REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

09.02.2017 16:19 #Zybi
Przecież tramwaj to nie metro ? Jeżdżą tak od 50 lat prawie, to co się czepiacie ....
A poza tym to gdzie Wy się spieszycie .... do roboty ?
11.02.2017 10:00 #coś dla emerytów
Przystanek przy Perzyńskiego/Rudnickiego zdecydowanie powinien powstać. I to jak najszybciej. Najlepiej w trakcie planowanych w tym roku remontów Perzyńskiego/Rudnickiego.
13.02.2017 21:41 #chomik
Mowa o przyspieszeniu tramwaju a tu postulaty o utworzenie kolejnego przystanku.
Przy takim toku rozumowania, powinny powstać jeszcze przystanki na wysokości Starej Baśni, Braci Załuskich i między Sadami a Placem Grunwaldzkim. Tam też mieszkają emeryci!
13.02.2017 21:47 #chomik
Ze względu na usterkę samochodu, od kilku dni dni jeżdżę do pracy tramwajem. Nietrudno zgadnąć, że - mimo porannych korków - odcinek Reymonta - Rondo Radosława szybciej pokonuje się samochodem.
Napiszcie jeszcze o tym pięknym zatorze przy Arkadii, ktory tworzy się prawie każdego ranka. 5-10 minut stania. Czy to ma mnie przekonać do trwałej przesiadki do komunikacji?
14.02.2017 11:34 #Stara baba
#chomik napisał(a) 13.02.2017 21:47

Ze względu na usterkę samochodu, od kilku dni dni jeżdżę do pracy tramwajem. Nietrudno zgadnąć, że - mimo porannych korków - odcinek Reymonta - Rondo Radosława szybciej pokonuje się samochodem.
Napiszcie jeszcze o tym pięknym zatorze przy Arkadii, ktory tworzy się prawie każdego ranka. 5-10 minut stania. Czy to ma mnie przekonać do trwałej przesiadki do komunikacji?
Obywatelu. Piszecie od czapy. Nie rozumiejąc treści. Sami sobie zaprzeczacie. Wychodzi zaprzeczenie. Przeczytajcie uważnie i ze zrozumieniem. Kogo obchodzi awaria waszego auta? Nikogo. Mówisz i masz. Ps. Odcinek Reymonta - Rondo Radosława pokonuje się szybciej tramwajem. Albo rowerem. Aksjomat. Point.
REKLAMA
14.02.2017 21:59 #chomik
#Stara baba napisał(a) 14.02.2017 11:34

Odcinek Reymonta - Rondo Radosława pokonuje się szybciej tramwajem. Albo rowerem. Aksjomat. Point.
Taaak? Udowodnij.
Hehe.
15.02.2017 09:19 #Chochoł
No to jest dobre pytanie, czy zastosowanie przez ZDM na skrzyżowaniu ulic Rudnickiego z Kochanowskiego modelu ronda typu turbina nie spowoduje w ostatecznym rozrachunku, takiego kociokwiku komunikacyjnego i braku przepustowości, jak przy Rondzie Radosława dawnej Babka. Zbudowali wcześniej rondo na Żeromskiego przy Duracza i przegubowe 116 wykonuje teraz slalom gigant, zaliczając przeciążenia odśrodkowe rodem z formuły jeden. Jest też relatywnie nowe rondo u zbiegu ulic Wólczyńskiej i Arkuszowej, bodajże nazwane imieniem ks. Paszkowskiego kapelana Ofiar/Rodzin Katyńskich (jakieś mało fortunne miejsce wybrano), które miało wpływać również na Nocznickiego, a 701 i 708 nadkładają drogi przez Sokratesa i blokują miejsce dla połączenia przyśpieszonego spod Huty w dzień powszedni np. 409 via Conrada. Po zabraniu z długości Wólczyńskiej 22 i 29 pozostało jedynie 33, bo zdaniem ZTM obszar miasta kończy się wzorem mapy z 1937 roku na wysokości ulicy Reymonta, a dalej rozciągają się już tylko Dzikie Pola, gdzie ludzie muszą na piechtę dyrdać na życiodajnego tramwaju.
15.02.2017 11:30 #drogowiec
Dlatego moim zdaniem rondo nie powinno tutaj powstawać, bo to prawdopodobnie nie rozwiąże problemu. Raczej powinny powstać:
1. rondo maczka-rudnickiego (nawet w przyszłości)
2. zmodyfikowana zatoczka autobusowa na kochanowskiego
3.dodatkowy wyjazd z osiedla na wysokości duracza, a przystanek przeniesiony na rudnickiego/ broniewskiego

497/1519 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Sprzątanie sklepów odzieżowych w CH ARKADIA, praca w godzinach 6:30-9:30, tel. 508-135-424

Kupię samochód
 Kupię każde auto. Gotówka od ręki tel. 510-210-692

Nauka
 Dzień dobry/Guten Tag przeczytaj moją historię nauki niemieckiego przez Skype. Zajmie Ci to 2 minuty. Nazywam się Jolanta i jestem pasjonatką/lektorką niemieckiego przez Skype. Prawdopodobnie jesteś w jednej z tych czterech grup: 1. Uczysz się niemieckiego 2. Uczyłeś/aś się niemieckiego 3. Nigdy nie uczyłeś/aś się niemieckiego 4. A może jesteś w czwartej grupie o której nie wiem? Być może powiesz, że to po prostu kolejny lektor języka niemieckiego. Myślałam tak jak Ty aż do momentu kiedy poprowadziłam pierwszą lekcję sama. Wcześniej uczyłam się niemieckiego przez Skype w Niemczech i wiedziałam, że to możliwe. Nigdy nie myślałam, że będzie to moja przyszła pasja. Wszystko zaczęło się od momentu kiedy poznałam mojego męża:). Nie wiem jak ale namówił mnie na poprowadzenia pierwszej lekcji przez Skype. Tak na próbę. jolanta.niemiecki@interia.pl Zadzwoń: 790-701-508 Wyjedź na stronę: www.niemiecki-skype.pl

Sprzedam
 Sprzedam lek przeciwpasożytniczy Yomesan Niklozamid Niclosamide Devermin Radeverm Teniarene Trédémine Odstąpie tabletki Niclosamide 500mg na pasożyty, tasiemce. Lek jest w oryginalnym opakowaniu, zawierającym 100 tabletek. Termin ważności 9.2020. Cena za tabletkę 2.5zł plus 20zł koszt lotniczej wysyłki rejestrowanej z Tajlandii lub 4zł plus 25zł pobraniowej z Polski. Mogę wysłać opakowanie 100 tabletek za 200zł. Jan Krongboon massagewarsaw@gmail.com www.facebook.com/kurs.tajski

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.