REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Gość

05.05.2016 09:04

10 Czerwca Marsz Metro Białołęka - Ratusz miasta!

# eecec

05.05.2016 13:59

ZADZWONILI DO 2 PRZYCHODNI??? ŚMIECH! ILE JEST PRZYCHODNI NA BIAŁOŁĘCE!!! POLICJA DO ROBOTY!

# Nie mam psa i nie brudzę

05.05.2016 15:11

Oczywiście trucie zwierząt jest niedopuszczalne i karygodne, ale moze właściciele psów zaczną sprzątać po swoich pupilach bomby, choć z chodników, jesli trawniki mają już pełnić rolę psich toalet. Nie mozna przejść normalnie np. ulicą Strumykową, bo mozna co pół metra wdepnąć w kupsko.

REKLAMA

# kjku

05.05.2016 16:53

#Nie mam psa i nie brudzę napisał(a) 05.05.2016 15:11
Oczywiście trucie zwierząt jest niedopuszczalne i karygodne, ale moze właściciele psów zaczną sprzątać po swoich pupilach bomby, choć z chodników, jesli trawniki mają już pełnić rolę psich toalet. Nie mozna przejść normalnie np. ulicą Strumykową, bo mozna co pół metra wdepnąć w kupsko.
Twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu. Ale skoro o tym, to rodzice też niech pilnują bachorów sikających gdzie popadnie

# alaP

06.05.2016 07:00

jeśli zaprosisz mnie na 30 min spacer i spotkamy choć 1,słownie jednego "bachora" sikającego na dworze wypłacam gotówką 500 zł. ale jeśli w tym samym czasie spotkamy 5 srających psów i nie sprzątających po nich jaśnie właścicieli to wtedy sprzątasz z tych gówien cały okoliczny teren zielony. wchodzisz w to??

# wrfwr

06.05.2016 10:37

#alaP napisał(a) 06.05.2016 07:00
jeśli zaprosisz mnie na 30 min spacer i spotkamy choć 1,słownie jednego "bachora" sikającego na dworze wypłacam gotówką 500 zł. ale jeśli w tym samym czasie spotkamy 5 srających psów i nie sprzątających po nich jaśnie właścicieli to wtedy sprzątasz z tych gówien cały okoliczny teren zielony. wchodzisz w to??
TAK bo niestety mam doświadczenie, które gwarantuje mi 500 zł (za każdego) Zapraszam do Parku Magiczna w ciepły dzień.

REKLAMA

# Nie dla min na chodnikach

06.05.2016 17:39

Porównac psie gów...a na środku chodników i sikanie dzieci pod krzakami mógł tylko miłośnik czworonogów, pewnie jeden z tych nie uznajacych sprzątania po swoim psie. Życzę konkretnego wdepnięcia

# zdziarska

12.05.2016 13:00

straż miejska zamiast jeździć po obiady samochodem niech zacznie patrolować ulice pieszo i wlepiać mandaty osobom nie sprzątającym po swoich pupilkach... sprawa się nagłośni sama jak kilkanaście osób w ciągu jednego dnia zapłaci mandat po 100 zł
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe