REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Termometr na podczerwień?

26.04.2018 08:36 #ilka
Kochane co myślicie o termometrach na podczerwień? Warto waszym zdaniem takei kupować? Jakie macie termometry? Ja myślałam o takich termometrach: http://haxe.pl/strona-glowna/ produkty/temperatura/product/ 2720-termometr-na- podczerwien-do-ucha-i-czola.html może ktoś ma taki?
26.04.2018 14:30 #anty spam
Szukam szm.at szepta.nych do marketingu sz.eptanego.
Czujesz, że jesteś szm.atą szep.taną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla sz.mat sz.eptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ..
02.05.2018 06:12 pamina99
Pierwsze słyszę o czymś takim :O
02.05.2018 22:28 #Syf reklamaa
Spam
08.05.2018 12:01 #StudentSGGW
Przepraszam za wtrącenie w dyskusję, ale potrzebuję państwa pomocy! Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej używania roweru przez Warszawiaków. Uznałem, że to forum będzie bardzo dobrym miejscem by państwa znaleźć. Ankieta jest anonimowa i posłuży wyłącznie do napisania pracy dyplomowej w temacie ruchu rowerowego w Warszawie. Do wyrażenia opinii zapraszam szczególnie osoby powyżej 25 roku życia! Aczkolwiek młodsze osoby również będą mile widziane. Z góry dziękuję serdecznie!

Link do ankiety na Google Forms
REKLAMA
13.09.2018 13:31 #marekff
No witam, ja kupowałem niemiecki termometr Non contact i działa bezawaryjnie. Ja kupowałem ale znalazła go żona w internetach ;- ) Sam takim łowcą zakupowym nie jestem. Prosty w obsłudze szybki bezdotykowy także nie trzeba termometru wsadzać pod pachę i tak dalej.
13.09.2018 22:54 krawiecdariusz
my kupiliśmy ten wynalazek w rosmanie i tylko się wkurzyliśmy bo dziadostwo nie działało a paragon gdzieś przepadł, nie ma jak tradycyjny termometr "pod pachę"
18.10.2018 14:52 #mag
Też mi się podoba w NonContact ten czas pomiaru, to jest dosłownie dwie sekundy i mam wynik.
15.11.2018 10:52 #truskawkowa
a jak z wytrzymałością tego termometru NonContact? Nie chce kupić kolejnego badziewia na miesiąc i się rozpadnie ;/
27.11.2018 11:47 #truskawkowa
Posiadamy ten termometr już kilka dobrych miesiecy i przy naszej dzidzi działa bezproblemowo. Chwila i wynik gotowy
19.12.2018 15:41 #renata
Również zainwestowałam w NonContact i wszystko działa prawidłowo. Szybki dokładny wynik bez męczenia siebie i dziecka.
31.01.2019 13:36 #natiii
Termometrów to jest teraz cała masa , mi służy nonContact już drugi miesiąc. Bardzo dobra niemiecka jakość, nie mam się do czego przyczepić, a raczej należę do osób dość wymagających. Zawsze wolę dopłacić ale mieć sprzęt solidny, w wyższym standardzie niż kupić jakąś taniznę a potem tylko się denerwować.
19.02.2019 15:18 #aska
Polecam BabyTemp. Najlepszy termometr z jakim miałam do czynienia w swojej 10 letniej karierze matki. :)
16.05.2019 14:21 #aaa
#natiii napisał(a) 31.01.2019 13:36

Termometrów to jest teraz cała masa , mi służy nonContact już drugi miesiąc. Bardzo dobra niemiecka jakość, nie mam się do czego przyczepić, a raczej należę do osób dość wymagających. Zawsze wolę dopłacić ale mieć sprzęt solidny, w wyższym standardzie niż kupić jakąś taniznę a potem tylko się denerwować.
Ja tez polecam ten termometr
10.06.2019 15:26 #aska898
#natiii napisał(a) 31.01.2019 13:36

Rewelacyjne urządzenie. Bardzo dokładne a do tego można nim zmierzyć temperaturę prawie wszystkiego. Testowaliśmy mierząc wodę, temperaturę mleka oraz oczywiście temperaturę ciała. Super sprawa.
REKLAMA

144/3692 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom sprzedam
 OKAZJA! Dom bezpośrednio 180 m2. Dobczyn ok. 7 km od Wołomina. Ok 300 m do stacji PKP, 30 min do Warszawy Wileńskiej. Dom do zamieszkania, hipoteka bez obciążeń, jedyny właściciel, 2220 zł/m2. tel. 535-50-170, 503-768- 158!

Kupię samochód
 Każdy! 513-606-666

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie 513-606-666

Szukam pracy
 Dzień dobry, Aby pomóc Ci promować swoje działania lub przezwyciężyć trudności finansowe, udzielam niezawodnego i bezpłatnego kredytu bez protokołów od 5 000 do 1 000 000 euro dostępnych dla wszystkich zgodnie z Twoimi potrzebami przez okres 300 miesięcy. Odsetki wahają się od 2% do 4%. Aprobata jest szybka i skuteczna z 100% gwarancją. Skontaktuj się z e-mailem: leni.bolkova01@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji. Zarejestruj swoją aplikację online, a za 48 godzin Twój kredyt będzie dostępny na Twoim koncie bez zbędnej zwłoki. E-mail: leni.bolkova01@gmail.com Dziękuję Ci. Serdecznie. Lenka Bolkova

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA