REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# eRDe

24.10.2012 19:09

O, kolejny termin oddania linii tramwajowej:))

# z Bielan

24.10.2012 20:10

Ależ sobie "specjalistów" wybraliśmy...
Ręce i nogi opadają.
Chociaż w sumie się cieszę. Dopóki nie ma kompletnej linii tramwajowej w ciągu Powstańców, linia autobusowa 184 nie powinna być likwidowana. Autobusem jedzie się po prostu szybciej. To kolejny paradoks w naszym warszawskim padole.

# Tramwaj

25.10.2012 00:40

Jak to za rok...?

REKLAMA

# Juri

25.10.2012 08:06

Powiem szczerze, że jak dla mnie (osoba która codziennie podróżuje Powstańców Śląskich), to ten tramwaj jest do niczego ptrzebny. Jest wiele autobusów, które są szybsze od tramwajów.
Dodatkowo, nowy tramwaj będzie powodował mniejszą przepustowaość skrzyżowań i korki, gdyż będzie trzeba na nowo przeprogramować sygnalizację, która uwzględni przejazd tramwaju. Np. skrzyżowanie Górczewskiej i Powstańców całkiem się zakorkuje.
Dlatego uważam, że im póżniej ta linia powstanie tym lepiej.

# powstaniec śląski

25.10.2012 12:01

Niezłe bzdury opowiada Powałka. Jakie trudności z wiaduktem i przebudową urządzeń podziemnych. To wszystko wycenił wykonawca na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego i zgodził się wykonać to wszystko w terminie.
To tylko nieudolność urzędasów z tramwajów powoduje trudności. Miasto powinno zamknąć ten nierętowny kołchoz

# ktos

25.10.2012 23:15

Nie wiem po co ten tramwaj. Nie ma zbytnio korków, autobusy jeżdżą bardzo sprawnie. Sens byłby tylko, jeśli miałby tramwaj "zieloną falę" na wszsystkich skrzyżowaniach. Jak dla mnie to tylko droga ekstrawagancja. Bardziej przyda się metro na Bemowo - może lepiej dorzucić do metra, aby szybciej zrobili.

REKLAMA

# BaronH

28.10.2012 12:28

Ech, dopóki tramwaje jeżdzą w wawie tak wolno, to cała ta inwestycja jest bez sensu, tylko pogorszy komunikację/będzie głośniej wokół Powstańców...
Porównajcie czas dojazdu do centrum E-2 lub nawet 171/190 vs jakiś tramwaj...

# miś-jelonek

25.11.2012 13:59

Ja w sprawie tramwaju linii 27, która jeździ dopiero z cmentarza wolskiego, a przecież sporo ludzi jedzie nim z Jelonek i niepotrzebnie traci czas na przesiadkę. Jest to jedyny środek lokomocji, który jedzie w kierunku Żoliborza z Jelonek i skręca w Okopową.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA