REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# Kowalski123

01.12.2018 23:50

Z całym szacunkiem. Czy remontu nie można było zaplanować wcześniej przed przebudową DK61? Naprawdę wydostać się z Legionowa to jest porażka w tej chwili. To jest Polska tu się żyje. Ja tylko zastanawiam się gdzie pojawia się logiczne myślenie.

# Wojtek78

03.12.2018 10:31

W przypadku naszych lokalnych polityków (i nie tylko) - nie ma czegoś takiego jak LOGICZNE MYŚLENIE

# AB2

03.12.2018 10:33

A ja bez szacunku ;) Jak można mieć szacunek dla tych, którzy nie szanują innych. Nie widziałem, żeby tam ktoś pracował po godz. 17:00 i w weekendy. Gdyby robotnicy pracowali w nocy i w weekendy tunel dawno byłby zrobiony.

REKLAMA

# Pan Janusz

11.12.2018 09:44

#AB2 napisał(a) 03.12.2018 10:33
A ja bez szacunku ;) Jak można mieć szacunek dla tych, którzy nie szanują innych. Nie widziałem, żeby tam ktoś pracował po godz. 17:00 i w weekendy. Gdyby robotnicy pracowali w nocy i w weekendy tunel dawno byłby zrobiony.
Jak myślisz jaka to przyczyna, że robotnicy nie pracują w nocy i weekendy? Kto wg Ciebie jest winny?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024