REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

TOP-MALUSZEK.PL jak z jakością tych ubranek?

14.02.2014 09:20 #gosia
Witam. Czy znacie ten sklep TOP MALUSZEK mają tam ubranka dla niemowląt ale jak jest z ich jakością ? Doczytałam, że są to polskie urbanka z certyfikatem bezpieczny dla dziecka ale nie bardzo mi to coś mówi.

Proszę o opinie mam które tam coś już kupowały
15.02.2014 10:40 #milenka
kupiłam w nim całą swoja wyprawkę poza wózkiem i łóżeczkiem, polecam
27.02.2014 17:00 #asia
Ja też mam od nich wyprawkę, nic się nie dzieje po praniu :-) kupiłam te ciuszki http://www.top-maluszek.pl
02.03.2014 13:23 #bial
Nie kupowaliśmy tam jeszcze.
28.03.2014 08:23 #kingaMarki
Polecam ten sklepik, kupiłam tam wyprawkę dla mojego przemka i jest ok, po praniu też nic się nie dzieje z materiałem a to dla mnie priorytet. Sklep sprawdzony także pod kontem zwrotu bo raz dostałam body ale było lekko ciasnawe, z mojej winy bo mogłam kupić większe ale bez problemu mi wymienili na inne. Polecam ten top-maluszek.pl
REKLAMA
13.10.2014 15:39 kimsza
Nie kupowałam więc nie znam ale chętnie skorzystam z rad.
24.02.2016 09:49 Ela1978
Trudno coś powiedzieć o jakości na podstawie zdjęć czy opisów w internecie. Sklepik wygląda OK. Ubranka dziecięce całkiem ładne.
05.10.2016 23:40 #derka
Tutaj http://www.polskiedzieci.pl jest sklep, w którym znajdziecie ubranka dla dzieci, które są produkowane w Polsce. Ich jakość jest naprawdę na wysokim poziomie, a ceny atrakcyjne. Jest tam kompleksowa oferta dla każdego.
06.10.2016 08:49 anitaa
Zamawiałam i były ok
06.10.2016 17:05 #klara1987
Ooo, nie znam, ale sprawdzę. Ja zamawiałam ciuszki i w zasadzie całą wyprawkę, a nawet mebelki do pokoju dziecięcego w Kidstown. Zdecydowanie mogę polecić - mają bardzo ładne rzeczy i naprawdę świetnej jakości :)
10.09.2019 21:54 #Gość1233
Ubranka dla dzieci polecam kupować z tego sklepu: https://www.newyorkstyle.pl/pl/c/BODY/8 Mają tutaj ubranka zarówno dla niemowlaków, jak i dla nieco większych dzieci. Wybór jest bardzo duży, więc każdy znajdzie tam coś dla siebie.
11.09.2019 10:17 #rokitka
szału nie ma, drogo a jakość mizerna, Nie polecam

131/3816 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Grunt sprzedam
 Do sprzedania działki o powierzchni od 600 m2 do 1800 m2 z dostępem do wody Olchowiec nad Jeziorem Solińskim ( numery działek przeznaczonych do sprzedaży zaznaczono ) Działki położone nad Zalewem Solińskim, 50 m od wody, w miejscowości Olchowiec w gminie Czarna w województwie podkarpackim. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Chrewt 6, przeznaczone są na cele usług turystycznych i rekreacyjnych oraz zabudowy letniskowej. Działki wyróżnia doskonałe położenie, przepiękne widoki i bliski dostęp do wody ( 50 m ), co gwarantuje idealny odpoczynek na działce. Cena - 205 zł/ m2 Kontakt: biuro@mikrotech.com.pl 601068415

Komputery
 A A Tani Serwis Komputerowy, Serwis Laptopów, Dojazd 0zł 504-617-837

Nieruchomości
 Wynajmę lub kupię dom lub inne zabudowania (o wysokości pomieszczeń min. 3 m) z przeznaczeniem na przedszkole. Co najmniej 350 m2, działka minimum 1000 m2 519-610-400

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA