REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# grzesiek

30.11.2017 10:31

W poszukiwaniu Krakowskiego Kredensu, znalazłem Bacówkę, wszedłem więc, wziąłem na próbę trochę wędlin i ... to nie to, sorry. Swojskie wyroby ze wsi to smak mojego dzieciństwa i niestety w Bacówce go nie znalazłem.

 drugastrona

30.11.2017 10:48

Znalazła nowego najemcę we wrześniu. Co to za wprowadzanie w błąd? Piszcie, że to artykuł sponsorowany. To żaden nowy najemca - jest od początku.

# asesor

30.11.2017 15:42

Niestety, z domowymi wyrobami niewiele mają wspólnego. Piar i nic więcej.

REKLAMA

# Barbrat

03.06.2021 16:22

Byłam ostatnio odwiedzić tą Bacówkę i przyznam szczerze, że byłam naprawdę miło zaskoczona asortymentem tego sklepu, w szczególności polecam produkty https://www.biotrendy.pl/product-attribute/bezglutenowe/ co mają w swojej ofercie!

# nastolatka

03.06.2021 16:36

#Barbrat napisał(a) 03.06.2021 16:22
Byłam ostatnio odwiedzić tą Bacówkę i przyznam szczerze, że byłam naprawdę miło zaskoczona asortymentem tego sklepu, w szczególności polecam produkty https://www.biotrendy.pl/product-attribute/bezglutenowe/ co mają w swojej ofercie!

Kliknęłam w ten link reklamowy "bezglutenowe" i co widzę? TABLETKI NA POTENCJĘ za 143 zł - chamska reklama!

# gata

11.06.2021 14:10

Te wyroby sa ok ale chyba lepsze produkty można teraz znaleźć w ma na bazarze pyszności, zawsze czekam kiedy robią te eventy bo tam można kupić swojskie wędliny, pieczywo, ciasta, chałwę, wędzone ryby, sery, wiejskie jaja, miody, przyprawy i wiele innych rzeczy

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA