REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# poborowy

12.12.2014 19:44

KM i SKM na kierunku w-a Płudy ,Legionowo to raczej jakaś"fala" a nie przewozy pasażerskie,tłumaczenie i posługiwanie się godzinami odjazdów pociągów ma sie nijak do ich możliwości przewozowych niech się " taliban" urzędniczy głupio nie wymandrza ,tylko liczydło dokumentacja techniczna i przeliczenie na "pogłowie "ale to trza było skończyć kolejówkę a nie krawiecką.i to maszyna i to maszyna -OK.

 Daro

14.12.2014 21:21

O problemach taborowych spółki Koleje Mazowieckie słyszę od momentu jej powstania
Przez tyle lat ludzie jak jeździli w tłoku tak jadą nadal
Jeżeli jednak w godzinach szczytu jedzie pociąg dłuższy jedynie o jeden człon od starej jednostki to nic dziwnego że będzie tłok
Jedyną możliwością jest dodanie drugiej jednostki, trzecia nie zmiesći się w zmodernizowanych za dużą kasę peronach

# kradz2

16.12.2014 13:43

Nie przyjmować mandatów i kierować sprawy do sądów to szybko się znajdą kasowniki.

REKLAMA

# Byla klientka KM

16.12.2014 17:56

W podobny sposób zostalam naciagnieta przez konduktora KM, musiałam uiścić 140 zl mandatu bo nie zdazylam przepchac się ku pierwszemu wagonowi w przeciagu trwania jazdy do kolejnego przystanku.
Niestety nie można nie przyjac mandatu, ciaganie się po sądach tez nie ma najmniejszego sensu gdyż bez przedlozenia zeznań świadków sprawa jest przegrana.
Nie mam nic do dodania, poza tym ze KM straciło kolejnego klienta.
Juz nigdy nie skorzystam z ich uslug. Na szczęście legionowianie maja jeszcze do dyspozycji SKM oraz linie autobusowe.

# greg344

17.12.2014 20:12

w pełni popieram. To jest Kompromitacja MK, ZTM, HGW i tej całej urzędniczej h...oty.

# Rodzic11

26.08.2015 18:47

Nasza kochana Polska kolej.Syn lat 16 dostał mandat w kwocie 190 zł za że jadąc z Siedlec do Warszawy Śródmieści majac kupiony bilet do Woli Grzybowskiej bo od Woli Grzybowskiej maiał karte miejską musiał ja aktywować u konkuktora którego nieznalazł w pociagu a posiadał wszystkie ważne dokumenty a na mandacie widnieje przyczyna brak ważnego biletu ,dodam iz w/w karta została aktywowana 15 minut po zajściu.My jako rodzice nie pozwolimy na to i piszmy odwołanie tylko czy to coś pomoże.

REKLAMA

# Materiusza

27.08.2015 11:58

#Rodzic11 napisał(a) 26.08.2015 18:47
Nasza kochana Polska kolej.Syn lat 16 dostał mandat w kwocie 190 zł za że jadąc z Siedlec do Warszawy Śródmieści majac kupiony bilet do Woli Grzybowskiej bo od Woli Grzybowskiej maiał karte miejską musiał ja aktywować u konkuktora którego nieznalazł w pociagu a posiadał wszystkie ważne dokumenty a na mandacie widnieje przyczyna brak ważnego biletu ,dodam iz w/w karta została aktywowana 15 minut po zajściu.My jako rodzice nie pozwolimy na to i piszmy odwołanie tylko czy to coś pomoże.
Skoro wiedział ze karta miejska jest nie aktywna mógł wyjść z pociągu KM w Woli Grzybowskiej i aktywować kartę w pojeździe należącym rozkładów jazdy do ZTM. Przybyłby do domu trochę później z zaoszczędzonymi pieniążkami. Lenistwo umysłowe i pośpiech to zguba ludzi.

 Ali88

31.08.2015 18:58

No właśnie, czasami trzeba trochę ruszyć głową, logiczne że bilety są ważne jedynie po aktywacji

# Weteran

04.09.2015 11:50

Jeszcze 30 lat Kolejami na trasie. Od niepamiętnych czasów nigdy nie było kasowników w pociągach! A podróżni jeżdżący bez biletu muszą wsiadać do pierwszych drzwi w celu zakupu biletu. Trzeba p o prostu czytać regulamin jak się jedzie pierwszy raz. Bardzo dobrze, że są kontrole! Już kanarzy nie biorą złotóweczki do ręki jak to miało miejsce. I niech kasują ile wlezie. Ja płacę co miesiąc i nie narzekam.

REKLAMA

# Weteran

04.09.2015 11:51

Jeszcze 30 lat Kolejami na trasie. Od niepamiętnych czasów nigdy nie było kasowników w pociągach! A podróżni jeżdżący bez biletu muszą wsiadać do pierwszych drzwi w celu zakupu biletu. Trzeba p o prostu czytać regulamin jak się jedzie pierwszy raz. Bardzo dobrze, że są kontrole! Już konduktorzy nie biorą złotówki do ręki jak to miało miejsce. I niech kasują ile wlezie. Ja płacę co miesiąc i nie narzekam.

# Weteran KM

04.09.2015 11:52

Jeszcze 30 lat Kolejami na trasie. Od niepamiętnych czasów nigdy nie było kasowników w pociągach! A podróżni jeżdżący bez biletu muszą wsiadać do pierwszych drzwi w celu zakupu biletu. Trzeba p o prostu czytać regulamin jak się jedzie pierwszy raz. Bardzo dobrze, że są kontrole! Już kanarzy nie biorą złotóweczki do ręki jak to miało miejsce. I niech kasują ile wlezie. Ja płacę co miesiąc i nie narzekam.

# Weteran Kolei

04.09.2015 11:52

Jeszcze 30 lat Kolejami na trasie. Od niepamiętnych czasów nigdy nie było kasowników w pociągach! A podróżni jeżdżący bez biletu muszą wsiadać do pierwszych drzwi w celu zakupu biletu. Trzeba p o prostu czytać regulamin jak się jedzie pierwszy raz. Bardzo dobrze, że są kontrole! Już kanarzy nie biorą złotóweczki do ręki jak to miało miejsce. I niech kasują ile wlezie. Ja płacę co miesiąc i nie narzekam.

REKLAMA

# Podróżujący KM

04.09.2015 11:52

Jeszcze 30 lat Kolejami na trasie. Od niepamiętnych czasów nigdy nie było kasowników w pociągach! A podróżni jeżdżący bez biletu muszą wsiadać do pierwszych drzwi w celu zakupu biletu. Trzeba p o prostu czytać regulamin jak się jedzie pierwszy raz. Bardzo dobrze, że są kontrole! Już kanarzy nie biorą złotóweczki do ręki jak to miało miejsce. I niech kasują ile wlezie. Ja płacę co miesiąc i nie narzekam.
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe