REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Gromit

28.06.2012 09:43

co to jest "rezonas"?

# ~Lidka~

28.06.2012 16:05

Informacje zawarte w artykule są prawdziwe ale jak zwykle "diabeł" tkwi w szczegółach.Należałoby zapytać dyrektor SPZZLO Warszawa-Żoliborz o wielkość wspomnianego i tak ciężko wynegocjowanego kontraktu.Na stronach NFZ można przeczytać,że jest on minimalny wręcz symboliczny.Pozwoli wykonać bezpłatnie badanie zaledwie JEDNEMU!! pacjentowi dziennie.Pozostali pacjenci chcąc wykonać te badania w pracowni przy ul.Żeromskiego 13 nadal będą zmuszeni słono zapłacić czyli zapewne nie będzie chętnych. Wynika z tego,że zapisy i ich harmonogram zapewne będzie mało skomplikowany:))

# detektyw

02.07.2012 15:07

W dniu dzisiejszym nie ma możliwości zapisania się na badanie.
Wśród pracowników tego zakładu aż huczy od informacji,że w tym wszystkim chodzi o jakieś tam zwyczajowe 10% od wartości inwestycji-nie wiem co to oznacza.Może należałoby to wszystko zacząć sprawdzać i wyjaśniać?

REKLAMA

# domoks

27.01.2022 12:47

Jeśli zależy wam na szybkim załatwieniu sprawy to polecam - https://multimed.pl/ Mega profesjonalne podejście do tematu. Widać, że im się chce, USG zrobione po kilku dniach od zgłoszenia takiej potrzeby, w normalnej cenie, na godzinę, na sprzęcie z górnej półki, a przynajmniej na taki on wygląda. Ogólnie - miejsce robi wrażenie i właśnie tak powinno wyglądać diagnozowanie wszędzie. Czemu tak nie jest?

# mordka

09.11.2022 19:49

Jak najbardziej takie sprawy są bardzo ważne i ja jeszcze chcę dodać, że również fajnie jest wiedzieć gdzie bez problemów w Namysłowie każdy z nas może wykonać badania diagnostyki obrazowej. Zachęcam was do sprawdzenia punktu https://goo.gl/maps/urCBRfmCKZvZKqt16 gdyż jak dla mnie jest to zdecydowanie najlepsza opcja.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe