REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Tesko i Echo Białołeckie kontra mieszkańcy

# Wkurzony Polak

17.05.2003 09:23

Szczyt absurdu oszustwa i zakłamania ze strony tygodnika Echa jest jaskrawym przykładem prawadziwej duszy niektórych polaków. Sprzedać się za judaszowe pieniądze stało się celem życia jak można zauważyć wiekszości z was. Przykładem są wszystkie afery na wysokim szczczeblu w naszym Państwie. A w gminie jest jeszcze gorzej. Redakcja Echa skompromitowała się kompletnie umieszczając na swoich łamach kompletne bzdury i propagandę dotycząca zalet z nowego Supermarketu.
Jak można zuważyc jest to próba wywarcia presji na radnych i na samych mieszkańcach w bardzo wyrafinowany i wredny sposób.
Nie muszę mówić bo wszyscy wiemy że nie należy budować kolejnego supermarketu a wręcz przydało by się skasować jeden z istniejących. Produkować i handlować w Polsce powinni rodzimi przesiębiorcy POLACY a nie inne nacje. Wszyscy chcecie dobrobytu ale nie widzicie że nas okradają ze wszystkiego czego się dorobimy. Pokazcie mi choć jeden "POLSKI" sieciowy supermarket na świecie. NIE znajdziecie go nie pozwolą na to inni mieszkańcy swojego kraju. Wyobrażce sobie Francuza lub Niemca w Polskim Supermarkecie, zmuście wyobrażnie, widzicie go?
DOŚĆ dłużej Polacy nie wytrzymają waszych oszustw złodziejstwa i korupcji waszymi judaszowymi srebrnikami w Polsce.
Tesko precz z łapami od kieszeń Białołęczan.
Tesko precz od naszej ziemi. dróg i mostów.
Tesko precz od naszych ciężko zgormadzonych oszczędności.
Wzywam wszyskich Radnych i mieszkańców Białołęki oraz Prezydenta Warszawy by odrzuciły ofertę budowy supermarketu Tesco.
Ps. Jle Pan dostał Panie redaktorze za te artykuły ?

# Żarcie dla kota

17.05.2003 10:13

Tak popieram Cię Polska dla Polaków, precz z murzynami itp. .
O to Ci chodzi baranie?

# Żarcie dla kota

17.05.2003 10:16

Pisze się Tesco. No ale dla ciebie to pewnie rzadna różnica.
No to dalij idu stąd bo śmierdza okolicznom burakom.

REKLAMA

# ika

17.05.2003 11:01

żarcie dla kota to jest typowy menel Polak jego głos jest odzwierciedleniem tożsamości i jedności narodowej !!! a won chamie z tego forum

# NN

17.05.2003 12:08

Symptomatyczne, że wie jak pisać Tesco a nie wie jak napisać "żadna"...

# NN

17.05.2003 12:25

Jestem troche głupi

REKLAMA

# historyk-wyjątko

17.05.2003 12:27

A po co takie larum- mecenas daje złoto, mecenas wymaga. Z czegoś trzeba żyć... (choć taki model dziennikarstwa mi osobiście nie leży, ale może dlatego nie dorobiłem się własnego mieszkania, ani samochodu).
Natomiast większym kuriosum wydaje się "Żarcie..."- jak pisał Piotr Wierzbicki- są kołtuny rodzime i europejskie. tem ostatni jak nie dorasta- to zaraz mówi o rasistach, ciemnogrodzie itp.

# Smaczne buty.

17.05.2003 12:36

Juz mnie tu nie zobaczycie bo jest tu bardzo nudno igłupio. Pa nudziarze.

 Alf

17.05.2003 12:52

Tak, wracaj na Białoruś.
A Alf i Alfowa będą kupować w Tesco.
Poza tym głosujcie za UE, bo inaczej czeka nas najazd takich buraków jakie ostatnio odwiedzaja to forum, a pani "rywingate" zostanie ministrem finansów (bo prowadziła własny sklepik i "się zna")

REKLAMA

# RR

17.05.2003 16:26

Polaków, Polaku, pisze się z wielkiej litery!
A polskich sieci w Europie nie ma dlatego, że jesteśmy narodem idiotów, jak słusznie ocenił nas niegdyś marszałek Piłsudski.

# historyk-wyjątkowo

17.05.2003 17:53

A jednym z naszych ulubionych sportów jest samoponiżenie i obrażąnie tych, którzy odważą się myśleć, nieprawdaż RR.
PS. jakiś czas temu czytałem wyniki badań ,z których wynikało,że nasz autostereotyp (czyli jak postrzegamy siebie) jest gorzy od tego jak postrzagamy inne nacje i jak one nas postrzegają. A warto pamiętać,że trudno jest szanować cokolwiek, jeśli się nie szanuje siebie.

# Marta

17.05.2003 20:26

"czytałem wyniki badań ,z których wynikało,że nasz autostereotyp (czyli jak postrzegamy siebie) jest gorzy od tego jak postrzagamy inne nacje "
A dziwisz się?

REKLAMA

# Piotrek z Odkrytej

17.05.2003 23:55

Historyku, przez tyle lat wpajano w nas i naszych rodziców, że jesteśmy nikim, więc cóż nowego ? Ty o tym powinienes wiedzieć i zapewne wiesz. A co do poniżania i bluzgów, to zachęcam poczytajcie forum gazety wyborczej. Tam jest wielu "najlepiej wiedzących", obrzucających błotem inaczej myślących i będących z innych miast. Nie trzeba długo szukać, aby poczytać jak bardzo mamy się w ........... Oczywiście uogólniłem, więc przepraszam, bo ogólników nie lubię.

# Patriotka

18.05.2003 12:40

/.../Produkować i handlować w Polsce powinni rodzimi przesiębiorcy POLACY a nie inne nacje./.../ Oto cytat wypowiedzi "Wkurzonego Polaka". Mniemam, że dostosowując się do tego, co przeczytałam nie powinnam czytać ogólnopolskich gazet, bo wszystkie są z udziałem zachodniego kapitału, nie powinnam kupować cytrusów, bananów, i innych owoców południowych, jeść frutti di mare i innych produktów sprowadzanych do Polski, kupować samochodu, bo nie ma polskiego koncernu samochodowego, używać telefonu stacjonarnego (TP S.A. zaprzedała się przecież Francuzom), a tym bardziej komórkowego, telewizora, radiomagnetofonu, magnetowidu, DVD, komputera, korzystać z internetu itp. itd.........

# Patriotka c.d.

18.05.2003 12:52

A..., zapomniałabym - pod żadnym pozorem nie wolno zostawiać polskich pieniędzy w większości banków, jeść "Ptasiego mleczka", "Torcika wedlowskiego", "Mieszanki wedlowskiej", łakoci z Goplany, używać większości kosmetyków, pić wina, piwa, kupować mieszkania od Dom Development i paru innych developerów, jeździć na rowerze, czytać wielu nowo wydanych książek....., bo wiąże się to ze wspieraniem obcego kapitału.

REKLAMA

# Historyk-wyjątkowo

18.05.2003 13:31

Naprawdę nie trzeba być szowinistą, by być przeciwko KOLEJNEMU supermarketowi w Białołęce. To jest redukcja ad absurdum. Obcy kapitał ma swoje ujemne i dobre strony- racjolność jest ekonomiczna, a nie narodowa czy proeuropejska.

# mexico

18.05.2003 13:42

Patriotka - kocham Cię.

# Paula

18.05.2003 19:21

Szczerze mowiac, to ja sie ciesze, ze w koncu na terenie Bialoleki bedzie jakis duzy hipermarket.Wreszcie nie bede po ubrania musiala jezdzic do Carrefoura :)!

REKLAMA

# Vladymir

18.05.2003 23:51

A dlaczego mamy wytaczać wojnę supermarketom na Białołęce ? Toż to myslenie średniowieczne !!! Jeżeli pragniemy plskiego handlu na polskiej ziemi, to pokonajmy zachodnich inwestorów taką małą, subtelną bronią: CENAMI. Niech nasi sklepikarze nie rąbią nas na wadze, niech nie ograbiają nas na zawyżonych cenach, niech nie rozbojują nas ordynarnie hamskimi marżami po 200 % ceny hurtowej, a wtedy może sklonie sie do kupowania w POLSKIM sklepie. bo dopuki pieluchy w selgrosie będą o 50 % tańsze niż na polskim bazarze, czy sklepie, to moja noga w polskim sklepie nie postanie. Jestem przede wszystkim KONSUMENTEM, który kupuje najtaniej, bo najmniej zarabiam, a dopiero, jak mi coś w sakiewce zostanie, to jestem POLAKIEM. BO POLSkOŚCIĄ dzieci nie wyżywię, a tanią żywnością z Selgrosa i owszem, nawet bardzo dobrze mi to wychodzi.

# nickx

19.05.2003 10:49

Historyku posłuchaj sobie piosenki spowiedź Kazika, na pewno zrozumiesz co chcę powiedzieć.
Do Vladymira, też jestem za supermarketami bo jest taniej, mnie też wkurza płacenie babie na bazarze podwójnie za towar kupiony w Selgrosie.
Ale do Patriotki. Czy widzisz co piszesz? O czym to świadczy? Odpowiem Ci jedym zdaniem - to znaczy zero polskiej gospodarki.
Hurrrra. Nie chce mi się już pisać i tylko jedno mnie dziwi, ludzie paczemu tu jeszcze siedzicie?

# NN

19.05.2003 12:11

Według znanego powiedzenia: ręce i nogi opadają!

REKLAMA

# inteligent

19.05.2003 16:07

Tylko,że inteligencja sama w sobie jest zbyt słaba i dopiero wraz z sklepikarzamii etc. tworzy jakąś siłą zwaną klasą średnią. To ta klasa walczy o przedszkola, dostęp do słuzby zdrowia i lepszą oświatę. Te problemy (tu zgadzam się Wyborcą) dla bogatszych i biedniejszych są abstrakcją. Czy warto więc skazywać potencjalnego sojusznika za kilkadziesiąt zł miesięcznie na "wymarcie".

# abyt słaby intelektualnie

19.05.2003 21:15

Tylko,że inteligencja sama w sobie jest zbyt słaba i dopiero wraz z sklepikarzamii etc. tworzy jakąś siłą zwaną klasą średnią.
Rozumiem, ale do czego to się odnosi?
To ta klasa walczy o przedszkola, dostęp do słuzby zdrowia i lepszą oświatę. Te problemy (tu zgadzam się Wyborcą) dla bogatszych i biedniejszych są abstrakcją.
Rozumiem.
Czy warto więc skazywać potencjalnego sojusznika za kilkadziesiąt zł miesięcznie na "wymarcie".
Niestety nie rozumiem i nie widzę związku z tematem.

# nowodworzanin

20.05.2003 08:47

>#Historyk-wyjątkowo 2003.05.18 13:31
>Naprawdę nie trzeba być szowinistą, by być przeciwko KOLEJNEMU supermarketowi w Białołęce.
Jest ich tak dużo na blisko 70.000 mieszkanców?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA