REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# lideksynubeka

13.10.2018 11:03

Rafalala myli dzielnice Warszawy? Ten sam wywiad ukazał się też na stronach Bemowa. Ja to wiem,że on nie odrożnia Bemowa od Woli i od innych dzielnic,ale Warszawy szkoda. Co prawda lemingowi na Woli można sprzedać obietnice dotyczące Pragi,też nie zauważy różnicy.
Mostów nie będzie,będzie "otwartość" i "walka z faszyzmem". Odrealnienie faceta granic nie zna,bo jedynych faszystów w ilości 5 szt. występowało tylko w TVN. Z wafelkami

# toksyk

13.10.2018 14:56

Ta strona wyrżnie promuje jednego kandydata. Artykuły na stronach prawie każdej z dzielnic

# qvertz

14.10.2018 20:29

"Chciałbym zbudować tramwaj na Odolanach". A ja wygrać w totka. A to pan kandydat nie wie, że projekt ten "spadł" przynajmniej do 2026 roku. poza tym na Ordona powstały już bloki i na tramwaj tam fizycznie już nie ma miejsca? Taki wywiad to lipa. Kandydat Trzaskowski nie ma pojęcia, o co chodzi, ktoś mu napisał tę całą wypowiedź razem pewnie z pytaniami. Dęta propaganda. Płyń Pan z Wisłą!

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe