REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

TORT

# aaaa

11.02.2003 15:04

Cześć!!! Czy ktoś z was może wie, gdzie jest jakaś dobra cukiernia u nas na Tarchominie? Zbliżają się urodzinki mego mężusia i chciałabym kupić jakiś dobry tort. Jedyna cukiernia jaką znam mieści się w CHTargówek. Z góry dziękuję!!

# Tom

11.02.2003 15:13

Za przedszkolem Smerf to chyba jest Świderska bardo dobre torciki jak lubisz nie bardzo słodkie to polecam "ze zbitką śmietką".

 japa

11.02.2003 15:15

Chociaż nie na Tarchominie, ale dobra i sprawdzona cukiernia mieści się na ul. Zakopiańskiej. Wyroby godne podniebienia.

REKLAMA

# martyna

11.02.2003 15:23

A ja, ponieważ nie lubię klasycznych kremowo-ciężkich tortów, polecam "The Cheescake Shop" koło Leader Price'a. Spory wybór różnych fajnych, lekkich ciast i torcików - przeważnie serowo-jakichś. Każdą imprezę rodzinną opędzam tymi ciastami i wszystkim bardzo smakuje.

# jot

11.02.2003 15:32

tylko pączki mają obok Leader P fatalne, powinni zmienić dostawcę.

# Basia

12.02.2003 09:03

Popieram Martynę. W "The Cheescake Shop" torty są super.

REKLAMA

# Ellka

09.01.2020 12:46

Też właśnie ostatnio szukałam u nas jakiejś cukierni, ale wybór jest mały i jakoś żadna mnie nie przekonała. Myślę, czy nie spróbować zamówić czegoś z cukierni online, na przykład http://e-torty.pl/torty-warszawa . Próbowałyście może takiego wariantu?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024