisana jest na lata 16-23. Osiem lat to mrugnięcie okiem.

# Też z Bukowca

15.09.2015 08:59

Czyżby pisał to były radny mieszkający przy przejściu, który wstrzymał budowę tunelu?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy