REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Torebka do sukienki

03.08.2016 00:40 #PaulinaN
Jak dopasowac torebkę do sukienki na wesele?
03.08.2016 21:33 #Wesola
Przede wszystkim torebka do sukienki musi pasować stylem i na wesele raczej wybiera się małe torebki. Kolor powinien być zgodny z kolorem sukienki lub wykończeń. Trudno podpowiedzieć coś konkretnego, bo nie wiem do jakiej sukienki. Widziałam sporo takich torebek - kopertówek na: http://www.sklep-torebki.pl/ Jak będziesz przeglądać menu, to wybierz torebki kopertówki.
05.08.2016 14:25 PannaMaple
Wszystko zależy od tego jaka jest sukienka. Może prosta, skórzana listonoszka? Ona pasuje do wszystkiego.
29.08.2016 18:47 #NatalinaC
Spodobały mi się te kopertówki ze Sklep-Torebki.pl . Wybrałam kopertówkę dokładnie w kolorze mojej sukienki na wesele. Ma bardzo ciekawy pikowany design i ciekawy kształt delikatnego trapezu.
20.01.2017 07:59 #mostre
Sprawdzony sklep z sukienkami, duży wybór, świetne sukienki, trzymajcie - http://www.vissavi.pl Kwestia taka, jaki macie budżet, jakie oczekiwania, ale internetowo łatwiej się tego szuka.
21.01.2017 09:17 #lenkaaa
A jaki kolor sukienki wybrałaś? Jeśli czerwony to tutaj masz cały poradnik jak do takiej sukienki dobrać dodatki, w tym oczywiście torebkę.
04.04.2017 11:20 elabarbara
Zależy jaką masz sukienkę i kolor ale zobacz sobie tutaj https://sklep-torebki.pl/blog prowadzą bloga i wszystko jest fajnie opisane jaką torebkę wybrać co jest modne w tym roku. Z pewnością informacje będą pomocne w wyborze torebki.
10.08.2017 14:57 #tralalisia
Zobacz tu:sklep z kopertówkami mają ogromny wybór kopertówek, a nieraz promocje nawet 50% taniej

685/2577 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię części
 Nowe Fiat 125 + PRL 513-606-666

Usługi inne
 Cyklinowanie lakierowanie osobiście tel. 602-888-793

Kupię działkę
 Działkę 508-644-253

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery brązy zegary porcelanę szkła książki pocztówki dokumenty zdjęcia dyplomy medale odznaki odznaczenia szable bagnety ryngrafy orzełki mundury siodła lance itp za gotówkę tel 504017418

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie