REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# chybaty

08.03.2013 21:33

No i może w końcu ktoś z innego podwórka zrobi tu porzadek. Wcale się nie dziwię, że Poczesny kręci nosem.. Woli kolegę z podwórka, niż osobę która tchnie nowe życie w dzielnicę.
W ogóle to wygląda na próby zatarcia zniechęcenia do władz na Targówku. Myślą, że jak wsadzą kogoś nowego na rok przed wyborami to ludzie zapomną o tym co było wcześniej. Oby nie zapomnieli.

# zębaty

09.03.2013 01:05

Mencina to zupełna porażka. Skompromitował się na Ursynowie i w wielu innych sytuacjach, a teraz cała banda z otoczenia HGW próbuje go a przekór radnym z PO wciskać go przy każdej zmianie władz w dzielnicach. Burmistrzem powinien być ktoś młody z Targówka i to nie koniecznie z PO.

# POdatnik

09.03.2013 07:51

Zero dyskusji o kwalifikacjach,umiejętnościach i dokonaniach kandydata tylko kwestia rozgrywek frakcyjnych!!!Cała Warszawa pod rządami HGW...;-)

REKLAMA

# janka lanka

09.03.2013 08:41

ważne żeby był z PO a czy jest czysty, mądry i kompetentny -oczywiście bo z PO czysta kpina ,nawet za komuny, nie było takiej bezczelności w dobieraniu i działaniu wodzów!!!

# KaKa

09.03.2013 10:01

jeśli nie p. Mencina, to może ja ? znam Targówek, jestem mądry, nie należę do żadnej partii, umiem rządzić i zarządzać, niby do PO mógłbym się zapisać, ale nie chcę, zaakceptuję minimalne wynagrodzenie, będę pracował nawet i 20 godzin dziennie, reszta do ustalenia ...

# Anna Sz. Mokotów

10.03.2013 09:26

Witaj #Kaka, bardzo podoba mi się twój pomysł! Popieram Cię !!!!!!!!!!!!!!!!

REKLAMA

# GKP

11.03.2013 05:22

Kaka Ty już pokazałeś co potrafisz w GKP, więc daruj swoje wypowiedzi nam wszystkim... i zajmij się np. graniem w szachy...

# KaKa

11.03.2013 05:26

Witam Panią Annę Sz. z dzielnicy Mokotów !
(ja urodziłem się na Mokotowie)
Dziękuję za udzielone mi POparcie.
(każdy głos się liczy)
Wychowałem się na Pradze Północ.
(nowy trójkąt bermudzki: Stalowa, Konopacka, Wileńska)
Rozwój dziejowy spowodował, że stałem się mieszkańcem Targówka.
(tutaj ma siedzibę Gminny Klub Piłkarski "TARGÓWEK")
A teraz, to mam WSZYSTKO gdzieś ...
(na Burmistrza i tak mnie nie wybiorą)
POzdrawiam
KaKa

# KaKa

11.03.2013 05:28

a teraz do #GKP
przedstawisz się ?
602 520 914
ja się przedstawię

REKLAMA

# Mariusz

11.03.2013 08:19

Już mieliśmy przez 4 lata burmistrza, który o Targowku wiedział tyle, że z babcią przyjeżdżał na cmentarz. Pan Romuald Gronkiewicz nie zapisał sie dobrze w historii dzielnicy, wiec chyba lepiej nie powtarzac tego samego bledu

# KaKa

11.03.2013 08:55

Sz.P. Forumowicze - informuję:
#GKP nie przedstawił się, a minęło ponad 3 godziny,
(pewnie internet ukradli)
ja osobiście, wolę jawnych WROGÓW, niż fałszywych PRZYJACIÓŁ !
(#GKP wie, że szachy to KRÓLewska gra)
anonimowość to broń ludzi malutkich ...
(są rozpoznawalni i my wiemy, kim ONI są [czytaj: mały wzrost])
pomówienie, brzydki wpis lub komentarz, może wiele zaszkodzić,
(ale wartościowym człowiekiem, należy się rodzić)
czemu dawni Rycerze, przed bojem o życie, podnosili przyłbicę ?
(bo NIKT nie chce być ANONIMOWY !)
w GKP Targówek są dwie, trzy osoby, które cenię i podziwiam,
(zakładam, że #GKP jest w tej grupie)
{ŻART !!!}
/ KaKa

# jarek1980

11.03.2013 12:14

Pamiętacie skecz Kabaretu Pod Egidą o grze w szachy? Można tylko powstawiać nazwiska warszawskich burmistrzów i aktualny w 100%.

REKLAMA

# KaKa

11.03.2013 12:26

Pamiętamy Panie Jarku !
Piotr F. mistrzem jest, i będzie ...
Ja atakuję jako KRÓL -> mam najmniejszą z możliwych możliwość wykonania ruchu (posunięcia)
SZACHY TO królEWSKA GRA
a kto WYgra ?
no pewnie nie JA ...

# 666

12.03.2013 10:13

szczeniak Mencina szuka ekstra stołka to poleciał do HGW n nóż mu rzuci jakąś kość. Szkoda, że doświadczeni samorządzowcy są zasptępowani przez polityczne aparatczyki. Pozostaje czekać do wyborów i lliczyć że Pisowska miotła zamiecie ten platformowy burdel.

# abcdefghijklmnoprs

12.03.2013 11:29

Był Kręcina będzie Mencina.

REKLAMA

# Zaciszanin

12.03.2013 20:12

T. Menciny nie znam, ale ciesze sie, że nie bedzie Zawistowskiego, bo te 6 lat jego władzy na Targówku to kompletna porażka plus wcześniejsze 4 Gronkiewicza i mamy już dekadę w plecy. Może młody burmistrz wniesie trochę świeżości, liczę na to

# Ktos

16.03.2013 23:09

Czy burmistrzem musi być tylko ktoś partyjny, może lepiej aby był ,mądry , zdecydowany ,dynamiczny, wykształcony, bez koneksji kolesiowskich znajacy Targówek i chcący pracować aby dac przykład nygusom urzednikom ,u nich widomosci z pokoju do pokoju idą miesiącami bywa ,ze latami a niekiedy nigdy. Być moze brak im komputerów ,poza brakiem ochoty do zwyklej obowiazkowej pracy urzedniczej.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break