REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# coffee

13.04.2016 12:25

Jakoś nie przypominam sobie problemów komunikacyjnych związanych z Biedronką na Bronowskiej czy dużo ruchliwszej od Wydawniczej Zwoleńskiej.

# Dorota

13.04.2016 23:34

jak to nikt nie chce??? Mieszkam w pobliżu, rozmawiałam z sąsiadami, znajomymi którzy mieszkają przy Wydawniczej i na Marysińskiej - wszyscy jesteśmy za! Jak najbardziej za!

# pitu-pitu

14.04.2016 11:15

mieszkam na Rogatkowej - też mamy biedrę - nie ma z tym żadnych kłopotów - dostawy wjeżdżają od głównej ulicy. I nie zawsze dostawy są w nocy. Bardzo często są to godziny wczesno-poranne, czyli 6-7, a więc większość ludzi już dawno nie śpi. Walczcie o sklep - przyda się

REKLAMA

# Kukuś

14.04.2016 18:47

Tak walczcie bo za mało ich w okolicy! Ciemna masa...

# coffee

15.04.2016 13:50

#Kukuś napisał(a) 14.04.2016 18:47
Tak walczcie bo za mało ich w okolicy! Ciemna masa...
Lepiej żeby było dzikie wysypisko i melina pijacka, prawda ?

# mk001

18.04.2016 16:23

@coffee
nie, lepiej żeby tam postawić chociażby bloki mieszkalne, przynajmniej jakoś by to wyglądało i nie było tak uciążliwe. W Polsce jest biedronka na biedronce, a ludziom wciąż mało, bo przecież 2km do najbliższej to jest za daleko, nie? Ilość tego rodzaju sklepów na km2 powinna być ograniczona prawnie!

REKLAMA

# Kuku%u015B

19.04.2016 17:39

Coffee, beznadziejna argumentacja...

# coffee

20.04.2016 10:20

#mk001 napisał(a) 18.04.2016 16:23
@coffee
nie, lepiej żeby tam postawić chociażby bloki mieszkalne, przynajmniej jakoś by to wyglądało i nie było tak uciążliwe. W Polsce jest biedronka na biedronce, a ludziom wciąż mało, bo przecież 2km do najbliższej to jest za daleko, nie? Ilość tego rodzaju sklepów na km2 powinna być ograniczona prawnie!
Bloki ? A widzisz chętnego żeby je tam wystawił przy tej cenie działki ? A jeśli chodzi o uciążliwość bloków to polecam ul. Klimontowską czy Pielęgniarek albo Osadniczą. Żaden deweloper nie zapewnia choćby minimum miejsc parkingowych i jest koszmar jeśli chodzi o przejazd lub przejście piesze. Biedronka takiego bałaganu nie robi.

# coffee

20.04.2016 10:21

#mk001 napisał(a) 18.04.2016 16:23
nie, lepiej żeby tam postawić chociażby bloki mieszkalne, przynajmniej jakoś by to wyglądało i nie było tak uciążliwe. W Polsce jest biedronka na biedronce, a ludziom wciąż mało, bo przecież 2km do najbliższej to jest za daleko, nie? Ilość tego rodzaju sklepów na km2 powinna być ograniczona prawnie!
Bloki ? A widzisz chętnego żeby je tam wystawił przy tej cenie działki ? A jeśli chodzi o uciążliwość bloków to polecam ul. Klimontowską czy Pielęgniarek albo Osadniczą. Żaden deweloper nie zapewnia choćby minimum miejsc parkingowych i jest koszmar jeśli chodzi o przejazd lub przejście piesze. Biedronka takiego bałaganu nie robi.

REKLAMA

# coffee

20.04.2016 10:22

Bloki ? A widzisz chętnego żeby je tam wystawił przy tej cenie działki ? A jeśli chodzi o uciążliwość bloków to polecam ul. Klimontowską czy Pielęgniarek albo Osadniczą. Żaden deweloper nie zapewnia choćby minimum miejsc parkingowych i jest koszmar jeśli chodzi o przejazd lub przejście piesze. Biedronka takiego bałaganu nie robi.

# KamaS

28.12.2017 12:27

Wczoraj przechodziłam koło PKP Wawer i widziałam już szyld na budynku, że będzie tam biedronka. Nie mogę się doczekać bo mieszkam 5 minut spacerkiem. Lidla mam bliżej ale to drogi market. A komu się nie podoba nie musi robić zakupów w biedronce. A żeby było śmiesznie to z doświadczenia z pracy w sklepie wiem, że ci co najbardziej narzekają i psioczą będą stać pierwsi pod drzwiami przed otwarciem. Hahaha Pozdrawiam i do zobaczenia na zakupach w nowym sklepie.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break