REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

29.06.2017 10:43 #stary_wojtek
Super, na Bielanach w tej okolicy i tak jest za dużo miejsca parkingowych (więcej niż zero). Za to bloków mamy za mało, wincyj!
29.06.2017 15:31 #rzyt piaski
Mam nadzieję że pomysłodawców dopadnie świerzb pod pachami i paraliż rąk żeby nie mogli się podrapać.
29.06.2017 21:31 #Nika
Jestem za progami. Jak kultury nie można nauczyć to trzeba wymusić.
30.06.2017 00:53 #chomik
Przejścia dla pieszych - OK, niech będą przewężenia.
Ale 12 progów to przesada. Proszę uwzględnić każdorazowe hamowanie + przyśpieszanie (bo tak najczęściej wszyscy jeżdżą, zamiast zachować stałą prędkość) i związane z tym zwiększenie emisji spalin i pyłu z tarcz hamulcowych.
30.06.2017 13:15 #Kamilekxx
12 progów to jakiś żart, moim zdaniem powinno być ich jeszcze więcej aby ta hołota nauczyła się przepisowo jeździć. A jak się wkurzę to sam kupie progi zwalniające, aby tych buraków nauczyć jeździć.
04.08.2017 10:33 #kirk
Mieszkam w tej okolicy od 1972 r i niestety, jak nie jestem za ograniczeniami, tak tutaj zgadzam się w zupełności. Ludzie nie przestrzegają przepisów i inaczej nie wymusi się na nich bezpiecznego użytkowania dróg. Moja uwaga dotyczy również ruchu rowerowego jak i pieszego. Dodałbym, że potrzebne są na gwałt takie progi na uliczce dojazdowej do rampy Megasamu, bo jeździ tam całkiem sporo debili, którzy cisną swoje sztrucle ile tylko z nich wycisną jeszcze mogą. A przecież z za stojących licznie samochodów może w każdej chwili wyjść człowiek, lub zwierzę.
Wydaje mi się jedynie, że przy szerokości jezdni ul. Kochanowskiego jak i chodników błędem będzie przeniesienie ruchu rowerowego na jezdnię, bo raczej nie usprawni to ruchu.
04.08.2017 10:36 #zawilec
Jak 180 zabiorą od września to dopiero będzie ograniczenie komunikacyjne.

24/1242 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie