REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Terapia dla par Warszawa

# Kamila35

14.04.2019 14:31

Hej szukam na terenie Warszawy dobrego ośrodka terapii dla par. Byliśmy z mężem od 20 lat w szczęśliwym związku jednak zdradził mnie i ciężko jest nam teraz to wszystko naprawić potrzebujemy pomocy chyba kogoś od zewnątrz.

# krysten

15.04.2019 09:13

pieprz........e mendy nauczycielskie
jest tyle wolnych miejsć pracy, że jak nie pasuje bycie belfrem to.......

# jagoda

25.04.2019 11:22

Polecam https://www.kochamzabardzo.pl/ Mój brat miał podobną sytuację w swoim małżeństwie. Naprawdę chcieli wrócić do siebie jednak bratowa nie mogła mu wybaczyć zdrady. Dzięki pomocy specjalistów udało im się na nowo zbudować związek.

REKLAMA

# jagoda

25.04.2019 11:47

Też mi się wydaje, że taka terapia w tym przypadku jest najlepszym pomysłem. Namów męża i udajcie się razem jeśli ma wam pomóc to pomoże a jeśli nie to pomyśl nad rozstaniem.

# renata

25.04.2019 11:51

Też polecam ten ośrodek kochamzabardzo.pl jestem z okolic Warszawy, mam koleżankę której rozpadało się małżeństwo. Udało jej się namówić męża na terapię chodzą już na nią dość długo mam nadzieję, że im się uda. Z tego co mówiła jest dużo lepiej między nimi.

# Kamila35

25.04.2019 13:49

#renata napisał(a) 25.04.2019 11:51
Też polecam ten ośrodek kochamzabardzo.pl jestem z okolic Warszawy, mam koleżankę której rozpadało się małżeństwo. Udało jej się namówić męża na terapię chodzą już na nią dość długo mam nadzieję, że im się uda. Z tego co mówiła jest dużo lepiej między nimi.

Dzięki za pomoc u nas się chyba nie da samodzielnie uratować trzeba jednak skorzystać z pomocy terapii. Mam nadzieję że mój maż pójdzie razem ze mną. Jeszcze jestem ciekawa jak jest z zapisami do tej kliniki trzeba długo czekać?

REKLAMA

# xjawaa

25.04.2019 14:25

Miałam problemy w związku z partnerem teraz już mężem i własnie dzięki kochamzabardzo udało nam się porozumieć. Byliśmy ze sobą od podstawówki przed samym ślubem coś się popsuło, myślałam że to będzie koniec jednak dzięki pomocy psychologów jesteśmy szczęśliwą rodziną i czekamy teraz na narodziny dziecka.

# Gośka J.

04.05.2020 15:06

Zdrada w związku nie zawsze oznacza koniec jednak najpierw trzeba mieć pewnośc że do zdrady doszło, bo najgorsze są domysły. Polecam test-wierności.pl
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break